İzmir Konak İlçesinde Hizmet Vermekte Olmakta Olan Özel Tavmergen Tüp Bebek Merkezi Hakkında Bilmeniz gereken Bazı Bilgileri Sizler için sosyal Medya Aracılığı ile Bir Araya toplayıp Sizlere Sunmaktayız.İzmir Konak Bölgesinde Kadınların En Çok Tercih Ettiği Tüp Bebek Merkezi Olarak Bilinen Özel Tavmergen Tüp Bebek Merkezi Doktorları,Özel Tavmergen Tüp Bebek Merkezi Tahlil Sonuçları,Özel Tavmergen Tüp Bebek Merkezi Fiyatları,Özel Tavmergen Tüp Bebek Merkezi Yorumları,Özel Tavmergen Tüp Bebek Merkezi Şikayetleri Ve Buna Benzer Bir Çok Bilgi Aşşağıda Yazımızın Devamında Sizlerle.Şimdiden Sizlere Acil Şifalar Dileriz.

Adres: Kahramanlar, 1414. Sk. 2-12, 35230 Konak/İzmir

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 08:00

Telefon: (0232) 445 31 45

Özel Tavmergen Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi

Özel Tavmergen Tüp Bebek Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Gülen ERDAL – bir ay önce
Olumsuz yorumları cidden anlayamıyorum. Erol bey bir kere çok etik ve ahlaklı bir doktor. Olmayacak bir şey için umut satmıyor. Sadece hemşireler ve girişteki bayanlar güler yüzlü değiller buna katılıyorum ama aşırı bir yoğunluk var. Yine de daha özenli olmaları konusunda ben de bu konuda ufak bir eleştiri yapmak isterim. Fakat önemli olan sizin tedavi süreciniz. Bence Erol bey İzmir’de alanında en iyi doktorlardan biri.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhabalar,
Değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz.
Sağlıklı günler dileriz.

Kubra Yildirim Can – 2 ay önce
Umarım aynı muameleyi bir kqdin olarak kendileri de yaşarlar ! Özellikle girişte veznede olan sarı toplu saçlı bayan ! Bugun çağrı merkezlerini arayarak beta HCG testi verebilir miyim dedim özel geleceğim dedim tabi ki verebilirsiniz deyip ortalama 25 TL gibi de ücret söylediler . Gidip vermek istediğim de beni kapıdan çevirdiler takipli hasta değilsiniz dediler keşke telefon da söyleseydiniz önemli bir durum dediğim de sordunuz mu ? Dedi… Bir kadının en önemli testidir gebelik testi … Oturduğunuz yerden sadece çalışmak için çalışıyorsunuz . Anlayış sıfır ! Çözüm sıfır ! Gitmeyin !!!

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Merhaba,
Şikayetiniz ile ilgili inceleme yapılacak ve değerlendirmeye alınacaktır. Hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresine ya da 0530 763 90 35 numaralı telefona iletebilirsiniz.

Burcu Özilhan – 5 ay önce
Covid konusunda çok dikkatliler. Kendi doktorlarına bile girişte ateş ölçümü yapıyorlar çok hoşuma gitti. Pcr olmaksızın hasta almıyorlar. Kayıttan itibaren herkes güleryüzlü. Kaydımızı yapan Eda hanıma çok teşekkür ederiz işini severek 4 elle yapıyor ❤️ Kayıttan sonra personel eşlik ediyor size. Kafası karışık balığa dönmedik 😁 sağolsunlar. Yatış öncesi anamnez almadan önce Özge hanım kocaman bir gülümseme ve hoşgeldinle karşıladı. Tıbbi bilgiler öncesi halimizi hatırımızı sordu. Bu duygusal koşturmacada insana ilaç gibi geliyor mekanik değil insani hareketler. Odamıza yerleştik. Odamız pırıl pırıldı. Sonrasında opu için ameliyathaneye alındım. Sevgili anestezi doktorumuz Özel Hanım tüm endişelerimi henüz anesteziye başlamadan tatlı diliyle yok etti. Ve son olarak da Halkla ilişkilerden Gizem hanım bizi işlem sonrası ziyaret etti fikirlerimiz ve önerilerimizle ilgili konuştuk. Muazzam bir ekip çalışması, anlatılamaz bir takım ruhu ve mükemmel bir özveriyle çalışıyorlar. Ve ben dış doktor hastasıyım. Herkese tavsiye ediyorum. Dilerim sadece hastaneler değil ülkemizdeki tüm kurumlar böyle olur bir gün ❤️

can akkan – 5 ay önce
Tavmergen insanlara umut satıyor. Umut taciri olan bu klinik herşey çok iyi gidiyor diyerek insanların ceplerine gözü dikmiş. Tüp bebeğin tutması için hiç bir işlem yapmıyor. Sadece embriyo transfer ediyor ve olumsuz sonuçlanmasını izliyor. Bu klinikten uzak durun boşuna umutlarınızla oynatmayın. Cebinizde zorluklarla biriktirdiğiniz üç kuruş paranızı da bu klinik yerine ticarethaneye dönüşen yere vermeyin. İstanbul’a tüp bebek kliniğine gittik yapılan işlemleri anlattık. Doktorlar şok oldu böyle bir şeyi nasıl yaparlar dediler.

berrin gök – 4 ay önce
Yapılan yorumlara anlam vermek çok güç. Biz de 2.transferimizde gebelik elde ettik. Tüm süreci Tavmergen’in profesyonel ekibi ile geçirdik. Yeri geldi beraber üzüldük, yeri geldi beraber sevindik. En başından tüm ihtimallerle ilgili zaten bilgi veriyorlar. Durumunuza uygun tahliller ve işlemler yapıyorlar. Yani ekstradan ceplerini doldurmak adına şişirme işlemler uygulamıyorlar. Nereye gidersek gidelim bu süreci yönetmek biraz da bizim elimizde. Ben bu güzel ekibe desteklerinden dolayı minnettarım.

Gamze Agçe – 5 ay önce
Kesinlikle kapısının bile önünden geçilmemesi gereken bir merkez. Çocuk sahibi olmak için binbir hayal kurup gittiğiniz yerden hayal kırıklıkları, yalanlar ile çıkıyorsunuz. İçeride embriyolarınızın olduğunu düşünürken; birden sizin embriyolarınız yok, ölmüşler ama size haber verilmemiş diyebilecek kadar ciddiyetsiz bir yer. Boşa para, zaman ve hayal kaybı. Üstüne üstelik uygunsuz kanun dışı işlemlerin yapıldığı bir yer.

Emel Yazıcı – 4 ay önce
Ben insanları çözemiyorum gerçekten başta herkes çok ilgili falan o yorumlara güvenmeyin etmeyin sonra transferden sonra düşük yapıyorsun sorgulamak istiyorsun neden olduğunu ozaman gerçek yüzlerini görüyorsunuz arkadaşlar. Ve embiryonuz kaç tane olduğuna dair yazılı evrak alın 3 tane vardı 2 ye düşürürduler hiç bir şekilde önermiyorum paranız umutlariniz bir hiç uğruna gidiyor. TAVMERGEN TAM BIR HAYAL KIRIKLIĞISIN.

By farude