Merter Veteriner Kliniği Güngören civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Merter Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Abdurrahman Nafiz Gürman, General Ali Rıza Gürcan Cd. No:5 D:1, 34173 Güngören/İstanbul

Telefon : 02126427072

Hizmet Saatleri : 10.00 – 18.30

Merter Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Merter Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Dilara Kerem – 4 hafta Önce

Ben iki kedimi de buraya getiriyorum Allah razı olsun veterinerimiz den ücret değil hayvan sağlığını daha çok düşünüyor kendisini çok seviyor ve güveniyoruz hayvanınınızı gönül rahatlığıyla götürebilceğiniz Bi yer👍

Mira Renk – 7 ay Önce

Kedimi ani kilo verdiğinden götürdüm test yapılsın dedim kanını alacak diye arka iki patisini de telef etti yine de kanı alamadı. Zaten streste olan kedimi daha da strese soktu. Kanı alamayınca antibiyotik iğne yaptı eve geldikten bir süre sonra karnında şişlik fark ettim. Kan almayı bile beceremediğinden başka bir veterinere gidip karnını gösterdim böbreğinin şiştiğini söyledi. Ablam iki yavru kedisini kusuyor diye buraya götürdü onlara da antibiyotik vermiş bi test bile yapmadan yavrunun biri öldü diğeri can çekişiyor. Son derece iş bilmez, beceriksiz, başarısız bir kişilik. Önüne gelen muayenehane açıyor herhalde. Hayvanları kurtarmaya değil öldürmeye çalışıyor gibi daha çok. Diploması bile sahte olabilir o kadar ne yaptığından haberi yok. Burasının kapanması için elimden geleni yapacağım.

The Witch – 6 ay Önce

kardeşim kendi kedisini götürdü ve ben ona güvenmem götürme dedi..yakın diye iki küçük kedimi ishal ve kusma sebebiyle götürdüm.. 3 aylıklardı..ikisine de 2şer iğne vurdu biri antibiyotik biri mideyi rahatlatacak dedi..eve getirdim 2,3 saat sonra yavrular fenalaşmaya başladı iyice halsizleştiler ayakta duramaz hale geldiler koşarak tekrar götürdüm serum bağladı aldım eve getirdim ama malesef yarım saat arayla ikisini de kaybettim…çok üzgünüm..çok ilgili ama küçücük canların o iğneleri kaldıramayacağını düşünemedi sanırım..canım çok yandı..bir daha oraya hayvanımı götürmem 😔

Ahmet Yasin Yıldırım – 5 ay Önce

Çok değerli çalışanları ile kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. 10 yıldır tanıdığım bildiğim insanlar kalitelerinden ödün vermediler.

Utku Meric Okçu – 1 yıl Önce

Kedimi ön patisindeki travma sonucu götürdüm. Rontgen dahi çekilmeden herhangi bir sıkıntısı olmadığı, bir kaç gün içinde iyileşeceği söylendi ve 120 tl gibi fahiş bir antiinflamatuar ücreti alındı. İyileşmemesi üzerine başka bir klinikte rontgen çektirmem sonucu kedimin pati kemiklerinin 4 tanesinin kırık olduğu, ve gecikme yüzünden kemiklerin yanlış kaynadığı anlaşıldı. Kedim bu ihmal yüzünden yarı topal kaldı. Karar sizlerin.

By farude