Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Randevu alma

Byfarude

Mar 5, 2022 #gaziemir cerrahi tıp merkezi bölümleri, #gaziemir cerrahi tıp merkezi fiyatları, #gaziemir cerrahi tıp merkezi kadın doğum, #gaziemir cerrahi tıp merkezi kardiyoloji, #gaziemir cerrahi tıp merkezi kbb, #gaziemir cerrahi tıp merkezi ortopedi, #gaziemir cerrahi tıp merkezi sahibi, #gaziemir cerrahi tıp merkezi şikayet, #gaziemir cerrahi tıp merkezi tel, #gaziemir cerrahi tıp merkezi yorumlar, #gaziemir özel cerrahi tıp merkezi, #gaziemir özel poliklinik, #gaziemir tıp cerrahi, #gaziemir tıp merkezi bölümleri, #gaziemir tıp merkezi iletişim, #gaziemir tıp merkezi nerede, #gaziemir tıp merkezi tel, #gaziemir tıp merkezi telefon, #izmir özel gaziemir cerrahi tıp merkezi, #özel gaziemir cerrahi tıp, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi arzu şahin, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi dermatoloji, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi doktorları, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi fiyatları, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi fotoğraflar, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi gaziemir/izmir, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi iletişim, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi iş başvurusu, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi kadın doğum doktorları, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi laboratuvar sonuçları, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi muayene ücreti, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi muayene ücretleri, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi ortopedi, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi psikiyatri, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi randevu, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi randevu alma, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi tahlil sonuçları, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi telefon, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi telefon numarası, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi yorumlar, #özel gaziemir cerrahi tıp merkezi yusuf yaşar yıldırım, #özel gaziemir tıp merkezi, #özel gaziemir tıp merkezi doktorları

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Kendi Kulvarında En Çok Tercih Edilen Sağlık Kurumlarından Biri Olarak Bölgesinde Sağlık Kurumu Olarak Hizmet Vermektedir.Randevual.Org Ekibi Olarak Sizler için Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında Bazı Detaylı Bilgileri Bir Araya Toplayıp yazımızın Devamında Sizlere Paylaşmaktayız.Lütfen Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında Görüşlerinizi aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz Çünkü Yapmış Olduğunuz Yorumlar Bir Çok Ziyaretçilerimizin Daha Çok Aydınlanmasına Vesile Olacaktır.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Atıfbey, Akçay Cd. No:266, 35410 Gaziemir/İzmir

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0232) 252 01 07

Email: [email protected]

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Tıbbi Bölümler

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Damla Karaca – 3 ay önce
Doktorumuz İlker Nalbant a ne kadar teşekkür Şükran minnet duygusu iletsem azdır. Irak dan yanlış yapılan tedavi sonucu Türkiye ye geldim ve İstanbul Ankara illerini hastaneleri gezdim 2009 doğumlu kızımızın sinüs tedavisi ,içinde kalan dişi ve kist olan ağız içi hastalığımıza İZmir dee tüm devlet hastaneleri önerilen doktorları gezmemize rağmen herkesin riskli, yüzde iz ,gelişimi engelleyecek bir tedavi olduğunu ve ameliyattan kaçındığı halde ,doktorumuz İlker beyin sayesinde kabusumuz çok güzel bir umuda dönüştü ve başarılı ameliyat operasyon ile ne yüzde bir görüntü bozukluğu nede gelişmeyi engelleyen bir durum olmadığını kistimizin alınıp sinüs içindeki diş in de alınması ile suan normal hayata dönüşümüzü doktor beyimiz ve yanındaki Güler yüzlü ilgili alakalı ve çocuğumuzu rahatlatan bir kardeşi kızı gibi davranan Selin hanıma teşekkürlerimizi bir borç biliriz doktorumuz ameliyat boyunca tüm süreçleri takip edip eve çıktıktan sonra gece gündüz sürekli telefon ile de irtibat halinde kaldık ve tüm sorularımıza tedirginliklerimize tüm sabır ve samimiyeti ile cevapladıayrıca hastane temizliği ve çalışan tüm arkadaşların samimiyeti için de cok teşekkürler

İşletme sahibinin yanıtı 3 ay önce
Teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz..

Emrah Şen – 2 ay önce
Muayene odasının olduğu koridor pandemi önlemleri hiçe sayılarak iğne atsan yere düşmeyecek şekilde insanlar ile doluydu. Randevu saatinde gitmemize rağmen o koşullarda 20-25 dakika ayakta bekletildik.

İçeride sorulan pek çok soru bir sonraki hastayı bir an önce alabilmek için geçiştirildi, toplam muayene süresi 5 dakika bile sürmedi. Devlet hastanesinde çok daha ilgili, size daha çok zaman ayıran doktorlar mevcut. Dr Aysel Yağız’ın verdiği ilaç bebeğimizin cildini daha kötü duruma getirdi.

Ayrıca koridorda görevli sekreter hasta ve hasta yakınları ile senli benli konuşacak kadar laubali. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Özel Gaziemir Tıp Merkezi olarak önceliğimiz, etik değerler çerçevesinde kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve de toplumun yaşam kalitesini yükseltmek yönündedir. Bu misyon çerçevesinde hasta hakları birimimiz tüm sorunlarınızda çözüm üretmek adına aktif olarak hizmet vermektedir. Hastalarımızı tedavi etmek için gerekli işlemler titizlikle yapılmaktadır.
Sağlıklı günler dileriz..

Bilge Aydilek – bir ay önce
Dahiliye doktoru Mete Bey’den ailecek o kadar memnunuz ki. Yıllardır bütün aile olarak kendisine tedavi olmaya geliyoruz. İşini çok iyi bilen ve kullanan, güler yüzlü, yardımsever, harika bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederiz. İyi ki var. Umarım hastanenizin bünyesinde uzun yıllar kendileri hizmet verir.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Ayfer E. – bir ay önce
Tavsiye üzerine Gaziemir Cerrahi Tıp merkezi ne gittik. Dr Yusuf Yaşar Yıldırım için randevu aldık. Ancak yoğunluktan 3 gün sonrasina verebildiler. O gün nöbetçi Selin hanimmis. Durumumu anlattım,acil olduğunu söyledim. Birkaç yere telefon etti. Bir gün sonrasina randevu ayarlayabildi. O kadar samimi ve iyi niyetli çalışanları var ki. Selin Demirtaş a ve sekreter Oya hanıma çok teşekkürler. Ayrıca doktorumuz çok güler yüzlü ve bilgili.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz..

rafet kara – 3 hafta önce YENİ
Daracık kolidorda 30 kişi bekliyoruz. Randevu saatimiz 09.50. Saat 11.15 oldu halen muayene bekliyoruz. Doktorların kalitesini bilemem ama işleyiş Sgk hastanesini aratır durumda

By farude