izmir Menemen İlçesinde Hizmet Veren Kurumumuz bağlı semt polikliniği Olduğu Dönem,Hale Hazır Olduğu Zaman Binasında 11 yeni ünit eklenerek 20 ünitli ve Yeni ismi ile Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Olarak 18 kasım 2014 itibariyle Diş Hastanesi Ve Başhekimlik statüsüne kavuşmuştur.Kurumumuz fiilen Çalışan 2 Uzman Diş Hekimi 15 Diş Hekimi, 4 Diş Teknisyeni, 3 Röntgen Teknisyeni, 2 İdari Personel, 2 Hizmetli, 3 Tıbbi Sekreter,3 Ağız Diş Sağlığı Teknikeri 4 Veri Giriş , 2 Güvenlik, 9 Diş klinik Yardımcısı, 7 Temizlik Personeli, 1 Teknik Servis ile hizmet vermektedir.

Santral : 0 (232) 832 12 13

Başhekimlik: 0 (232) 831 31 15

Faks : 0(232) 831 12 34

Alo Randevu alma : 182

Mail : [email protected]

Adres : Kasımpaşa Mahallesi Atatürk Cad. No:1

Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Orhan Dilek – 2 ay önce
Umarım bir yetkili okur dr um guler hanım bayram sonra gel protezlere değiştirelim dedi söktü çürüklere temizledi 15gün Önce ölçüyü aldı aldida labotuvara 3 kez gitti 4.de protez çöpe dr çok sabirlisin dedi sen gidince ben bunlarla kavga ediyorum dr ne diyor onlar ne yapıyor dün 2. kez ölçü alındı insallah yılbaşına kadar yapılır sabah akşam yarim novalgin kullanıyorum

Sümeyye Ülker – 2 ay önce
Dr. kuday dışında kime gidiyorsanız gidin. doktorum ayşe hanm yıllık izinde olduğu için gelemedi ve ona verdiler randevumu. başkasının hastası olduğum için dolgumu yapmamak adına binbir bahane uydurdu ve hakaretvari konuşma haddini kendinden buldu. aynı üslupta konuşmadım, odadan çıktım ve dolgu yaptrmaya falan da gitmedim. hiç desteklemediğim bi şey olsa da bazı doktorların nasıl şiddete uğradıklarına şaşırmamalı….

Gizem Kolbaşı – 2 ay önce
Dr.Kuday Topak gerçekten işini hakkıyla yapan tek doktor olabilir bir o kadar ilgili bir o kadar da eğlenceli bir doktor yorumlarınız gerçekten çok bencilce yapmayın allah aşkına Kuday Bey’e gidecek olanlar kesinlikle pişman olmayacaklar buna emin olabilirsiniz.Saygılar.

Cemalettin Dadaş – 3 ay önce
Merhaba, eşimin diş tedavisi için, Menemen Ağız ve Diş hastanesi başta, Başhekim Asuman PALANDUZ’a Hamit KÖKCAN’a UZMAN DİŞ TABİBİ KADİR FİRİDİNOĞLU’na teşekkür etmeyi borç biliriz çünkü, Başhekim Asuman hanım çok mütevazi, alçak gönüllü ve yardımsever kişiliğiyle eşimin ve kardeşimin dişlerinde yardımcı olarak çok başarılı doktor uzman doktor Kadir FİRİDİNOĞLU’na teslim etti ve çok başarılı protezler yaparak bizleri çok mutlu ettiler. Gerçekten ilgi alakası muhteşem. Hiç dr. Kompleksi yok çok rahat konuşabilir probleminizi rahatlıkla söyleyebilirsiniz. Her şey için eşim ve kardeşim adına çok teşekkür ediyoruz.

ZCH – 3 ay önce
Yapılan yorumlar kişilerin tecrübelerine göre farklılık gösteriyor elbette,kimi zaman ters doktorlara denk gelebilirsiniz veya iyi doktorlara.Diş sorunu ile gidip hemen az dişinizin içi boşalsın çekme tarafı doktorlar da bulunmaktadır önce araştırın tek doktorun lafı ile yola çıkmayınız.Bu gibi sorunlar haricin de iyi bir sayılır.

Yulia Özcan – bir ay önce
Farklı doktorlara gittim . Kimse uğraşmak istemiyor. Bir dana bu hastane gitmem. Tavsiye edemiyorum.

Senem Toklu – 2 ay önce
Cansu kaymak hocama çok tesekur ederim çürük olan disime kanal tedavisi yaparak cekilmekten kurtardı🙏🙏🙏

SERAP KABLAN – 4 ay önce
Doktor Mine Yinanç hanım harika ve işinde oldukça uzman bir isim..👌gerek çocuklarımın tedavisinden gerekse kendi tedavimden (hala devam eden tedavim var )oldukça memnun kaldım..iyi ki Mine hanıma denk gelmişim…🙏🏽

ibrahim BytkN – 5 ay önce
Onca doktor olmasına rağmen hemen hemen hiçbir şey yapılmayan ve genelde “biz o tedaviyi burada yapamıyoruz” denilip geçilen bir hastane. Sadece ilaç yazıp gönderiyorlar.

Burcu – 6 ay önce
Buradaki yoruma istinaden doktor Yücel beye annem için randevu aldık. Gerçekten çok iyi, ilgili, çalışkan bir hekim. Herkese tavsiye ederim.

Buca Izmir – 7 ay önce
Dün dr murat inala gittim benden önceki hastayla yüksek sesle kavga etti sonra ben girdim ilaç yazdı çekilcek dişlerim olduğunu söyledim bana verdiği cevap ben yapamam beceremem dedi denetlenmesini istiyorum böyle saçma bir cevap olabilirmi pandemi diye şikayette edilmiyor işinizi yapamıyorsanız istifa edin

By farude