Marinvet Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Büyükçekmece Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Marinvet Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Kamiloba Mah. D-100 Karayolu Cad. No:583 Kumburgaz Büyükçekmece İSTANBUL

Telefon : 0212 885 48 48

Marinvet Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Marinvet Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Ceyhun Dinç – 4 ay Önce

Dr. Deniz Hanımın ilgisi, güler yüzü, can dostlarımıza özenli yaklaşımı bambaşka. Civardaki en iyi veteriner.

Şebnem Nasıroğlu – 7 ay Önce

Deniz hanım tam bir profesyoneldir. Birçok veterinerden farklı olarak sokak canlarına kapısını açar. Gelen her hastasına bir bebek gibi ciddiyetle yaklaşır asla gereksiz yere paranızı almaz verdiği hizmete göre fiyatlandırmasıda çok insanidir. Halden anlar. Canlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Ticari değil gönül işi yapar. Bizi defalarca kurtardı. Teşhisine de güvenirim. Kalite, uygun fiyat ve iyi hizmet. Benden 5 yıldız.

Beraat Tezgel – 2 yıl Önce

Veteriner Deniz hanım sevgi dolu yüreği, merhameti,bilgisi ve tecrübesi ile hastaları iyilestiriyor bunlar da baktığı kedilerim.

İpek Sarı – 1 yıl Önce

Google’de yazılan güzel yorumların aksine, şikayetvar sitesini okumadığım için kendimden utanıyorum. Bir veteriner hekimin hayvanların sahiplerine güler yüz gösterip merhametsiz olmasından ziyade ”çocuğumuz” yerine koyduğumuz hayvanımıza iyi davranması ve ilgilenmesi tercihim. 2020 senesindeyiz ve hala kendini veteriner hekim diye tanımlayabilen insanların büyük çoğunluğu sadece para odaklı çalışıyor, emanete iyi bakmıyor ve yapmadığı şeyler yüzünden mağduriyet yaşıyoruz. Tam anlamıyla profesyonel olmayan (ne yaptığını bile bilmiyor), sadece para odaklı çalışan vicdan yoksunu bir sözde veteriner. İmkanınız varsa ve son çareniz bile burasıysa getirmemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Selman Çağlayan – 1 yıl Önce

Hayvan sever ve bir çok hayvana aile olan Marin Vet, doğru teşhis ve doğru tedavi ile dostlarımıza hayat olmaktadır. Masraflar daha hesaplı, hizmet daha kalitelidir.

By farude