Doğa Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Büyükçekmece Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Doğa Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : E-5 Yol Üzeri No:127 Celaliye, 34584 İstanbul/Büyükçekmece

Telefon : 02127312030

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Kumburgaz Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Kumburgaz Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Tankurt Ertem – 2 hafta Önce

Yaşlı kedimi pazar günü takip eden veterinerimin recetesi ile acile getirdim. Idrar sektörücü ilaç iceren serum ve serum alırken oksijen desteği istegi ile. Yukarı çıkarıldı bir buçuk saat sonra sadece serum verildigini oksijen desteği olmadıği bilgisi verildi. İşleme başlamadan bu bilgi verilse başka yer arardım. Eve döndükten 4-5 saat sonra aniden kedimi kaybettim. Elbette hicbir şeyin %100 garantisi yok. Ama şu an vicdan azabı cekiyorum…

Kübra Şeker – 5 ay Önce

Sözde servet hanımı asla göremedik kedim 8 9 gün kaldı her gitmemde değişik çalışanlar vardı her önlük giyenin kendini veteriner ilan ettiği bir kurum. İlk götürdüğümde 1 hafta sonra alirsiniz deyip bir ton umut vaadedip 3 gün sonra aradığımda kendinizi herşeye hazirlayın dediler servete wp üzerinden ulasip kediye ne yapilmasini öğrendiler asla kendisi gözlemleyip tanı koyduğuna inanmıyorum bir gün daha fazla kalıp para koparmanın peşindeydiler. Hâla kalıcı hastalıklar var körlük,ayakta duramama,kuyruk sokumunu istemsiz zıplatıyor .Tüm canlıların Hesabını allaha verirsiniz umarım.

Özden Saatçi – 6 ay Önce

Servet Hanım’ı beş yıl önce tanıdım. Benim için büyük bir kazanç oldu kendisi. Veteriner hekim ve vet. klinikleri v.s ile ilgili herkes gibi ben de kötü deneyimler yaşamış biri olarak onun hayatımızda olmasından hep çok mutlu oldum. Bizi her zaman ayrıntılı bir biçimde bilgilendirdi, tedavileri, önerileri, hep çözüm odaklıydı. Sevgi, merhamet, şefkat ve fedakarlıklarla her zaman görevini yaptı. Servet Hanım herkese tavsiye edilebilecek işinin ehli ve vicdanlı biri. Ona bol şans diliyorum, yolu ve bahtı açık olsun. Özden Saatçi

Ömer Aksu – 7 ay Önce

Dişi kediyi kısırlaştırmak için bıraktık. Operasyon sonrası iyileşme dönemi 10 gün sürer. 10 gün sonra alabilirsiniz dediler. 1 hafta sonra sorduk. 3 gün sonra alabilirsiniz dediler. Almadan 1 gün önce teyit için tekrar aradığımızda kediyi daha operasyon bile yapmadan kaçırdıklarını öğrendik. Ne yorum yapacağımı şaşırdım. Kedinin kaybolduğuna mı üzüleyim, 10 gün boyunca haber vermemek bir tarafa yalan söylenmesine mi sinirleneyim bilemedim!

Eda Ertek – 7 ay Önce

18 Temmuz günü kısırlaştırma için bıraktığımız kedimiz kendi ihmalleri sonucunda 23 Temmuz günü kaçmıştır. Üstüne üstlük biz 24 Temmuz’da kedimizi almaya geleceğimizi söylemek için arayana dek bu durumu bildirmediler. Hayvancağız kim bilir nerede aç mı susuz mu bilmiyoruz. İki haftada iki kedi kaçırdılar bu kliniği asla kimseye önermiyoruz.

Burçin Yavru – 1 yıl Önce

Öncelikle veteriner hekim hanıma ulaşmak imkansız bu bir . Dişi kedimiz tamam kısırlaştırıldı fakat dönüş yok hayvanın peşine biz gittik sağ olsunlar eve getirdiler. Sorunca da niçin dönüş olmuyor , çok yoğun olduklarını 100 lerce hayvan olduğunu söylüyorlar . Bence bakabilecek kadar alın zira benim Cingözümü ( erkek kedim )öldürdünüz. Dişi geç de gelse baktık güzel operasyon dedim erkeğin ağzı kokuyor bir bakılsın , sağ olsunlar aldılar fakat gene 1 gün yok 3 gün yok 1 hafta sonra yoğun bakımda olduğunu öğrendik zira diyeceğim kedim öldü . Takdir sizlerin ama lütfen önce insanlar ile iletişimi güçlendirin .

By farude