Özel Başak Çocuk Tıp Merkezi Her Daim Öncelik Hastaların Tanı Ve Tedavi Konularında Gönül Ferahlığını Sağlamak Ve En iyi Ve Son Teknolojisi ile Hizmetlerine Son Derece Güvenilir Katmaktır.Özel Başak Çocuk Tıp Merkezi 700 metre kare Alan Üzerinde inşa Edilip Bölge’de Güzel Bir Vizyon Sahibi Olmak ile Güler Yüzlü 6 Doktor ile Beraber Hizmet Vermektedirler.Özel Başak Çocuk Tıp Merkezi Hakkında Sizlerin Bazı bilgilere Kolaylıkla Ulaşabilmeniz Adına Sizlere Aşşağıda Yazımzın Devamında Bir Çok Detaylı Bilgi Verilmektedir.Bizler Resmi Web Sayfası Değiliz Sadece Güzel Ve Kolay Bir Şekilde Özel Başak Çocuk Tıp Merkezine Ulaşabilmenizi Sağlayan Öncü Bir Firmayız.Sizler’de Özel Başak Çocuk Tıp Merkezi Hakkında Görüşlerinizi Aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz…

Adres: Çerdiğin, Cumhuriyet Blv. No:152 D:A, 68100 Aksaray Merkez/Aksaray

Hizmet verilen Alan: Aksaray

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 21:30

Telefon: (0382) 212 18 08

Özel Başak Çocuk Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Başak Çocuk Tıp Merkezi Doktorları

Özel Başak Çocuk Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Sarı Kanarya – 6 ay önce
Çocuklarımı yıllardır Nurullah Yüksel hocama muayene ettirim. Güler yüzlü alanında gayet başarılı bir doktor biz kendisinden memmunuz.

Asya Baş – 5 ay önce
Ben kusma ve siddetli karin agrisi ile gittim.Bana kan ,röntgen, vb.şeyler yaptilar böbrek enfeksiyonu dediler.devlete gittim apandisit dediler perfore oldum 1 yıldızı haketmiyor hastanede olmak zor

Mehmet Çelik – 9 ay önce
Kurumları personelden ayrı tutarım aslında ama burada sarmal bir tutum hakim. Giriş yapılan kısımdan doktora kadar olan sürede büyük eksiklikler ve aksaklıklar var. Özellikle acil bölümünde görevli personelin daha nazik ve ilgili olmasını beklerdim, nitekim kimse akşamın bir vakti keyfinden buraya gelmez değil mi?

Ufuk ÖZCAN – 11 ay önce
Doktor geleni geçeni AZARLIYOR. Ayrıca yapılan testlerden sonra her şey normal denildi (ishal ve ateşe rağmen, çocuğumuza verilen antibiyotik BOĞAZINDAKİ KIZARIKLIKTAN dolayı grip te kullanılan bir antibiyotik) 2 gün sonra başka bir hastaneye gittiğimiz zaman çocuğumuzun sarmonella olduğunu öğrendik. (tabi 2 gün çocuğumuzun ve bizim yaşadıklarımız yanınıza kar) Boşuna enerji kaybetmeyin. Başka bir yerden şifa arayın.

ERKAN BOZKURT – bir yıl önce
Güler yüzlü Dr Songül Hanım bizim için yaptığınız iyilikleri hiç bir zaman unutamam. Kızım 24 haftalık 600 gr dünyaya geldi şuan 3 yaşında ve sağlıklı. Bütün bunlar önce Allah sonra sizin sayenizde oldu size minnettarız. Oğlumun ve kızımın yegane doktoru.

Lale Yüksel – bir yıl önce
Bizim doktorumuz Songül Yıldırım Başkara hanımefendi biz açıkçası sadece onun için gidiyoruz çok bilgili ve ilgili bir doktor.Her türlü sorunumuz için çok yardımcı oluyor.Kendisine çok teşekkür ederiz.Iyiki varsınız hocam iyi ki çocuklarımın doktorusunuz.Allah razı olsun kendisinden

Eylül Temel – bir yıl önce
Açıkçası sadece Dr. Songül hanım için gidiyoruz. Kendisi çok ilgili ve bilgili. Ayrıca her an ulaşılabilir olması da çocuk doktoru için çok önemli bir özellikmiş onu farkettik. Gece gündüz yanımızda sağolsun. İyi ki bebeğimizin doktoru olarak onu seçmişiz

vicdan özbay – 2 yıl önce
Sevgili Songül hocam ailemizin göz bebeğini size getirdiğimiz zaman bir çok hekime gitmemize rağmen bulunamayan hastalığı teşhis edip, tedavisini muhteşem bir şekilde yaptığınız için, yedi gün yirmidört saat yanımızda olduğunuz için size ve ekip arkadaşlarınıza çok teşekkür ediyorum. Bizim için büyük bir şanstınız hep şansımız olarak kalın.

Sinem akın – bir yıl önce
Syn Songül Yıldırım Başkara
İki yıl önce doktor doktor gezip derdimize çare bulamadığımız da mucize gibi hayatımıza girip engin bilginiz ve ilginiz ile çocuğumu tekrar sağlıklı günlerine kavuşturup, en ufak problemimiz de bile bizi sabırla dinlediğiniz, desteğinizi esirgemediğiniz için çok minnettarız. İyi ki varsınız.

By farude