Bursa Mustafa Kemal Paşa İlçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Meditercan Tıp Merkezi Hakkında Sizleri Bilgilendirmek Adına Bazı detaylı Bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Bizler Resmi Web Sayfası Değiliz Tamamen Sizlere Faydalı Olmak Adına İletişim Ulaşım Telefon Gibi Bir Çok Bilgileri Bir Araya Getirip Mevcut Konuma Rahat Bir Şekilde ulaşabilmeniz Ve ilerinizi Daha Rahat Hal Etmeniz için Yapmış Olduğumuz Bir Sistemdir.Lütfen Özel Meditercan Tıp Merkezi Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Paylaşırsanız Seviniriz…

Adres: Tatkavaklı, Balıkesir Cd. no: 24, 16550 Mustafakemalpaşa/Bursa

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 09:00

Telefon: (0224) 618 08 00

Whatsapp iletişim Hattı : +90 534 456 19 86

Özel Meditercan Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Meditercan Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Hasan Alımlı – 2 ay önce
Telefon numaralari guncel degil. Acil durumda arayalim diye ambulanslarinin ustune koyduklari telefon numarasina da tüm gün ulasamadim, cok guvenli (!) bir hastane.

Bozkır – 11 ay önce
İşyerimle anlaşmalı olmaları sebebiyle covid testi yaptırdım. Sonucum pozitif çıkmış ve önce beni bilgilendirmeleri gerekirken sonucu direk işyerime yollamışlar. Ben sonucumu işyerindeki insan kaynaklarından öğreniyorum. Böyle terbiyesiz bir hastane görmedim. Benim isyerimdekiler benim velim değil anam babam değil. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hastane daha çok magazlarda süslü reyon bayanları olur ya mal satmak için buna benzer genç boyalı kızlar güruhundan oluşuyor. Muhtemelen müşteri çekmek amaçlı. Tavsiye etmiyorum. Devlet hastanesi daha kaliteli . Dikkatinize….

İmran Babacan SEZGİN – bir yıl önce
Özel hastane diye geldik hayal kırıklığına uğradık. İşlemler çok yavaş işliyor. Hastayla ilgilenen yok. Nereye gideceğimizi ne yapacağımızı söyleyen yok. Hiç memnun kalmadık.Doktor Doktor umuz müstesna kendisine çok teşekkür ederiz. Haksızlık ettiğimi düşünüyorum. Doktor İbrahim Makas ve doktor Hakan Volkan Tercan Beye sonsuz teşekkürler. Alanlarında 1 numaralar. Sıkıntısı olan herkese tavsiyemdir. Diz Ameliyatım mükemmel geçti hiç acı duymadım. Allah razı olsun. Hepsine bütün ekibe çok teşekkür ederim. İyiki varsınız.

Hürriyet Selçuk – bir yıl önce
Ben emekli röntgen teknisyeniyim. Ayrıca yaşadığım yerde bir tıp merkezinde 9 yıldır görev yapmaktayım. Bundan 2 ay önce 86 yaşındaki annemin kemik erimesine bağlı olarak femur boynu kırıldı ve acilen devlet hastanesine kaldırıldı. Yatırılındığının 5. günü ameliyata alınıp 45 dakika sonra hastanızın tansiyonu yüksek ameliyat edemeyiz dediler. Doktoru ameliyatını ancak haftaya ameliyet gününde yapabileceğini söyledi.
Bunun üzerine Özel Meditercan Tıp Merkezini aradım. Karşıma Güneş hanım çıktı. Ona içinde bulunduğum durumu anlattım. Sağolsun Güneş hanım her şeyi organize ederek bizi değerli hocam DR. Fatih Volkan Tercan beye yönlerdirdi.Gecenin yarısında ameliyata alındı. Ameliyattan 12 saat sonra annem walker ile yürümeye başladı. Bir ay sonra ona bile çok az ihtiyaç duyuyordu. Ancak büyük şansızlık annem yataktan düştü bacak yerinden çıktı. Sağolsun hocam annemi ayağa kaldırabilmek için elinden geleni yapıyor. Ben mesleki hatım boyunca birçok ortopedi uzmanıyla çalıştım. Volkan hocam tanıdığım en değerli hekimlerden biri biraz konuşkan olmayabilir ama sorularınızı cevaplayan biri. Bana göre M.Kemalpaşa’lılar çok şanslılar.
Ben buradan sevgili Volkan Hocama ve sevgili Güneş hanıma bir kez daha teşekkür etmek istedim. İYİKİ VARSINIZ !!!

Gökberk GÜRE – bir yıl önce
Özel hastaneden ziyade ticarethane mantığıyla çalışıyorlar çözüme ulaşmak için paralı bütün cihazlara girmek zorunda bırakıyorlar. Ortapedi uzmanına omuz ağrısı için gittik 2 dakikalık muayeneden sonra röntgen çektirin dedi sonucu çıkınca röntgende belli olmuyor birde mr çekinmeniz lazım dedi bir doktorun bunu biliyor olması lazım heleki özel hastanede. Mr a giremediğimiz için de saçma sapan tavır takınıp ne olduğunu anlayamadık bahanesiyle geçiştirmek amaçlı 3 tane ağrı kesici yazıp yolladılar ilgi alaka sıfır doktor dahil herkes zorla duruyormuş gibi suratsız ve lakayit ukalalık hatsafhada kesinlikle tavsiye etmiyorum cebinizdeki parayı alma derdindeler aldıkları paranın karşılığındada beklediğiniz hizmeti alamıyorsunuz zaten.

ümit şeneren – bir yıl önce
Çok kalabalık ve sosyal mesafe sıfır. Kontrolü sağlayacak herhangi bir personel yok. Kullanılan dezenfektanların son kullanma tarihi geçmiş ve bir çok kullanımda olanların son kullanım tarihi silinmiş olup girişte ateş ölçümü yapılmıyor . Kısacası Ne yazıkki Özel bir hastaneye yakışmayan görüntüler

By farude