Novi Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Büyükçekmece Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Novi Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Pınartepe, Yeşilyurt Cd. No:2 E, 34500 Büyükçekmece/İstanbul

Telefon : 05535244587

Hizmet Saatleri : 09.00 – 21.00

Novi Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Novi Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Deniz Kararslan – 1 yıl Önce

Kendisi kötü şikayetleri kaldırıyor şikayetvar.comdan bakarsanız görürsünüz. Hayvan sevgisi olduğuna inanmiyorum içlerinde ! Novi veteriner kliniği arda bey bakımını yaptığı doğan petshop tan aldığımız minik kediyi bize 2 aylık dedi 360 gram cıktı anne sütünden erken kesintiye izin veriyorlar ve corona olduğunu bildiği halde bize söylemedi nasıl bakımını yapıyor o hayvanların belediyeyi haytapı heryeri aradım ve hakkında soruşturma başlatılmasını talep ediyorum . İçinde hayvan sevgisi olan bir insan asla minik yavruları corona olduğunu bildiği halde annelerinin coronolu bebek doğurmasını istemez tabi sermaye kesilir doğurmazsa ama bebeklerin hastalıkları ölümleri umurlarında değil elimde tüm belgeler var kendisinin ses kaydı dahi var corona olduğunu petshopunda bildiğini ama bizden saklıyorlar küçücük sütten kesilmemiş 1 aylık bile olmayan bebekleri satmak için . Bunların günahını asla ama asla ödeyemeyeceksiniz. Şimdide kaldırın bu yorumu .

Selen Çakır – 1 yıl Önce

Ezgi Hanım ve Arda Bey… Ahh… Size nasıl teşekkür etsem ne desem az. Eyvah Boncuk gidiyor derken insanüstü çabalarınız, en doğru tedavi ile benim yakışıklı oğlumu tekrar bana bağışladınız ya size gönülden, yürekten teşekkür ediyorum. Her telefon edişimde bıkmadan usanmadan, uzun uzun bana anlattınız. Tüm sorularımı açık yüreklilikle yanıtladınız. Gece gündüz demeden her zaman yanıt alabildim sizden. Tesadüfen başka bir veterinerin sorumsuz bir davranışı sayesinde sizinle yollarımız kesişmişti. İYİ Kİ DİYORUM İYİ Kİ KESİŞTİ YOLLARIMIZ. Yorumu okuyan her kim var ise asla tereddüt etmesin. Patili dostunuzu gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz, patili dostunuz ile birlikte gerekirse klinikte sabahlayan, ellerinden gelenin fazlasını yapan iki güzel insan. Dilerim uzuuuuun yıllar Boncuk’un Ezgi Ablası ve Arda Abisi olursunuz. İyi niyetinizi ve sizi çok seviyoruz. (Boncuk-Gökçen-Selen)

Zehra Özdoğan – 1 yıl Önce

Tanıştığımız günden beri kızım için elinizden gelen herşeyi yaptığınız için, gereksiz işlemlerle kızımı yıpratmadığınız için çok teşekkür ederiz.İyi ki varsınız ve iyi ki Şans kızımın en iyi arkadaşı:)Büyükçekmece, esenyurt, beylikdüzü bölgesinin en güvenilir, en hayvansever veteriner hekimleri sizlersiniz.Sizi seviyoruz❤

Naile Nalkıran – 1 yıl Önce

Tanıdığım en sağduyulu en iyi kalpli hekimlersiniz.Gozum kapalı çocuklarımı emanet edebildiğim,işini severek yaptığından asla şüphe etmediğim tek adres.İyi ki varsınız sizleri seviyoruz

By farude