Papatya Diş Hastanesi Türkiye’de 4 şubeye sahiptir. 18 tam zamanlı diş hekimi ve 40’a yakın dişhekimi asistanı, teknisyen ve resepsiyonist ile çalışıyoruz. Profesyonel kadrosu ile sahil kentinde hizmet vermeye başlıyoruz. Kusursuz Gülümsemeler Projesi programını başlattık ve amacımız insanları gülümsemeleriyle mutlu etmekti.Şu anda 45.000’den fazla memnun hastamızla Antalya’nın en büyük diş hastanesiyiz.

Toplumumuza olan bağlılığımız bizim için çok önemlidir. Yeni tedavi teknikleri geliştirdik ve Türkiye’deki diş hekimliği camiasına öncülük etmek için Papatya Akademi adında bir merkez kurduk. Papatya Academy, diş hekimlerini deneyimlerini, bilgilerini ve bilgeliğini paylaşmak için bir araya getiriyor.Papatya Dental ailesi olarak hasta odaklı yaklaşımımızı en yeni teknikler, malzemeler ve diş hekimliği konusunda uzman bir ekiple birleştirerek hastalarımıza çığır açan sonuçlara hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

Adres: Sütçüler, Hastane Cd. No:30 D:A Blok, 07320 Kepez/Antalya

Hizmet verilen bölgeler: Aksu ve yakındaki bölgeler

Saatler: Kapanmak üzere ⋅ 18:00 ⋅ Açılış zamanı: Çar 09:00

Telefon: (0242) 338 33 07

Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi

Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kadrosu

Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

KÜBRA AYTEKİN – 5 ay önce
öncelikle her şey için teşekkür ederim. kapıdan girdiğinizde herkes sizi güler yüz ve samimiyetle karşılıyor. duygu hocayla 3 seanslık bir kanal tedavisi ve porselen kaplama işlemi yaptık.bu süreçte emin adımlarla ilerledi, çok ilgili bir doktor. güler yüzüyle samimiyetiyle ve işini mükemmel yapışıyla kalbimi kazandı.çevreme şiddetle tavsiye edeceğim eğer güvenilir bir diş hekimi arıyorsanız duygu hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum.saygılarımla..

KARACA Ömer TV – 6 ay önce
28.01.2022 tarihinde Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini aradım, iletişim kuran Hatice Hanıma ilk teşekkürü bir borç bilirim. Yaklaşımı gayet güzel ve iyi idi. Ertesi güne yani cumartesi saat:14.00 de randevumu verdi.
29.01.2022 tarihinde verilen saatte orada oldum. Yine kayıt işlemlerimi Hatice hanım yaptı. 10-15 dk sonra Dr.Olgun MACİT bey ile tanıştım. polk.de muayene işlemlerini gerçekleştirdi. Dişlerim ile İlgili olumlu -olumsuz karşılaşılabileceğim tüm detayları anlattı. Uzun zamandan beri diş taşı problemim vardı. Kendisi bu problemi 30-40 dk içinde çözdü. Eline emeğine sağlık.Dt.Olgun beye çok çok teşekkür ederim. Yanında bulunan asistan hemşire hanımada teşekkür ederim. Memnun bir şekilde oradan ayrıldım. Tavsiye ederim. İyi Günler.

Müge Türkmen – 8 ay önce
Duygu hanım ve Betül hanım kesinlikle oranın yıldızları✨.O kadar güler yüzlü ve yetenekliler ki iyi ki tanıdım onları. Duygu hanım sayesinde dişçi korkumu yendim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Her şey için çok teşekkürler. Elinize emeğine sağlık. Ağrısız acısız geçti bitti bile.

TAKI BONCUK DİYARI – 7 ay önce
Dr.Duygu hanım ve elini sıkarken perişan ettiğim asistanı Betül hanıma(hakkınızı helal edin ) ve Bizi güler yüz ve mütevazi ile karşılayan Hatice hanıma çok teşekkür ederim 🌹Duygu hanım dış konusunda harika bir doktor kesinlikle tavsiye ederim
BAHŞEN GÖKOĞLU

Irem Gelegen – 10 ay önce
Dt.Olgun Macit diş hekimime sonsuz teşekürler. Bana göstermiş olduğu ilgi alaka mükemmeldi…yaptırmış olduğum kanal tedavisi , kaplamallarda hiç bir problem yaşamadan estetiğe de göstermiş olduğu özen ve itina… Herşey için sonsuz teşekkür ediyorum 🙏🤗

Anıl Beslenoğlu – 10 ay önce
Öncelikle Papatya ağız ve diş sağlığı klinigine ve özellikle Dr.Olgun Macit beye çok teşekkür ederim. Benim gibi dişçi korkusu olan birisine yaklaşımı ve uyguladığı tedaviden dolayı çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla öneririm..

Hasan Poyraz – 10 ay önce
Dt. Olgun Macit diş hekimime bana göstermiş olduğu ilgi ve özen için çok teşekkür ederim. 🙏Diş çekimi, kanal tedavisi ,diş temizliği hiçbirinde sorun yaşamadan tüm problemlerim halledildi St.Olgun Macit bey tarafından… Sonsuz teşekkürler 🙏

arda kilictir – bir yıl önce
Yorumları okuyarak gittim ve duygu hanımın muayene sonucunda diş çekimi gerçekleşti eli çok hafif gerçekten hem kendisi hemde asistanı çok ilgililer teşekkür ediyorum kendilerine hiç düşünmeden gidebilirsiniz.

Selman BAYRAKLI – bir yıl önce
Diş hekimimiz Duygu Hanım ve asistanı Betül hanım ı kesinlikle tavsiye ederiz, yaptıkları herseyi detaylı bir şekilde anlatıp güler yüzlülükleri ve sıcak kanlılıklarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz..🤗🤗

Bilal Yıldırım – 9 ay önce
Dr. Duygu nurtaş hocanın mesleğinde tercübeli çok ileri görüşlü olsı beni diş tedavisinden korkutulmayacak hissiyatı verip muaynesi ve tedavi yöntemleri ile genel diş tedavilerinde olan rahatsızlık ağrı gibi sorunları nerdeyse hiç hissetmeyeceğim şekilde muayne etti mesleğinde nadir görülen diş doktorlarındandır papatya klinik sütçüler şübesi personellerinden asistan betül hanım ve hatice hanım papatya kliniğinine yakışacak calışkan güler yüzlü işinde uyumlu ekip çalışmasını kavrayan papatya kliniği çok güzel temsil eden personellerdir verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederim

By farude