Adana Yüreğir İlçesinde Hizmet Veren Özel Hastane Statüsünde Bulunan Ve Tam Teşekküllü Hizmetine En iyi Şekilde Devam Eden Özel Altınkoza Hastanesi Hakkında Sizleri Bilgilendirmek Maksadı ile Yapmış Olduğumuz Bu Paylaşımda Bir Çok Bilgilere Ulaşmanız Mümkündür.Özel Altınkoza Hastanesi Doktorları,Özel Altınkoza Hastanesi Muayene Ücreti,Özel Altınkoza Hastanesi Kadın Doğum Ücreti,Özel Altınkoza Hastanesi Kan Tahlil sonuçları,Özel Altınkoza Hastanesi Cildiye Doktorları Gibi Bir Çok alanda Sizlerin Bilgi Sahibi Olmanız adına yapılmış Olan Bir Paylaşım Olmaktadir.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Tahsilli, Tren Yolu Yanı, Kozan Cad. D:No:321, 01240 Yüreğir/Adana

Hizmet verilen bölgeler: Adana

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0322) 322 72 72

Özel Altınkoza Hastanesi Yol Tarifi

Özel Altınkoza Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

selahattin by – bir ay önce
Öncelike tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum.
2.5 yasındaki oğlum Rota virüsü nedeniyle 3 gun hastanede tedavi oldu ve taburcu olduk.
Doktorumuz Sn.Seda KARATAŞ hocamızdan ve çocuk katında çalışan hemşire arkadaşlara cok teşekkür ederim ilgi ve alakalarindan dolayi memnun kaldık.
temizlik görevlisini de unutmamak lazım gunluk oda bakımımız zamanında yaptılar.
Tüm sağlik personeline başarılar diliyorum iyi calismalar.

Nuri Anil Yüce – 2 ay önce
Pandemi Servisi Hemşireleri Alper bey, Seda hanım başta olmak diğer tüm hemşirelerin, Pandemi servis sorumlusu Yusuf bey’in ilgilenmeleri çok iyiydi.
Başhekim Onur bey’in bizzat hastalarla ilgilenmesi ayrıca iyiydi.
Son olarak Baş hemşire Sevcan hanım dahil olmak üzere herkese çok teşekkür ederiz.

feride çanta – bir ay önce

  1. Kat Karma/Çocuk servisinde yatmakta olan kızımın doktoru Seda Karataş ve ekibinden çok memnun kaldık. Karma servis hemşirelerinin güler yüzlülüğü ve özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Seda Hanım ve ekibiyle güzel bir aile olduk. Allah hepinizden razı olsun.

Oguzhan Karaca – 3 ay önce
Yaklaşık bir buçuk yıldır altinkoza Hastanesi’nde fizik tedavi göruyorum.bir buçuk yıldır benimle ilgilenen fatih beye çok tesekur ediyorum.gercekten işini samimiyetle yapan bir personel.tum fizik tedavi ekibine ve doktor kadir beye ayrıca tesekur ederim. Çok samimi ve bilgili bı hekim.Gönül rahatligiyla tavsiye edebilecegim bı hastane.

Ferhat Ziyan – 4 ay önce
Covid 19 virüsü olmuştum bir hafta tedavi gördüm. Basta onur hoca ve acilde ÇAĞLA hemşire olmak üzere 5. Kat personeline sonsuz teşekkür ederim. Bundan daha iyi ilgi alaka olamazdı.

Esra Çiçek – 3 ay önce
2020 yılında ameliyat olduğumda duyduğum memnuniyet sebebiyle şu an ki rahatsızlığımdan dolayı tekrar burada tedavi olmak istedim, başta Onur Hoca olmak üzere Dr. Salih Işık, Usg Doktoru Taner Bey, Emre Gülaşı, Esra Acıdemir, Zeki Can Narin ve 5. kat karma serviste görev yapan ismini yazamadığım tüm personellere güler yüzleri, samimiyetleri ve işlerini özverili yapmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim.

Merve Demir – 3 ay önce
Eşim yıllardır bel fıtığından dolayı acı çekiyordu. Tavsiye üzerine beyin ve sinir cerrahisi ikram beyden randevu aldık ameliyat oldu.ameliyattan çıkar çıkmaz ağrıları bitti diyebilirim.İkram bey ve 6.kat çalışanlarının güzel yüzü ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Sema Çetinel – 3 ay önce
Kızımın geniz eti ameliyatını yaptırdık. Kulak Burun Boğaz doktoru Enver Beye öncelikle teşekkür etmek istiyorum, bununla birlikte kızımın geniz eti ameliyatıyla birlikte dişini de yapan diş hekimine ve ekibine teşekkür ederim. Hastaneden de personelden de çok memnun kaldık. Adana’da tercih edilebilecek güzel bir hastane.

Belge Kutusu – 4 ay önce
Tüm personel mutsuz+ kendini bir şey zannediyor + bir şey soracağız ama sohbetlerini böldüğümüz için tavır yapıyorlar.

Bu mutsuzluk ve kendini birşey sanma konusu çözülmeli.

Yönetime tavsiye Adana Çukurova Devlet hastanesine gidin, orada ki devlet memuru personelin güler yüzü ve tavırlarına bir bakın.bunu nasıl başarmışlar öğrenin bence.Ben bir devlet hastanesinin bu kadar ilgili olduğunu ilk kez gördüm.Gidin sizde öğrenin.

By farude