Bursa Keles Kaymakamlığı Hakkında Sizlerin Nasıl Bu Konuma Ulaşım Ve iletişim Sağlamanız Adına Sizler için Yapılmış bir Paylaşım Olmaktadır.Keles Kaymakamlığı Ve Bu Kurumu Bağlı Olan KelesSosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı ile ilgili İletişim Yol Tarifi Gibi Bir Çok Bilgileri Sizler için Sosyal Medya Vasıtası ile Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Keles Kaymakamlığı Erzak yardımı,Keles Kaymakamlığı Para yardımı,Keles Kaymakamlığı Elbise Yardımı,Keles Kaymakamlığı Fakir Yardımı Gibi Bir Çok Konu ile ilgli İletişim Bilgilerini Sizler için aşşağıda Yazımızın Devamında Görmeniz Mümkündür.Lütfen Keles Kaymakamlığı Hakkında Sizler’de Görüşlerinizi aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz…

Keles Kaymakamlığı

Adres : Cuma Mah. Atatürk Cad. Hükümet Konağı Kat:3/Keles

E-Posta : [email protected]

Telefon : 224 861 2005

Fax : 224 861 2198

Keles Kaymakamlığı Yol Tarifi

Keles Kaymakamlığı Sosyal Yardım Vakfı Bilgileri

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü

Adres : Cuma mh. Atatürk cd. Hükümet Konağı Kat:3

E-Posta : [email protected]

Telefon : 224 861 23 50

Fax : 224 861 21 98

Keles Kaymakamlığı Hakkında Yapılan Yorumlar

Zafer Ilengir – bir yıl önce
Her yıl Keles (Gelemiç) yaylasına tatil için gelirim.
Bu yıl da Temmuz ayının ilk iki haftasını yaylada kamp yaparak geçirdim.
Bu süreçte yöre insanlarıyla ara ara ettiğimiz sohbetler esnasında ilçeye yeni bir kaymakam geldiğini söylediler ve bir hayli methettiler.
Ben de bu şahsiyeti tanımak, tanışmak adına, bir cuma gününe rastlayan tatil dönüş günümde kaymakamı ziyaret etmek istedim ve bu sebeple vilayet binasına gittim.
Sekreterlik bölümünde ilgiyle karşılandıktan sonra kaymakamın yanına kabul edildim.
İçeri girdiğimde otoriter, orta yaşlarda erkek bir yönetici göreceğimi zannederken, hiç tahmin edemediğim bir şekilde, tüm asaletiyle çok genç, dinamik bayan bir kaymakam gördüm karşımda.
Şaşkınlığımı gizlemeye çalışırken genç kaymakamımız oturduğu masasından ayağa kalkarak beni karşıladı ve güleryüzüyle bana yer gösterdi.
Kendileriyle kahve ikramı eşliğinde samimi bir sohbete başladık.
Gerek meslek hayatından ve gerekse ilçe meselelerinden, çözüm önerilerinden konuşarak genel bir sohbette bulunduk.
Sohbet arasında, benim ilçe meseleleriyle ilgili görüş, öneri ve şikâyetlerimle ilgili notlar almayı da ihmâl etmedi.
Hatta hanımefendi, sohbeti bölmemek adına öğlen arası yemek zamanından dahi özveride bulundu.
Görüşmeden sonra hanımefendi, beni bizzat kapıya kadar uğurlama nezaketini ve tevazusunu gösterdiğinde çok gururlandım ve onore oldum.
Şimdi ; Herşeyden önce böyle asil bir evlâdı yetiştirdikleri için sayın kaymakamın ailesine teşekkürler ediyorum.
Akabinde, görebildiğim kadarıyla kişiliğini makamından soyutlayarak, bir insanda bulunması gereken pek çok insani özelliği benliğinde taşıyan ve bu genç yaşında erdem sahibi olan, mümtaz insan muhterem kaymakam hanımefendiye teşekkürlerimi sunuyorum.
Nihayetinde, ülkemin muhteşem doğasına sahip bu nadide ilçesinin tüm insanlarının, kendi çıkarlarını değil, ilçe menfaatlerini düşünerek, hanımefendiliği, nezaketi, tevazusu, hoşgörüsü ve asaletiyle kendilerine hizmet etmek için ilçelerine atanmış olan bu değerli şahsiyete sonuna kadar sahip çıkmaları gerektiğini düşünüyorum.
Sevgi ve saygılarımla…
Zafer İLENGİR

ŞAKİR ŞAHİN – 3 yıl önce
Bursa keles kaymakamligi

By farude