Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Ağu 21, 2022 #(ay ceren özel sağlik hizmetleri ltd.şti)özel akdeniz şifa hastanesi, #akdeniz şifa hastanesi antalya doktorları, #akdeniz şifa hastanesi antalya iletişim, #akdeniz şifa hastanesi antalya konyaaltı, #akdeniz şifa hastanesi antalya randevu, #akdeniz şifa hastanesi antalya telefon numarası, #akdeniz şifa hastanesi diş bölümü, #akdeniz şifa hastanesi diyetisyen, #akdeniz şifa hastanesi doğum ücretleri, #antalya konyaaltı özel akdeniz şifa hastanesi, #antalya özel akdeniz şifa hastanesi, #antalya özel akdeniz şifa hastanesi doktorları, #antalya özel akdeniz şifa hastanesi iletişim, #antalya özel akdeniz şifa hastanesi iş başvurusu, #antalya özel akdeniz şifa hastanesi telefon numarası, #antalya varsak özel akdeniz şifa hastanesi, #kuzeyyaka özel akdeniz şifa hastanesi yeşilırmak caddesi kepez/antalya, #özel akdeniz şifa diş hastanesi, #özel akdeniz şifa hastanesi, #özel akdeniz şifa hastanesi antalya, #özel akdeniz şifa hastanesi antalya iletişim, #özel akdeniz şifa hastanesi aygün hamidova, #Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Doğum Ücretleri, #Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Doktor, #özel akdeniz şifa hastanesi doktorları, #Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Genel Cerrah, #özel akdeniz şifa hastanesi göz doktorları, #özel akdeniz şifa hastanesi is başvurusu, #özel akdeniz şifa hastanesi kadın doğum doktorları, #özel akdeniz şifa hastanesi kepez, #Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Muayene Ücreti, #özel akdeniz şifa hastanesi nerede, #özel akdeniz şifa hastanesi randevu, #özel akdeniz şifa hastanesi telefon numarası, #Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Üroloji

Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Bölge’de En Çok Tercih edilen Ve Tıbbi Anlamda Baya Etkili ve Bir Çok Tıbbi Bölümlerde Uzman Doktor Hekimleri ile Hizmet vermektedir.Antalya Kepez’de Bulunan En iyi Özel Hastaneler’den Biri Olarak Hizmet vermektedir.Hizmet sunumunda çevreye ve topluma karşı sorumluluğunuzu bilir ve süreçlerini bu doğrultuda kontrol eder. Akdeniz’in sağlık ihtiyaçları düşünülerek planlanmış hastanemiz, kuruluş ilkeleri doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Nerede,Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Nasıl Gidilir,Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Telefon Numarası,Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Adresi,Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Yol Tarifi,Özel Akdeniz Şifa Hastanesi iletişim bilgileri,Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Yorumlar,Özel Akdeniz Şifa Hastanesi şikayetler Gibi Bir Çok Alanda Sizlere Hizmet Vermekte Olan Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Hakkında Daha Detaylı Bilgiler Aşşağıda Yazımızın Devamında Sizlerle.Lütfen Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Hakkında Görüş Ve Fikirlerinizi Aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

ADRESİMİZ : Kuzeyyaka Mahallesi Yeşilırmak Caddesi No: 367 Varsak Köprüsü Kepez/ANTALYA

TELEFON : 444 7 606

Fax: 0 242 326 93 94

Email: [email protected]

E-POSTA : [email protected]

Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Yol Tarifi

Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Doktorları

Dr. Mustafa ABACI
Uzm. Dr. Özsan ÖZGÜREL
Uzm. Dr. M.Volkan ÇOPUR
Uzm. Dr. Murat ALYAKUT
Op.Dr. Ümit DEMİRCİ
Uzm. Dr. Betül MERMİ CEYHAN
Uzm. Dr. İlknur UYSAL
Uzm. Dr. Ali Rıza KANRA
Uzm.Dr. Serkan ÖZEN
Uzm. Dr. Mehmet ATEŞ
Op. Dr. Erdal KAYHAN
Op.Dr. Barış GÜLGEZ
Uzm. Dr. Serdar GÜNER
Op. Dr. Mehmet METİNSOY
Uzm.Dr.Zafer MURATOĞLU
Op.Dr. Kerim Emrah YAVUZ
Op.Dr. Fatma Kübra GÜVENÇ
Doç. Dr. Mehmet Fatih ÖZLÜ
Doç. Dr. Giray AYNALİ
Uzm.Dr. Ferda İNCE
Op. Dr. Fatih YILDIZ
Op.Dr. İsmail ŞİMŞEK
Uzm. Dr. Cihan KAYA
Uzm.Dr Derya SARAÇYAKUPOĞLU
Uzm.Dr. Ali Faraghi AHRABİ
Uzm.Dr. Ayşe AYNALİ
Dyt. Gizem Nur SAVACI BAHAR
Op.Dr. Ayşe Özlem BELEN
Uzm. Dr. Bayram Serdar BUDAK
Dr. Yusuf ADIYAMAN
Dr. Hamidullah HAMIDY
Uzm. Dr. Kifayet MAMMADLI
Uzm. Dr. Erdinç UZUNAY
Dr. Bahattin Burak EKİCİ

Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Tıbbi Bölümler

Acil Servis
Beslenme ve Diyetetik
Anestezi ve Reanimasyon
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Biyokimya
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Gastroenteroloji
Genel Cerrahi
Göğüs Hastalıkları
Göz Hastalıkları
Dahiliye
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kardiyoloji
Kulak Burun Boğaz
Mikrobiyoloji
Nöroloji
Ortopedi ve Travmatoloji
Psikoloji
Radyoloji
Üroloji
Yoğun Bakım Üniteleri
Neonatoloji (Yeni Doğan)
Dermatoloji (Cildiye)

Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Mevlüt Sivri – 5 ay önce

Bugün (16.02.2022)15.45 için nöroloji doktoru “Uzm. Dr. Ferda İnce” den randevu aldık ve hastaneye 10 dakika önce gelerek kayıt yaptırdık. Doktor hanım odasında yoktu, tam 30 dakika bekledik ve bu sürede 2 kez sıra alma gişesinde görev yapan Tuğba Hanım’a durumu ve aciliyeti bildirdim. Doktor Hanım sürekli “bilgimiz yok bekleyin” diyerek geri çevirdi ve doktora ulaşmak ya da mağduriyetimizi gidermek için bir aksiyonda bulunmadı. Randevu süremizden sonraki 20. Dakikada randevumuzun iptali için yine Tuğba Hanıma başvurduk ne bir özür ne de bir açıklama yapmadı. Hastalara zerre değer vermeyen, hasta memnuniyetini umursamayan bir “ticarethane”Mühim olan doktoru beklemek değil. Sıra vs olur gerekirse akşama kadar beklenir. Doktorlar ve tüm sağlık çalışanları başımızın tacı. Hiçbir şekilde sıra yokken 30 dakika doktoru beklemek ve tüm ulaşma çabalarımıza “bilgimiz yok” cevabını almak akıl karı değildir. Biraz daha beklesek zaten doktorun hastane çıkış saati gelecekti 🙂 bir özür dilemekten uzak çalışanlar insanı yoruyor…

Sakir İnce – 5 ay önce
Bugün eşim ile kadın doğum doktoru Fatma kubra hanımdan randevu alarak hastaneye gittik. Muayene ve tahlil ücretini alıncaya kadar mükemmel. Tahlil sonucunu gösterip reçete yazdırıncaya kadar resmen sinir krizi geçirdim.

Gökhan Önal – 4 ay önce
Bu “hastane” de herhangi bir işlem yaptırıp, hesabı ödedikten sonra kendinizi 5 yıldızlı otelde tatil yapmış gibi hissedersiniz (!) Fiyatlar o derece çok pahalı. Diyorsanız ki ben kazıklanmak istiyorum, karar sizin. Ama Antalya da o kadar güzel ve fiyatları uygun hastaneler varken buraya gitmenizi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yaşam Hastanesine gidin, Anadolu hastanesine gidin hepsinin fiyatları buraya göre neredeyse yarı fiyatı daha uygun. Seçim sizin.

Bu fahiş fiyatı neye göre belirliyorlar merak konusu. Dışardan baktığınızda burası hastane mi dersiniz ama fiyatların maşallahı var. “Özel hastaneler pahalı” algısı işte böyle hastaneler yüzünden oluyor. Özel hastaneler pahalı değil, böyle yerler pahalı. Kolay para kazanılmıyor, araştırın, görün, farkına varın.

Sultan Kardaş – 2 ay önce
Doğum yapmak için kesinlikle gitmeyin ebeleri ilgilenmiyor size bişey anlatmıyorlar bilgi vermiyorlar bebeğim küvezde kaldı emzirmek için ilk kez yanına girdim Yenidoğan’daki hemşire hadi emzir taburcu olunca nasıl bakacaksın çocuğa gibi laflar söyledi. Doğum doktoru ne kadar iyi olsa da asıl önemli olan ebe ve hemşireler o yüzden ben bu hastaneyi doğum için önermiyorum.

Turkan ARSLAN – 3 ay önce
Burada ameliyat oldum ve sonrası bronsit tedavisi için gittim, Antalya da özel hastaneler sadece para peşinde ve hicbir personelin ve departmanın birbirinden haberi yokkken bu hastanede hiçbir işlem için her departmanı ayrı ayrı aramak zorunda kalınmıyor, başarılar harika doktorları ve ekip uyumu var. Ve DR. Ayşe Özlem Belen ve DR.Serdar Güner hocalarıma titiz ve ilgili yaklaşımları için teşekkürler.

Ali KALPAK – 4 ay önce
Konyaaltı/Hurma’da oturuyorum, eşimin hamileliği boyunca Konyaaltı şubesinden Ali Ekber Hocadan hizmet aldık çok da memnunuz, burada yenidoğan yoğun bakım olmadığını doğumun Kepez şubesinde yapılacağı bilgisini de biliyoruz bu konuda herhangi bir memnuniyetsizliğimiz yoktur, Şubat 2022 de doğum Kepez de gerçekleşti, Buradaki çocuk doktorumuz Sayın Ali Rıza Kanra Hoca’dan memnun kaldık ve muayenelere oraya (Kepez’e) gitmeye karar verdik, 2 aydır bilfiil gidip geliyorduk, Lakin bugün gittiğimizde 13.04.2022 350 TL muayene ücreti istendi, oraya gidip gelmem 1 saat sürüyor, Konyaaltına 16 dakika. Buradaki şubeyi aradığımda muayene ücretinin 210 tl (Konyaaltı Muayene Ücreti) bilgisi verildi. Üstelik zaman ve yakıt kaybıda cabası. Fiyatlar çok yüksek, bir sonraki yorumum da ilk ay göz muayenesinde yaşananlara da değineceğim.

Gulcan Er – 3 ay önce
Check up için geldim o kadar sıcak candan ve ilgili olmaları tüm çalışanların beni ayrıca çok mutlu ve rahat hissettirdi. Hocalar çok ilgili ayrıca teşekkür etmek istediğim isimler var..
Başta Hatice hnm ❤
Genel cerrah Özlem hoca

nazli usneker – 4 ay önce
Uzun araştırmalar sonucu Annem için Check up yaptırmaya bu hastanede karar verdim.Diger bölümler için yorum yapamam ama ben Check up hizmetinden ve muane eden doktorlardan memnun kaldım.Hastane müdürü Süleyman Sarı ve Hatice Akyol a ilgisi,güleryüzlülügü ve yardımları için teşekkür ederim.

şerife demirörs – bir ay önce
Bugün Akdeniz Şifa hastanesinde KBB doktoru Giray Aynalı doktora muayene oldum.Onun ilgisi,hastası ile olan samimiyeti,her detayı ve hastalıkla olan en ufak ayrıntıları atlamadan anlatan mükemmel bir doktor.İyiki Giray hocamla tanışmışım. Şifa hastanesi hemşireleri ve çalışanları ,hastenenin temizligi, doktorları kesinlikle 5 yıldızı hakkediyor. Hocam emekleriniz daim olsun hocam.

By farude