Karacabey Devlet Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Nis 16, 2022 #bursa karacabey devlet hastanesi, #bursa karacabey devlet hastanesi doktorları, #bursa karacabey devlet hastanesi iletişim, #bursa karacabey devlet hastanesi telefon numarası, #karacabey devlet hastanesi adres, #karacabey devlet hastanesi başhekimi, #karacabey devlet hastanesi beyin cerrahi, #karacabey devlet hastanesi bursa, #karacabey devlet hastanesi cildiye, #karacabey devlet hastanesi cildiye randevu, #karacabey devlet hastanesi covid, #karacabey devlet hastanesi doktor çalışma saatleri, #karacabey devlet hastanesi doktorları, #karacabey devlet hastanesi evde bakım hizmetleri, #karacabey devlet hastanesi iletişim, #karacabey devlet hastanesi internetten randevu alma, #karacabey devlet hastanesi is başvurusu, #karacabey devlet hastanesi kaç yataklı, #karacabey devlet hastanesi kulak burun boğaz, #karacabey devlet hastanesi laboratuvar sonuç alma, #karacabey devlet hastanesi personel alımı, #karacabey devlet hastanesi randevu, #karacabey devlet hastanesi randevu al, #karacabey devlet hastanesi randevu alma, #karacabey devlet hastanesi randevu alma e devlet, #karacabey devlet hastanesi randevu alma sistemi, #karacabey devlet hastanesi sıra alma, #karacabey devlet hastanesi tahlil, #karacabey devlet hastanesi tahlil sonuçları, #karacabey devlet hastanesi telefon, #karacabey devlet hastanesi telefon numarası, #karacabey devlet hastanesi telefonu, #karacabey devlet hastanesi yoğun bakım, #karacabey devlet hastanesi yol tarifi, #karacabey devlet hastanesi'nin telefon numarası

Bursa Karacabey İlçesinde Bulunan Karacabey Devlet Hastanesi 2012 Yılında Projesi Yapılıp Bütün Çalışmalar Sonucu 32 Dönümlük Arsaya Bitmiş Vaziyette Kurulan Karacabey Devlet Hastanesi 2015 Yılında Faliyete Geçip Açılışı Yapılmıştır.Karacabey Devlet Hastanesi Hakkında Doktorları,Muayene Ücreti,Kadın Doğum Bölümü,Cildiye Bölümü,Pcr Testi Gibi Bir Çok Konu Hakkında Sizlerin İşini Kolaylaştıracak Bilgileri Aşşağıda Yazımızın devamında Sizlerle Paylaşmaktayız.Lütfen Karacabey Devlet Hastanesi Hakkında Düşüncelerinizi Sizlerde Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Bulunduğu yer: Karacabey Yaş Sebze Ve Meyve Hali

Adres: Mecidiye, Bursa Çanakkale Yolu No:2, 16700 Karacabey/Bursa

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0224) 676 10 92

Mobil Randevu alma : 182

E-Posta : [email protected]

Karacabey Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Karacabey Devlet Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Faruk Turmaz – 5 ay önce
Büyük hastaneye ihtiyacımız yok içindeki doktor önemli hiçbir doktorundan fayda göremediğimiz gibi kan tahlilinide Zor yaptırıyoruz şifa bulsak size mayne oluruz bizde Özel hastanelere gidipte para vermekten zevk almıyoruz ama sizlerden şifa bulamıyoruz kan tahlili yaptırmak için bile gittiğimizde kırk dereden su getiriyorsunuz paramızla değilmi ben mayne olmam tahlil yaptırırım size ne .

nergis kocas – 6 ay önce
-5YILDIZ VERME SEBEBİM SADECE )yorumun üste çıkmasıdır ALLAH aşkına bu hastaneye acil bir el atın sevgili yetkililerimiz!!!! Geçen gün 2 yaşında çocuğumun kolu çıktı film çekildi acil doktoru çocuk hiç susmadan bağırıp ağlamasına rağmen hiçbir şey yok diyerek gönderdi bir diş ağrısı çekiyoruz 1 ay sonra sıra alın deniyor hiçbir şekilde sıra yok arkadaş psikolog için randevu almaya çalıştı doktor gözükmüyormuş özele durumumuz yetmeyecek olsa kadın doğum kliniğinizde bir doktor var doğum yaptırmıyor doktor eksikliği varsa gönderin Allah rızası için burası sağlık ocağımı hastanemi biz sadece iğne ve pansuman için mi gelicez soruyorum sizlere .

Alaaddin Kaynak – 3 yıl önce
Güzel bir hastane. Gerek yapı mimarisi, gerek çevre düzenlemesi ve gerekse otoparkı ve ulaşımı gayet iyi. MR cihazı mevcut. Göz polikliniğine gitmiştim, hem çalışanlar hemde doktorlar ilgiliydi. Özellikle Adnan Canlı bey ilgili ve bilgili bir doktor. Gözlemlerim hastanenin iyi yönetildiğini gösteriyor. Emeği geçen herekese teşekkürler.

Y Agaoglu – 7 ay önce
Dr Elif İrmak yaziciya(cildiye) bedenimdeki bir iz icin gittim,ben dedi ve sorun teskil etmez dedi.ben dedigi iz sigil cikti.daha ben ile sigilin farkini bilmeyen cildiye doktorunu bulunduran hastane….imkan varsa bursa merkeze gidin…

Hakan Ceylan – 7 ay önce
MHRS den 13;10 a randevu alıyorsunuz. SMS geliyor ve 10 dk önce geliniz diyor. Gidiyor bekliyorsunuz. Kapıda da randevu saatiniz yazıyor 13:10 diye. Sonra bakıyorsunuz kimse yok. Bir ilgiliye soruyorsunuz. Diyor ki burada böyle muayeneler 13:00 yazar ama 13:30 da başlar. Neden yarim saat önce çağırıyorsun ki pandemi var zaten deyince. Cevap olarak burada hep böyle diye açıklama yapıyor.

Erdal Erdal – 4 yıl önce
Bölgede yapılan en iyi ve büyük hastanelerden bi tanesi konum ve ulaşım açısından gayet rahat yeni olmasına istinaden temiz bir hastane inşallah ileride de böyle tertipli ve düzenli bir şekilde devam eder otopark sorunu olmayan giriş çıkışı rahat sorunsuz bir kurum.

İlhan YENER YENER – 8 ay önce
Hijyen ve bakım malesef yok bozulan yapılmıyor ilk günkü hali korunmuyor hizmetler yetersiz doktor az yönetim zafiyeti var.

GolfRfth – 3 yıl önce
Şimdiye kadar hizmet aldığım en kötü en düzensiz hastane, millet mimarisi güzel falan demiş Allah aşkına mimarisi mi önemli verdiği hizmet hızı ve kalitesi mi önemli.? Sabah 9da verdiğin kan tahlili sonuçları ertesi güne, ultrason için ise 1 ay gün veriliyor. İnsanlar doğuda hastaneleri eleştiriyor gelsinler de görsünler batıdaki rezil hastaneleri. 8 yıl doğuda kaldım Karacabey devlet hastanesi kadar kötü ve yavaş hizmet veren hastane görmedim.

Muhammed Kahraman – 2 yıl önce
Berbat ötesi sorumluluk ilgilenme sıfır kaytarma moladan geç dönme on üzerinden on puan ayrıca doktorlar saygılı degil öğlen molasından dönüşte sıra almak için kuyruk oluşuyor bunun sebebi kaytarma moladan 15 dakika geç geliyorlar kapının onu soğukta dolup taşıyor denetleme hijyen de sıfır.

t.c. sağlik bakanliği karacabey devlet hastanesi
karacabey devlet hastanesi çalışma saatleri
karacabey devlet hastanesi psikiyatri doktorları
karacabey devlet hastanesi doktor çalışma listesi
karacabey devlet hastanesi diş
karacabey devlet hastanesi diş polikliniği
karacabey devlet hastanesi diş randevu
karacabey devlet hastanesi doktorlar
karacabey devlet hastanesi doktor listesi
karacabey devlet hastanesi enfeksiyon doktorları
karacabey devlet hastanesi emar sonuçları
karacabey devlet hastanesi emar
karacabey devlet hastanesi online randevu
karacabey devlet hastanesi e randevu
karacabey devlet hastanesi fizik doktoru
karacabey devlet hastanesi göz doktorları
karacabey devlet hastanesi nasıl gidilir
bursa karacabey devlet hastanesi genel cerrahi doktorları
karacabey devlet hastanesi hangi otobüs gider
bursa karacabey devlet hastanesi göz doktorları
karacabey devlet hastanesi üroloji
karacabey devlet hastanesi psikolog
karacabey devlet hastanesi poliklinikler
karacabey devlet hastanesi psikiyatri
karacabey devlet hastanesi personel listesi
karacabey devlet hastanesi hemşireleri
karacabey devlet hastanesi haber
karacabey devlet hastanesi harita
bursa karacabey devlet hastanesi numarası
karacabey devlet hastanesi iletişim numarası
karacabey devlet hastane randevu alma

By farude