Özel Gaziosmanpaşa Veteriner Kliniği Gaziosmanpaşa civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Özel Gaziosmanpaşa Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Çukurçeşme caddesi, Eflak Sk no:5/A, 34100 Gaziosmanpaşa

Telefon : +905437756622

Hizmet Saatleri : 10.00 – 17.00

Özel Gaziosmanpaşa Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Özel Gaziosmanpaşa Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetleri

Deniz Nazlı Kurnaz – 1 hafta Önce

Elif hanım yıllardır tüm kedilerimizin doktorudur ve yaptığı tedaviler sayesinde bir çok hastalıktan kedilerimizi kurtarmıştır. Tecrübesi ve samimiyeti için kendisine çok teşekkür ederiz.

Esra Barık – 7 ay Önce

Dünyalar tatlısı, gerçek hayvan dostu ve işinin ehli bir veteriner hekim, ikisi yavru olmak üzere üç tane kedimin bakımı tedavisi için kendisine gidiyorum. Tüm sorularımı sabırla ve sevgiyle yanıtlıyor, endişelerimi gideriyor. Benim için İstanbul’da bundan sonra güvenle gideceğim tek adres, Allah razı olsun kendisinden bebeklerimi iyileştirdi, böyle insani yönü ağır basan can dostu hekimlere daha çok ihtiyacımız var, iyi ki varsınız Elif hanım, canı gönülden minnettarım 😊🙏 Herkese gözü kapalı gitmesini tavsiye ederim, her durumda olabilecek neyse onu söylüyor ve elinden geleni yapıyor, gerçek bir profesyonel..

Sümeyye Güven – 9 ay Önce

Kuşumun ayağı çok kötüydü, aşırı şişti ve üzerine basamıyordu. 9 nisanda arayıp “Kuşlara bakıyor musunuz? ” diye sordum. “Siz getirin, eğer yapabileceğimiz bir şey varsa yaparız, yoksa da muayene ücreti almam dedi.” ve gerçekten de almadı. Sorun şu ki gut hastalığı varmış kuşum da ve ayağı o yüzden o haldeymiş. Oradaki veteriner ise kuşun ayağındaki sinirlerde zedelenme olduğunu söyledi ve kuşum için “Prednol” isimli kremi önerdi. Ben bu ilacı 13 gün boyunca kullandım. Kuşum 7 gündür çok fenalaştı. 27 Nisan başka bir veterinere gidip prednol kullandığımı söylediğimde hayrete düştüler ve bana: “Nasıl böyle bir şey yaparsın? Kuşa nasıl Prednol kullanırsın? ” dediler. 2 hafta kullandığımı söylediğimde ise çok kızdılar ve kuşumun haline acıdılar. Çok üzüldüm. Çünkü “kortizon” denen bir madde varmış bu kremin içinde ve bu madde iğne ucu kadar bile kuşa temas ettiği zaman hayvanı zehirliyormuş. Kuşlara asla verilmemesi gereken ilacı bana önerip, kuşumun 2 hafta boyunca zehirlemesine neden oldular. Kuşum iyileşecek diye beklerken dün öldü.

By farude