Siz Değerli Ziyaretçilerimiz için Kardiya Tıp Merkezii ile ilgili Bir Çok Sizlere Faydalı Olacak Bilgileri Sosyal Medya Aracılığı ile Sizler için Bir Araya Toplayıp Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız. Lütfen Kardiya Tıp Merkezi ile ilgili Sizlere Sunmuş Olduğumuz Bilgileri Siz Değerli Ziyaretçilerimizin Teyit Edip Öyle Hareket Etmesi Bizler için Önemlidir.Lütfen Kardiya Tıp Merkezi Hakkında Olan Düşüncelerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz Şimdiden Acil Şifalar Dileriz.

Adres: Bostanlı, Bestekar Sadi Hoşses Sk. No:31/A D:4, 35590 Karşıyaka/İzmir

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 08:00

Telefon: (0232) 336 35 35 – +90 (232) 336 35 35

Email: [email protected]

Kardiya Tıp Merkezi Yol Tarifi

Kardiya Tıp Merkezi Doktorları

Kardiya Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

helinnur ünal – bir ay önce
Taha bey kendi hastalarını orda bekleyenlerin gözü önünde one aldırıp işlemleri yaptırıyor. Muayene 10 dk. Efor yada halter icin 45 dk bekleniyor

Muzaffer Akansel – bir ay önce
Periyodik kontrollerime gittiğim Kardiyo Tıp Merkezi doktorlarından değerli Dr.Taha Okan’ın isabetli teşhisi sayesinde sağlığıma kavuştum.Kendisine çok teşekkür ederim.

Serap Çileli – 7 ay önce
Kardiya tıp merkezine yůksek tansiyon sikayetim için gittim. Dr Özcan bey gerekli muayene ve tetkikleri yaptıktan sonra ilac değișikliğini yaptı. Hastaya karșı ilgisi ve bilgisi için kendisine teșekkůr ederim.

Noyan Ulug – 9 ay önce
Taha Beyin hastasıyım. Hem kendi adıma hem de tüm Karşıyakalılara verdiği çok önemli hizmeylerden dolayı kendisine müteşekkiriz.

ümit vardar – 2 yıl önce
Taha Okan beye 27 mayıs 2019 tarihinde kontrol ve tedavi amaçlı gittim.Kendisi sıcakkanlı hastasına enerji ve güven veren, ilgili, güler yüzlü son derece pozitif mükemmel bir insan , mesleğinde de oldukça başarılı bir doktor. Taha beyi iyi ki tesadüfen tanımışım, tedavimi oldum Taha beye çok teşekkür ederim kesinlikle herkese tavsiye ederim.

filiz ovat – bir yıl önce
2018 YILI İTİBARİ İLE KARDİYA DAL MERKEZİNE İLK OLARAK GİTMİŞTİM O ZAMANDA BÖYLE ARADAN HASTALAR ALINMIŞTI BUGÜN İTİBARİ İLE 08/07/2020 TARİH SAAT 13.15 RANDEVUSU İLE İLGİLİ YERE GİTMİŞTİM GİTTİĞİMDE YARIM SAAT GECİKMELİ ALINACAĞI SÖYLENDİ ARADAN 45 DAKİKA GEÇMESİNE RAĞMEN İÇERİDEN ÇIKAN DOKTOR TAHA OKAN HASTAHANE BİTİŞİĞİNDEKİ EŞİNE AİT ECZANEDEN GETİRDİĞİ KİŞİLERİ KAŞ GÖZ OYUNLARI İLE ÖNÜMDEN İÇERİ ALDILAR BİR DOKTOR NASIL HASTA AYIRT EDEBİLİR BU NE BASİTLİKTİR BU NE TERBİYESİZLİKTİR BEN EMEKLİ SANDIĞI MENSUBUYUM BENİM HARİCİMDE BENDEN SONRA BEKLİYEN SİGORTALILARIN PARASI DAHA FARKLIMIDIR EĞER BÖYLE ENTRİKALARA YER VERECEK BİR HASTAHANE İSENİZ KİMSEYE RANDEVU VERMEYİNİZ SİZLER HAKKINDA BASINA GEREKLİ OLAN BAKALIĞIMIZA BAĞLI TÜM ÜNİTELERE CEZALANDIRILMANIZ HAKKINDA GEREKLİ ŞİKAYETLERİMİ YAPICAM AYRICA FACEBOOK ÜZERİNDEN 6000 KİŞİLK ATATÜRKÇÜ LAİK GÜZEL İZÇIKICAMMİR GRUBUNUN KURUCUSUYUM GEREK GRUBUMDAN GEREKSE TÜM EGEDEKİ GRUPLARDA NE KADAR SEVİYESİZ BİR HASTAHANE OLDUĞUNUZU DEŞİFRE EDİCEM NEDİR BU ÇİFTE STANDARD GEREKİRSE CUMHUR BAŞKANLIĞINA KADAR ŞİKAYET EDİCEM

Sinem Karaoglanlar – bir yıl önce
Devlet hastanesi gibi 45 dk bekletiyorlar 400 tl ye yakın para ödüyorsunuz bide kıvircik saçlı artist bi hemşire ukala ukala davranıyor kesinlikle memnun kalmadım

Gokcenur Timincioğlu – 2 yıl önce
Geçtiğimiz cuma günü hastanenizde ananem ve babam doktor taha beye kontrole gelmişlerdi, ananem kontrole girmeden önce annem doktor beyin odasına girip ananemde panik atak bulunduğunu ve ölüm korkusu yaşadığı için sağlık sorunları hakkında bazı ayrıntıları(psikiyatri doktorunun tavsiyesiyle) söylemediklerini ve kendisinden de söylememelerini rica etmiş, doktor bey annemin yüzüne bakıp konuyla ilgili bir şey söylemeden hastayı çağırmalarını söylemiş
ve ananeme sağlığıyla ilgili her şeyi, tüm ayrıntılarıyla,olumsuzluklarıyla söylemiş bunun üzerine annem tedaviyi yarıda bırakıp çıkmışlardır. Fakat o gece boyunca ananem dil altı hapı aldı ve tansiyonu sürekli olarak kontrol altında tutmaya çabalayarak ağrılı bir gece geçirdi. Bir daha hastananenize adım atmayı düşünmüyoruz.

namık kemal gökün – 2 yıl önce
Her sene kontrol için eşimle birlikte kontrol için gideriz.Dr Sunay bey doktor hasta ilişkisini iyi yöneten,güvenilir hekim..

By farude