Bursa Nilüfer ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Pedmer Tıp Merkezi ile ilgili Bir Çok ulaşım,Randevu,Doktorlar,Muayene Ücreti,Yol Tarifi,Yorumlar,Şikayetler Gibi Bir Çok Teferruatlı Bilgileri Sizler için Sosyal Medya Aracılığı ile Bir Araya Toplayıp Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Özel Pedmer Tıp Merkezi Belirli Sigortalı Kurumlar ile Çalışmakta Olup Son Teknoloji Araclar ile Hastalarına Hizmet Vermektedir.Lütfen Özel Pedmer Tıp Merkezi Hakkında Görüşlerinizi Aşşağıda yorumlar Kısmında Bildirirseniz Seviniriz Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Ataevler, 220, İzmir Yolu Cd, 16140 Nilüfer/Bursa

Hizmet verilen bölgeler: Bursa

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 01:00

Telefon: (0224) 441 17 17

Özel Pedmer Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Pedmer Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

mehmet dumrul – 5 ay önce
Bu gun aksam.ustu hastaneye gidip ateşli olan çocuğumuzu muayane edip birde kan tahlili yapıp ilaç verip gönderdiler gece ateşi çıktı arıyoruz kimseye ulaşamıyoruz ben böyle bı rezillik görmedim..hastane nasıl kapanır arayıp nöbetçi doktorunuz varmı diye soracağım ama nafile ..ticarethane mantığıyla çalışan bı kuurm demekki gece kepenklerini indiriyorlar…çocuk hastanesi daha hassas olması gerekir diye düşünüyorum…verdiğim paraya değil harcadigim ve çocuğumun ateşli geçirdiği zamana hayiflaniyorum …yazıklar olsun..

Hurşit YEŞİL – 3 ay önce
Daha önce Dr Nuri beyden memnun olduğumuz için Bu akşam da acil durum icin Pedmeri tercih ettik. Dr Orhan Dengiz nobetciymis. Çok hızlı bir muayeneden sonra sorularımızı dahi dinlemeden ve yuzumuze bakmadan reçete yazıp yanındaki çalışana sıradakini alalım dedi, Ama sorularımiz vardı dediğimizde çok yogun bu aksam deyip kapıyı açtı. Bizi dışarı çıkardı. 39 derece ateşli çocuğumla kala kaldık. Daha önce hiç bir özel hastanede böyle bir muamele görmedik. Zaten çocuğu hasta olduğu için tedirgin olan daha ne olup bittiğini anlamamış bir aileye psikolojik olarak böyle davranilir mi???

TUGBA AYDIN – 2 ay önce
Pedmerde birçok Dr. A gittik 2çocuğum var hepsi iyi diyebilirim pelin Hn. Ve Orhan beyden memnun kaldık seçimimizi Orhan beyden yana kullandık tam Bi Dr ve İyiki var. Gereksiz ilaçtan kaçınan Bi Dr. Ciddiyetle yapıyor işini.

YAKUP TÜRKER – 2 ay önce
Akşam 18:00 den sonra mümkünse farklı sağlık kuruluşu tercih edipmeli. Tek çocuk doktoru olduğu için bekleme süresi 1 saatin üzerinde sürüyor. ( Birden fazla kez deneyimledik )

Bertuğ Yemenici – 4 ay önce
30/09/2021 tarihinde kızımın rahatsızlığı sebebi ile Bursa’da buluna pedmer tıp merkezine gittik. NN Hayat tamamlayıcı sigortamızın olması sebebiyle giriş kaydı açıldı ve 15,00 TL ödeme yapıldı. Kontroller sonrasında serum tedavisi yapılması gerektiğini söylediler ve bu durumun tamamlayıcı sigortanın karşılamadığını bildirdiler bende kendilerine 230,00 TL ödeme yaptım. Tedavimiz sırasında NN Hayattaki sigortacım ile görüştüm ve durumu anlattım. Bana hastanenin kayıt açmadığını ve bu yüzden sigortanın karşılamadığını belirtti. Hastane girişinde resepsiyonda ki arkadaşlara durumu anlattım ve hastanenin bana döneceğini bildirip numaramı aldılar. Hastaneden maalesef arayan olmadı yine kendi imkanlarım doğrultusunda iletişime geçtim. Erkan Beye ulaştım. Kendilerine konuyu detaylı bir şekilde anlattım. Aldığım cevap resepsiyondaki arkadaşların yanlış yaptığını düzeltileceğini ve kendilerine iş yoğunluğu sebebi ile bu konuyla ilgili eğitim veremediklerini söyledi. Bende 230,00 TL sinde olmadığımı ama hakkımın yendiğini kendilerine güzel bir dille anlattım. Yaklaşık 3 hafta gibi bir süre geçti. Ben aramasam kendileri bir bilgi vermeyecekler. Ben aradığımda ise NN Sigortaya bahane bulmaktadırlar. Sigortacım ile görüşmeme istinaden hala kayıt açmadıkları ve o yüzden karşılamadığını bildirdiler. O gece gelenlerin çoğu tamamlayıcı sigorta ile gelmelerine rağmen sigortanın karşıladığı hizmette bile ödeme aldılar bizzat şahit oldum. O yüzden hakkınızı aramayı unutmayın.

Betul Karakas – bir ay önce
Estetisyen Dr. Ümran Babura lazere basladım ilk seyansta mukemmel sonuc aldım böyle olacagimi beklemiyordum çok memnunum gayet başarılı ve temiz bir ortami var ✅

Tuğçe Filiz – 4 ay önce
5 yaşındaki kızımın soğuk algınlığından dolayı çokta fazla kalabalık olmamasından dolayı tercih edip gittik. Koskoca hastanede bir tane nöbetçi doktor vardı ve bugüne kadar gittiğimiz en kaba en saygısız doktor kendisi. Dr fisun ismi. Kesinlikle kendisine gitmeyin. Kızım doktordan korkuyor ve ağlıyor diye bu kadar ağlaması normal değil diyip azarladı birde üzerine psikoloğa götürün dedi. Nefes alamadığı genizleri tıkanık olduğu için maskesi yoktu kızımın. Yanına dahi yaklaşmadı korona olacam korkusundan ki korona belirtileri yok demesine rağmen!! Böyle insanlar doktorluk yapmasın bir zahmet..

yasemin ulusoy – bir hafta önce YENİ
Estetik kliniğinde lazer uygulaması hizmeti aldım,Ümran Hanıma ilgisi,güleryüzlülüğü ve uygulamadaki hassasiyeti dolayısıyla cok tesekkür ederim.

Figen Gucer – 3 ay önce
5 yaşındaki oğlumu öksürüğü nedeniyle Timur beye götürdük tedavisi iyi geldi tecrübesi var belli ona birşey diyemem fakat yaşına göre 2 kg az yaşına göre 1 cm kısa deyip değerlerine bakıcaz bir eksiklikler var dedi işte göz cizgileri cok renksiz vs biz telaşlandık tekrar götürdük ve cıkan demir d vitamini eksikliği testler pahalı old için devlet te yaptırayım diye üstüne basa basa söyledim yok olmuyor dendi cıkan sonuçlar belli demem o ki direk ticarethaneye döndürmüşler doktora ulaşıyorsun tamamda ağız ucu ile konuşma dediğinden de hiçbirşey anlamıyorsun

By farude