Medicana International İzmir Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Oca 22, 2022 #izmir medicana hastanesi başhekimi, #izmir medicana hastanesi beyin cerrahi doktorları, #izmir medicana hastanesi çalışma saatleri, #izmir medicana hastanesi covid testi, #izmir medicana hastanesi dermatoloji doktorları, #izmir medicana hastanesi doğum, #izmir medicana hastanesi endokrinoloji doktorları, #izmir medicana hastanesi gastroenteroloji doktorları, #izmir medicana hastanesi genel cerrahi doktorları, #izmir medicana hastanesi kalp damar cerrahisi doktorları, #izmir medicana hastanesi kardiyoloji doktorları, #izmir medicana hastanesi personel alımı, #izmir medicana hastanesi telefon numarası, #medicana hastanesi izmir doğum ücretleri, #medicana izmir doğum, #medicana izmir doktor, #medicana izmir doktor kadrosu, #medicana izmir hastanesi adres, #medicana izmir hastanesi anlaşmalı kurumlar, #medicana izmir hastanesi basvuru, #medicana izmir hastanesi bölümleri, #medicana izmir hastanesi check up, #medicana izmir hastanesi doktorları, #medicana izmir hastanesi fiyatları, #medicana izmir hastanesi fotoğraflar, #medicana izmir hastanesi genel cerrahi doktorları, #medicana izmir hastanesi göz doktorları, #medicana izmir hastanesi kime ait, #medicana izmir hastanesi kimin, #medicana izmir hastanesi muayene ücreti, #medicana izmir hastanesi ne zaman açılacak, #medicana izmir hastanesi ortopedi doktorları, #medicana izmir hastanesi randevu, #medicana izmir hastanesi randevu alma, #medicana izmir hastanesi telefon, #medicana izmir kadın doğum

İzmir Konak ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Medicana International İzmir Hastanesi Hakkında Bilmeniz Gereken İletişim Bilgileri Konusunda Bir Çok Bilgileri Bir Araya Toplayıp Sizlere Sunmaktayız.Medicana International İzmir Hastanesi Doktorları,Medicana International İzmir Hastanesi Muayene Ücreti,Medicana International İzmir Hastanesi Pcr Testi,Medicana International İzmir Hastanesi Kadın Doğum Fiyatları,Medicana International İzmir Hastanesi saç ekimi,Medicana International İzmir Hastanesi Cildiye Doktorları,Medicana International İzmir Hastanesi Tahlil sonuçları,Medicana International İzmir Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,Medicana International İzmir Hastanesi Hakkında Daha Bir Çok Bilgi Aşşağıda Yazımızın Devamında Sizlerle.Lütfen Medicana International İzmir Hastanesi Hakkında Olan Düşüncelerinizi Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz.

Adres: Yenişehir, İşçiler Cd. No:126, 35170 Konak/İzmir

Telefon: 0 232 970 35 35

Çağrı Merkezi: 0850 460 6334

Fax: 0850 460 6334

E-Posta: [email protected]

Medicana International İzmir Hastanesi Yol Tarifi

Medicana International İzmir Hastanesi Doktorları

MEDICANA INTERNATIONAL İZMİR DOKTORLARI
Acil Servis
Uzm. Dr. Ekrem Musalar
Uzm. Dr. Fecri Bengi
Uzm. Dr. Selin Bulut
Uzm. Dr. Turan Tahirli
Dr. Koral Çağlar Köprülü
Ağız ve Diş Sağlığı
Dt. İlayda Dal
Dr. Jusuf Lukarcanin
Algoloji (Ağrı Polikliniği)
Prof. Dr. Ömer Faruk Şendur
Anestezi ve Reanimasyon
Uzm. Dr. Ahmet Subaşı
Uzm. Dr. Ayhan Önal
Uzm. Dr. Erhan Olgun
Uzm. Dr. Gökhan Ayhan
Beslenme ve Diyet
Dyt. Seda Uşarer
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Prof. Dr. İbrahim Sertaç İşlekel
Prof. Dr. Mehmet Şenoğlu
Doç. Dr. Özhan Merzuk Uçkun
Op. Dr. Evren Sandal
Op. Dr. Uğur Oğul
Çocuk Alerjisi
Doç. Dr. Şule Çağlayan Sözmen
Çocuk Cerrahisi
Uzm. Dr. Nihan Akar
Çocuk Kardiyolojisi
Prof. Dr. Bülent Oran
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Uzm. Dr. Ayşe Çoban
Uzm. Dr. Cansever Aydın
Uzm. Dr. Kadir Mutlu
Uzm. Dr. Mehmet Yan
Uzm. Dr. Mustafa Kartal
Uzm. Dr. Öner Yıldırım
Dermatoloji
Prof. Dr. Neslihan Şendur
Uzm. Dr. Güllü Gencebay
Uzm. Dr. Yasaman Karbalaeıhosseın
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Uzm. Dr. Hümeyra Bozoğlan
Uzm. Dr. Yavuz Selim Demir
Enfeksiyon Hastalıkları
Prof. Dr. Sarhan Sakarya
Evde Sağlık (Bakım) Hizmetleri
Dr. Mustafa Mutlu
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Prof. Dr. Ömer Faruk Şendur
Doç. Dr. Aslı Çalışkan Uçkun
Gastroenteroloji
Prof. Dr. Hakan Yüceyar
Uzm. Dr. Fatih Saygılı
Genel Cerrahi
Prof. Dr. İzzet Ömer Harmancıoğlu
Prof. Dr. Sevil Işık
Doç. Dr. Ömer Vedat Ünalp
Doç. Dr. Varlık Erol
Op. Dr. Abdullah Haluk Şirin
Op. Dr. Baha Arslan
Genel Yoğun Bakım
Prof. Dr. Bilgin Cömert
Göğüs Cerrahisi
Prof. Dr. Özgür Samancılar
Göğüs Hastalıkları
Prof. Dr. Mehmet Ufuk Yılmaz
Uzm. Dr. Duygu Zorlu
Uzm. Dr. Merda Erdemir Işık
Göz Hastalıkları
Op. Dr. Berna Şahan
Op. Dr. Gökhan Kerci
Op. Dr. Mustafa Oğuztöreli
Hematoloji
Prof. Dr. Evren Özdemir
Uzm. Dr. Selda Kahraman
İç Hastalıkları
Doç. Dr. Yusuf Savran
Uzm. Dr. Deniz Hızlıbacak
Uzm. Dr. Esra Irmak Üstün
Uzm. Dr. Metin Akıncılar
Uzm. Dr. Murtaza Çit
Uzm. Dr. Yavuz Selim Demir
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Prof. Dr. Mehmet Tunç Canda
Doç. Dr. Cüneyt Eftal Taner
Op. Dr. Gayem İnayet Çelik
Op. Dr. Hakan Sabırlı
Op. Dr. İlkay Nafiye Topaloğlu
Op. Dr. Mustafa Melih Erkan
Kalp ve Damar Cerrahisi
Prof. Dr. Suat Büket
Doç. Dr. Mehmet Fatih Ayık
Op. Dr. Arzum Kale
Op. Dr. Makbule Kesici
Op. Dr. Ulusal Coşkun
Op. Dr. Yılmaz Deniz
Kardiyoloji
Prof. Dr. Abdi Sağcan
Prof. Dr. Cevad Şekuri
Doç. Dr. Akar Yılmaz
Uzm. Dr. Mehmet Vedat Çaldır
Uzm. Dr. Selma Akdeniz Oskay
Kulak Burun Boğaz
Prof. Dr. Ercan Pınar
Prof. Dr. Murat Songu
Prof. Dr. Serap Köybaşı Şanal
Op. Dr. Ferda Erol
Medikal Onkoloji
Doç. Dr. Lütfiye Demir
Uzm. Dr. Gülcan Bulut

Medicana International İzmir Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Hakan Karayıldız – 2 ay önce
Ege Bölgesi’nin en kapsamlı sağlık komplekslerinden olan Medicana International İzmir Hastanesi, modern tıp teknolojisi, güçlü akademik hekim kadrosu ve özel mimarisi ile sağlık hizmetlerinde mükemmeliyeti hedefliyor.

Medicana Sağlık Grubu’nun diğer tüm hastanelerinde olduğu gibi SGK ve özel sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak sağlık hizmeti sunuyor. Medicana International İzmir Hastanesi, uluslararası hastaların multidisipliner sağlık alanlarındaki tedavilerinde de önemli bir merkez olarak çıtayı üst sıralara yerleştiriyor.

Medicana Sağlık Grubunun temel kalite anlayışıyla ve 110 milyon dolarlık yatırımla kurgulanan Medicana International İzmir Hastanesi’nde, multidisipliner tanı ve tedavi yöntemi, maksimum konfor ve kalite ile birlikte sunuluyor. Son dönem hastane mimarisini otel konforuyla birleştirerek bünyesine toplayan hastanede; hasta odaları, bekleme ve poliklinik alanları, teşhis ve tanı üniteleri, otopark, acil erişim gibi alanlar hasta ve hasta yakınlarının beklentileri temel alınarak titizlikle planlandı.

Medicana International İzmir Hastanesi, 100 yatak kapasitesi, 8 ameliyathane, 14 yoğun bakım yatağı ve 140 araçlık otopark kapasitesiyle hizmet veriyor.

Ado – bir hafta önce YENİ
Göğüs hastalıkları bölümüne gittim gayet güzel temiz personel güler yüzlü fakat çocuk ve kadın hastalıkları bölümü aşırı kalabalık

Ç Ünver – 2 hafta önce YENİ
Kadın doğum doktorumuz Mustafa Melih Erkan adeta kusursuz bir hoca. İnsan iletişimi ve bilgisi üst düzey olan mükemmel bir doktor. Mesleğine çok hakim, güncel ve oldukça birikimli enerjisi yüksek bir hoca. Doğum sürecimizde eksikliğini hiç hissetmedik, sürekli iletişim halinde, ihtimallere karşı alternatif tüm planların yapıldığı, soru işaretlerinin hiç kalmadığı, kendimizi tamamen güvende hissettiğimiz bir süreç yaşadık. Hocanın ekibindeki diğer sağlık personelleri arkadaşlarda çok ilgili, nazik, iletişimleri samimi insanlardı. Özellikle normal doğum ve anne-bebek dostu bir süreç yaşamak isterseniz gözü kapalı olarak Mustafa hocayı tercih edebilirsiniz, şiddetle öneririm. Hastane genel olarak çok iyi, en azından bizim dahil olduğumuz birimler ve personeller, hastanenin fiziki unsurları, kullanılan malzemeler çok iyi. Ufak bir sorun var bizim için o konuda çok detaya girmeyeceğim ama 4 yıldız vermemin sebebi çocuk bölümü. Çocuk bölümünün kapısını tekrar çalacağımızı asla düşünmüyorum. Sonuç itibariyle tekrardan Mustafa hocaya ve hastaneye doğum süreci için teşekkür ediyoruz.

Murat Hotun – 2 hafta önce YENİ
İnsanları dolandıran, kandıran bir kurum olduğunu belirtmek isterim , 2 ay evvel safra kesesi ameliyatı için 19 bin TL ücret ödedik.
Üzerinden 2 ay bile geçmeden annem yeniden rahatsızlandı , tekrar gittiğimizde ise safra kesesi boşluğunda taş olduğu teşhisi kondu , 12 bin TL ameliyat vs. Dendi onayladık, ameliyat başarısız oldu diyerek 1 gün sonra yeniden ameliyata aldılar.
Kendi başarısız hekimlerinin faturasını da bize kestiler . 12×2 fatura ödemek zorunda kaldık.
Bahane olarak ise hastanın yaşı gereği ameliyatta uzun tutmak istemediklerini öne sürüyorlar.
Ne hikmetse 2. Ameliyat ayni hatta daha kısa sürede başarılı oldu.
Fazladan ödemek zorunda kaldığımız para haram olsun , sakın bu hastaneyi tercih etmeyin .

Tolga Kaptan – 2 hafta önce YENİ
Dün kızımı hastanenize getirdim , yandaki cep Yola arabamı park ettim trafiği asla aksatmayacak şekilde , geldim hastaneye doktor yemeğe çıkmış bir saat bekletildim ,çıktığımda aracım trafik polisleri tarafından çekilmişti , oraya milyonluk yatırım yapıyorsunuz insanlar hastalıklarıyla meşgulken bide aracı uygun yere mi koydum diye mi dusunecekler ki park yasaktır tabelasida yok ,sırf bu yüzden bidaha gelmeyeceğim hastanenize ,rezil olduk dün gece hasta çocuğumla birlikte

Mehtap T – bir hafta önce YENİ
Doktorlarına lafım yok, alanlarında iyi ve tecrübeli oldukları belli fakat hastanenin sistemi tam bir felaket! Özellikle Çocuk Sağlığı branşı kıyamet günü gibi kalabalık… Muayene aralıkları kısa olduğundan ve çocukları bu sürede muayene etmek mümkün olmadığından muayene öncesi saatlerce bekleyip giriyorsunuz ve muayene sonrası yine provizyon işlemleri için fazlaca bekliyorsunuz… Yıllarca İstanbul da çeşitli yerlere götürdüm fakat böyle bir kalabalık böyle bir sistemsizlik ile ilk defa karşılaştım…

Emin ertaş – 6 gün önce YENİ
Ben şu an Hastanede olarak yorum yapmayacağım şu an muayene sırası bekliyorum ve. Beklerken bir TOST alayım dedim DİVAN Cafe diye bir yer var bir tost istedim tostu yapan görevliye paket olduğunu söyledim tostu oyle e bir kağıdın içine koyup verdi peçete diyince masaldan alıver dedi böyle izmirde tavuk döner seyyar satanlar bile böyle bir hizmet vermez personel DİVAN CAFE personeli sınıfta kaldı

Hulya Yilmaz – 3 hafta önce YENİ
2 yaşındaki kızımda yüksek ateş nedeniyle acil gittik saat 12:30 da gittiğimiz için acil bölümünün olmadığı 13:30’da başlayacak muayene saatini beklememiz gerektiği söylendi 39 derece ateşli kızıma çocuk acil müdahale odasında kendim ateş düşürücü verdim. Müdahale odası olarak tanımladıkları ( hiçbir işlevi olmayan ) odada görev yapan çalışan çok yetersiz bilgiye sahipti😤 riskli durumda,acil muayene edilmesi gerekli, acil ateş düşürücü verilmeli dediğimde ‘ben ilaç verme yetkisine sahip değilim bir saat sonra doktor geldiğinde muayene sonrası verilebilir’ cevabı üzerine kendim ateş düşürücü ilaç verecegim dedim . Asıl sok cevap😡 ‘o zaman evde verseydiniz ilacını’ oldu. O an çocuğumun çaresizce fenalasmasinami? yoksa görevlinin davranisinami üzüleyim? Hicbirsey yapilmayinca çaresiz hastaneden çıktık acil biolapta tahlil yaptırdik kandaki CRP değeri 200 dü😞. Acil ege üniversitesi Hastanesi’ne yatış yaptık. Yani acil hastaniz varsa sakın güvenipte gitmeyin canınızdan olursunuz 😡

Betül Gönlügür – 2 hafta önce YENİ
13.12.2021 pazartesi günü Kemal Yücesoy ve ekibinde bel ameliyatı oldum.var olan eski platinlerim çıktı üzerine eklenerek yenileri takıldı. Çok başarılı bir ameliyat oldu.Doktor ve ekibi muhteşem güler yüzlü ve ilgili. Hastane görevlileri de aynı derecede güvenlik görevlisi ne kadar hepinize çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız .Allah hepinizden razı olsun.

By farude