Özel Çeşme Polikliniğimiz,Hakiki gerçek Uzman Ekibi ile,Tecrübeli Personeli Ve Çalışanları ile Her Zaman ilklere İmza Atarak , Tam 10 Yıl’dır Bölge’de Zirve Olarak Hizmetine Devam Etmektedir.Her türlü fiziksel, duygusal, sosyal ve ruhsal ihtiyacınızı mümkün olan en iyi özenle karşılarken, yolunuzu kolaylaştırmak için yorulmadan çalışıyoruz.güleryüzlü ve yardimsever personelimiz, konularinda uzman deneyimli doktorlarimiz Her Zaman Öncelik Hastalarına Vermekte Olmaktadırlar

Adres: Sakarya, İnkılap Cad. No 109/A, 35930 Çeşme/İzmir

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 0532 612 22 45

Tel: 0 (232) 712 08 07

Email: [email protected]

Özel Çeşme Polikliniği Yol Tarifi

Özel Çeşme Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

Selin Eren – 6 ay önce
REZALET REZALET REZALET!!!
Çok özel hormon serumumuzu döktüler ve özür dilemek yerine olabilir gibi gayet özensiz ve isteksiz saygısız cevap vermeler. Eşim dikkat etsenize gibisinden uyarınca olabilir memnun değilseniz devlet hastanesine gidin diye aptalca konuştular. Hemen yanina başka hemşire geldi sesinizi yükseltmeyin demek şekli avazı cikana kadar bağırarati. İsim söylemiyorlar yakanl kartlari ceplerinde gizli. Sikayet etmek istiyorum diyoruz dikkate bile almıyolar. Balik baştan kokar işte. Baştaki hekim nasıl yüz verdiyse artik!.

Cezmi Eren – 6 ay önce
Ölseniz bile gitmeyin. Personel berbat eğitimsiz ve kesinlikle terbiyesiz. Çok özel bir serum yaptırmak için gittik ve ilacın özelliğini ve hassasiyetini söyledik. Buna ragmen özensiz davranip ilacı döktükleri gibi özür dilemek yerine, “olabilir” “ne olmuş yani” “birşey olmaz” deyip geçiştiriyorlar. Hakkını aramaya kalktıgin zaman: halaaa olabilir, birşey olmaz deyip bağırıyorlar ama size sesinizi yükseltmeyin deyip kendini de bağırıp çağırıyorlar. Ne özür dilemek ne kusura bakmayin. Tam. Bir yobazlık. şikayet etmek için isim soruyoruz yaka kartları gizli saklı isim söylemiyorlar tamamen rezalet. Yetkili tek bir kimse yok. Güvenlik dahil yok. Gercek bir rezalet. Üstelik bu olaydan sonra birkac kişiye sorunca öğrendim ki bu ilk değilmiş.!
Canınızi böyle yobazlara emanet etmeyin.

Şüheda Aydemir – 6 ay önce
Çeşme’ de başka özel sektör olmaması ve devlet hastanesinin yoğun olması sebebiyle gittik, iyi ki gitmişiz Güleryüz’leri ve samimiyetleri ile bize moral oldular, tedavinin sadece serumdan ibaret olmadığını en güzel biçimde ifade ettiler , emekleriniz için çok teşekkürler iyi ki varsınız.

Ezginur Günaydın – 6 ay önce
Çeşmede özel tek kurum olduğu için “parasıyla değil mi?” adı altında zorbalık yapma hakkını kendinde bulan, seviyesiz ve sonradan görme bazı insanların personeli yıprattığı bir kurum. Buna rağmen tüm ekibe ve doktor beye emekleri, saygınlıkları için cânıgönülden teşekkür ederiz.

Aleyna – 6 ay önce
Yazın bir o kadar yoğun olmalarına rağmen Covid-19 tedbirlerine uygun, ilgili, temiz ve titizlerdi. Doktor bey Güler yüzlü, bilgili ve ilgiliydi. Girişte sekreterler tarafından samimi bir şekilde karşılandık, tedavi esnasında hemşireler de oldukça güzel yüzlü ve ilgiliydi. Hepsine teşekkür ediyoruz🙏🏻

Seçil Demirel – 7 ay önce
Yaz dönemi çok yoğun oluyorlar . Ama sabahtan akşama kadar tüm ekip canla başla yardımcı olmaya çalışıyor. Doktor Çoşkun bey de çok kibar, Güler yüzlü ve çocuklara olan yaklaşımı da müthiş. Teşhisleri de, tedavi yöntemleri de çok yerinde.

Gökhan Atabey – 7 ay önce
Klinik değil ticarethane sanki. Insan sağlığı umurlarinda bile değil, sadece sizi biraz daha nasil söğüşleriz derdindeler. Hayatimda boyle bir rezillik gormedim. Ettiginiz hipokrat yeminine bari saygınız olsun biraz. Bir daha değil gitmek, önünden bile gecmem. Siz de son çareniz değilse sakın gitmeyin bu rezil ticarethaneye !!!!!!

Eray Güngör – 7 ay önce
Az evvel devlet hastanesindeki yoğunluktan sebeb bu kliniği telefonla aradım ve aramızda geçen diyaloğu herkes görsün istedim.
Özetle eğer hafif ateşiniz varsa çocuğunuzu muayene almıyorlar.

Çocuk doktorunuz var mı 9 yaşındaki oğlum için gelmek istiyorum dedim.
Çocuk doktorumuz yok fakat neyi vardı diye sordular. Boğaz ağrısı, geniz akıntısı var dedim. Ateşi var mı diye sordular. En çok 37.2 ölçtük dedim. Aaaa ateşi yüksekmiş çocuk doktorumuz yok malesef diyerek geri çevirdiler. Eğer ateş olmasaydı çağırcaktınız ama dedim. Bize verilen talimat bu şekilde dediler…. Halbuki bu kliniğe çocuklarında götürüldüğünü öğrendim. Zaten bölgede özel hastane vs. de yok.

Semih Günacti – 6 ay önce
Bir serum vitamin C ve muayene ye 2160tl istendi.
Bir hastaneden kazıklanmamıştım o da oldu. Tavsiye edilmez!
Çaresiz kalınca maalesef kabul ediliyor herşey.

By farude