İzmir Gaziemir ilçesinde Hizmet Veren Özel Gazikent Tıp Merkezi 2002 Yılından Beri Güleryüzlü ve Deneyimli Uzman Ekibi ile Hizmetinizde Olmaktadır.Özel Gazikent Tıp Merkezi Hakkında Sizler için Bazı Bilgileri Bir Araya Toplayıp Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Özel Gazikent Tıp Merkezi Doktorları,Özel Gazikent Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Özel Gazikent Tıp Merkezi Kadın Doğum,Özel Gazikent Tıp Merkezi Pcr Testi,Özel Gazikent Tıp Merkezi Dermotoloji,Özel Gazikent Tıp Merkezi Tahlil Sonuçları,Özel Gazikent Tıp Merkezi Hakkında Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Aşşağıda Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: Dokuz Eylül, Ulaştırma Cd. No:5, 35425 Gaziemir/İzmir

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0232) 252 45 00

Özel Gazikent Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Gazikent Tıp Merkezi Doktorları

Özel Gazikent Tıp Merkezi Tıbbi Birimler

. Radyoloji
. Kadın Hastalıkları ve Doğum
. Psikoloji
. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
. Genel Cerrahi
. Psikiyatri
. Göz Hastalıkları
. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
. Gastroenteroloji
. Beyin ve Sinir Cerrahisi
. Beslenme ve Diyet
. Sağlık Raporu
. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
. Dahiliye (İç Hastalıklar)
. Kardiyoloji
. Üroloji
. Ortopedi ve Travmatoloji
. Nöroloji
. Ağız ve Diş Sağlığı (Ortodonti)
. Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları
. Dermatoloji
. Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Özel Gazikent Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Süleyman İbiş – 2 hafta önce YENİ
Kızımınım rahatsızlığından dolayı hastaneye gittik ultrason tahliller sonucu üroloji birsey söyleyemedi başka bi r doktora yönlendirdi oda kesin birsey söyleyemedi u genel cerah görsün dedi bende hic birsonuc alamadan hastaneden ayrıldık.verdigimiz parada boşa gitti.380 tl boşa gitti

İşletme sahibinin yanıtı 2 hafta önce
Merhabalar, Gazikent Tıp Merkezi olarak yaşamış olduğunuz sorun sebebiyle üzgünüz. Sağlığınıza önem veriyor, görüş ve yorumlarınız ile gelişmeye devam ediyoruz. Yorumlarınız yönetime iletilecektir.

Emre Ergün – 4 ay önce
Virüsü çok olduğu için özel hastaneye geliyorum doktor maske takmıyor. Bi sağlık çalışanı olmasını geçtim bu korala herkes uyuyor insanlık görevi bu. Resmini çektim cimerden bide sağlık bakanlığına şikayet edicem

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhabalar, Gazikent Tıp Merkezi olarak yaşamış olduğunuz sorun sebebiyle üzgünüz. Sağlığınıza önem veriyor, görüş ve yorumlarınız ile gelişmeye devam ediyoruz. [email protected] mail adresine şikayet, görüş ve önerinizi iletmenizi bekliyoruz. İleteceğiniz iletişim bilgileri üzerinden en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir. Sağlıklı günler dileriz.

Erkin Tuzel – 3 hafta önce YENİ
On line Laboratuvar sonuçları almak için Tc.no hasta no ve güvenlik kodu doğru yazılmasına rağmen devamlı ” güvenlik kodu hatali” uyarısı yapip işlemi gerçekleştirmiyor.

İşletme sahibinin yanıtı 3 hafta önce
Merhabalar, Gazikent Tıp Merkezi olarak yaşamış olduğunuz sorun sebebiyle üzgünüz. Sağlığınıza önem veriyor, görüş ve yorumlarınız ile gelişmeye devam ediyoruz. Sistemsel yaşanan sorun nedeniyle online laboratuvar sonuçları görüntüleyemiyorsunuz. Özel yazarsanız sizlere sonuçlarınızı paylaşabiliriz

ASGASG ZXCZ – 2 hafta önce YENİ
13 kere arama sağlamama rağmen iletişime geçemediğim telefonu açınca da lütfen bekleyin diyip suratıma telefonların kapatıldığı bir ticarethane. Sakın ama sakın sağlığınız için bu tarz yerlere güvenip kendinizi soydurmayın.

İşletme sahibinin yanıtı 2 hafta önce
Merhabalar, Gazikent Tıp Merkezi olarak yaşamış olduğunuz sorun sebebiyle üzgünüz. Sağlığınıza önem veriyor, görüş ve yorumlarınız ile gelişmeye devam ediyoruz. Teknik bir sorun nedeniyle yaşamış olduğunuz durumdan ötürü özür dileriz. Sosyal Medya hesaplarımızdan veya özel mesaj olarak bilgi almak istediğiniz konuyu iletirseniz, sizlere yardımcı olmak isteriz. Sağlıklı günler.

Erce Yolasiğmaz – 3 ay önce
hastane desen değil, tıp merkezi desen o hiç değil. full teminat allianz özel sağlık sigortalı bizlere bile 400 tl fatura çıkarabilecek kadar profesyoneller.
tamamen ticari ve para odaklı bir yer. sağlığınız 2. planda bile değil burada…

By farude