Adana Çukurova Belediyesi içerisinde Hizmet Vermekte Olan Akdeniz Ürolojii Merkezi Kuruluşumuz 2008 Tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.Her Zaman Tek Hedefi Uzman Ekibi Ve Kadrosu ile Büyümek Ve Sempati Kurmayı Bilen Tecrübeli Personeller ile Çalışmak Olan Sağlık Kurumun Hizmeti Bugüne Kadar Devam Etmektedir.Randevual.Org Web sayfamızda Sizler için Bu Kurum ile ilgili İrtibat Bilgileri Ve Kurum Hakkında randevu Sağlayabileceğiniz Bilgileri Sizler için Sosyal Medya Aracılığı ile Bir Araya Toplayıp Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Lütfen Sizler’de Akdeniz Üroloji Merkezi Hakkında Görüşlerinizi Aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz.Şimdiden acil Şifalar Dileriz…

Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Yol Tarifi

Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Anlaşmalı Kurumlar

Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Tıbbi Bölümler

Özel Akdeniz Üroloji Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Aydın EKER – 5 ay önce
Her gittiğimde en az üç saat beklediğim bir yer. Daha önce babamı da da götürdüm tam beş saatte aldılar. Yapılan teşhis ve tedaviye eleştirim yok ancak araç muayene istasyonundan daha beter kalabalık var. Aynı saate on kişi randevu verilmiş. Bugün yine iki yıl aradan sonra yine gittim. Tam üç saat bekledim. Dayanamadım, paramı geri alıp çıktım. Değişen bir şey yok. Paranızla rezil oluyorsunuz. Sabrınız varsa bir deneyin derim.

Sinem Oğuz – 3 ay önce
Hayatımda gördüğüm en rezil hastane doktor istediği kadar iyi olsun randevulu hasta olmamıza rağmen her gittiğimizde 3 ila 4 saat bekletildik.

DOK – 6 ay önce
Sakın kapıdan içeri adımınızı atmayın. Eski teknoloji ve kalitesiz tıbbi cihazlar var. 3 defa böbrek taşımı kırdığı halde ( çünkü sigorta 3 defa ödüyor) taş düşmedi ve doktor kırılan parçaların sol böbrek kanalımı tıkadığını farketmedi ya da edemedi. Mide bulantısı ve halsizlik üzerine başka bir doktora gittim ve tomografi istedi ve böbreğimin çalışmadığını ve en kısa sürede ameliyat olup kanal temizlenmez ise hayatım dahi kaybedeceğimi söyledi. Tam teşekküllü bir hastaneye gidiniz ve bu fabrika gibi işleyen ve paradan başka hiçbir amacı olmayan bu doktor müsveddesinden uzak durun.

Melek Muhammet Yapar – 7 ay önce
Doktorlar güzel fakat bu hastahanede düzen denilen hiç birsey yok . Randevu veriliyor fakat hiç bi saat tutmuyor böyle bi rezillik olamaz insanların vakitlerini çalıyor resmen

Yasin Tamer – 3 ay önce
Rezalet. Verilen randevu saatinde almıyorlar saatlerce bekletiyorlar.

Seray Sayin – bir yıl önce
Kocam burada varikosel ameliyatı oldu, devlette pek bir varikosel yok demişti ama adam çift tarafta varikosel var dedi güvendik ameliyat olduk olmaz olsaydi ameliyatı sanki babası hayirina yapıyor gibi bizi en az 4-5 saat bekletti neyse ameliyat sonrası ne bir bilgi ne ilgi ve birde alanı olmadığı halde sol kasık fitiginida yaparım demişti ve ameliyattan 3-4 ay sonra tekrar şişti bir şey olmaz diye bizi kandırdı verdiğim parayi helal etmiyorum bu kadar berbat bir yer görmedim. Paranız ile rezil olmayın buraya hiç ugramayin tamamen sömürü.

Tharic HD – bir yıl önce
Randevu tarihi değişiyorsa eş…k gibi tek tek hastaları arayıp söyleyeceksiniz yaşlı hastalar var uzaktan gelen saatlerce değişen randevu saatini beklemeyezler. Kimse Allah değil.

By farude