Pet Amour Veteriner Kliniği Fatih civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Pet Amour Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Haseki Sultan, Münifpaşa Sokağı 5A, 34096 Fatih/İstanbul

Telefon : +902125850099

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

Pet Amour Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Pet Amour Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Berkay Kırmızıoğlu – 2 ay Önce

Köpeğimiz Ruby’nin tüm muayene, aşı, çip ve kısırlaştırma işlemleri için gittiğimiz klinik. Mine hanım işinde oldukça profesyonel ve titiz. Kendisini tatil gününde bile aradığımızda mutlaka cevap veriyor. Fındıkzade ve çevresinde bir pet sahibi iseniz kesinlikle güvenebilirsiniz.

Dilruba Kutlu – 6 ay Önce

Kedim Turti’nin ilgili, güleryüzlü ve işinde çok iyi olan veteriner hekimi. Bir sorununuz olduğunda sadece klinikte değil sonrasında da bilgi alabileceğiniz, dostunuzu sizin kadar düşünen biri. Kısırlaştırma operasyonunu da burda gerçekleştirdik ve çok memnun kaldık, çevremizden duyduğumuz hiçbir kötü durumu biz yaşamadık kedimiz çabucak iyileşti. Her konuda içinizin rahat olacağı, güvenle gidebileceğiniz bir klinik 🐱❤️

Feyza Ateş – 10 ay Önce

Kedim çok öksürüyordu. Mine Hanım’ın yanına gittik. Röntgen ve muayeneden sonra bronşiolit + akciğer ödemi tanısı koyup gereken tedavi sürecini açıklayarak tedavisine başladı. Kedimle 4 gün boyunca her gün gittik. Ve tedavi çok işe yaradı. Kedim 20yaşında yani geriatrik bakım istiyor. Kendisi Geriatrik bakım konusunda da bilgili. Bu süreçte güler yüzüyle bizim yanımızda olduğu için çok teşekkürler :). Kedimin yoğun bakımdaki mutlu uyuyuşunu da paylaşmak istedim 🙂

Gözde Uludağ – 1 ay Önce

Mine Hanım’ı tavsiye eden çok olmuştu. Biz tanışmak ve aşı olmak için gidecekken temmuz ayında kedim aniden nefes problemi yaşamaya başladı, kendisine önce telefon ile ulaştım. Kliniğe götürene kadar acil yapmam gerekenleri söyledi, ardından kliniğe gittik. Röntgen ve kan tahlilleri sonucunda kedimin alerjik bir bünyeye sahip olduğunu öğrendim. Sonuçlar çıkar çıkmaz tedaviyi planladı ve hemen başladı. Yaklaşık bir hafta klinikte solunum desteği aldık, tavsiyeleri doğrultusunda evimizde yaşamımızı değiştirdik. Kedim kendine geldi derken bağışıklık problemleri baş gösterdi. Ve tabi ardından kombine olarak idrar ve göz problemleri ortaya çıktı. Zorlu bir sürece girdik, toparladık derken tekrar tekrar düştük, zor zamanlar geçirdik. Mine sağolsun hiç bir zaman bizi cevapsız bırakmadı, her aradığımda kendisine ulaştım, aklıma takılan her şeyi sordum, tedavimizin her anında hem bilgisi hem de sevgisiyle bize hep destek oldu. Bugün kedimin sağlığına tamamen kavuşmasında çok emeği vardır. İyiki yolumuz kesişmiş.

Sibel Kanneci – 1 yıl Önce

Kedim ve köpeğimin veterineri. Özellikle cerrahi operasyonlarda çok başarılı. Bir ay önce dişi olan köpeğimin kısırlaştırma operasyonunu yaptı. Bir haftada boyunluk bile takmadan iz bırakmadan tümüyle iyileşti operasyon izleri. Geçen hafta da kaldığı hayvan otelinde halsiz görülünce hasta diye antibiyotik iğne yapılan kedimin sadece surat astığını tespit etti 🙂 para almak için gereksiz ilaçlarla karaciğerini yormadı, izledi takip etti ve bizi sık sık bilgilendirdi. Memnunum tavsiye ederim.

Hilal Aydın – 1 yıl Önce

Kedimi traş ettirmek için götürmüştüm. Telefonda riskler veya ayrıntılardan bahsetmedi. Şu fiyat getirin demekle yetindi. Traş olan kedimi almaya gittiğimde az kalsın ölüyordu haberiniz olsun. Bu kedi çok hasta hemen diyet maması başlayalım dedi. Tabi ki kendi sattığı mamadan verdi 1 kilo. Günde 40 gram verin deyip ölçü kabı verdi. 1 hafta sonra mama bittiğinde yanlışlık oldu galiba diye veterinere gittiğimde 40 gram diye verdiği ölçü kabı 200 gram çıktı. Ve asla suçunu kabul etmeyip gözüm hassas terazi mi gibi yorumlarda bulundu. Üstüne beni suçladı. Hasta olan kedime 1 haftadır verdiği zarar asla umrunda değil.Profesyonellikten o kadar uzak ki. Gözünde dolar işareti olan birini görmek istiyorsanız veterinere uğramalısınız.

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba Hilal hanım, Bilgilendirme yaptık hatta üzerine anestezi onay formu imzalattık… paranızı zorla almadık, kedinizi zorla traş etmedik kliniğin resimler kısmında formunuzu görebilirsiniz. Üstelik kendiniz geri dönüş yapmayarak hakaretler yagdıran bir beyefendi yolladınız tehdit ettirmeye güvenlik kamerası görüntülerini yine klinigin fotograflarında görebilirsiniz aşağıda bir yıldız veren(Alperen Kocaoğlu) üstelik başka bir hasta sahibim de olaya şahit oldu… yaptıgınız haksız beyan ve karalamadan dolayı hukuksal yola başvuracağız. Daha önce kedinize günde 200 gr mama verdiğinizi söylediğiniz kayıtlarınız da mevcut kaldı ki kedinizin solunum güçlüğünü tras sırasında farkettık ve sadece mama ve tetkik önerdim. Traş ve mama ücreti dışında ücret almadım kaldı ki tetkik yaptırmak istemediğinizi söylediniz. Bizde yaptırmak zorunda olmadığınızı başka bi yerde yaptırabıleceğinizi söyledim ancak masraf yapmak istemediğinizi tüylerinden rahatsız olduğunuz için traş ettirdiğinizi kendiniz söylediniz… Dolar işaretlerini nerde gördünüz bilemiyorum ama bizim kliniğimizde olmadığından eminim kediniz getirdiğiniz şekilde sorun yaşanmadan aldınız yoksa bunun yerine tıraş ettirdiğiniz gün yani fotograflarda da kanıtlanabilir 5.8.2020 de yazabilirdiniz 10 gün sonra olması zaten tıraşla ya da hatalı tedaviyle ilgili olmadığını açıklar nitelikte!!! ölçü kabı ile ilgili de firma hatası geri bildirim yapıldı… iyi günler dilerim

Umut Can – 1 yıl Önce

Kedimin kalça bölümünde açılma olmuştu. Muayene edildikten sonra yağ kesesinde kist olduğu ve zorlu bir operasyon olduğu ortaya çıktı. Ama gerek ameliyat esnasında gerek ameliyat sonrası ilgi ve alaka ile bu zor durumdan kurtulmamıza çok yardımcı oldular. Ben kedimi evde daha konforlu hissetmesi için aldığımda her gün 2 kere gelip ilaç ve kontrol için bize destek oldular. Muazzam bir ilgi ve alaka gösterdiler. 🙏🙏

Gamze Tekeoğu – 1 yıl Önce

Sokakta bulduğum 4 aylık erkek yavru kediyi hayata döndürdü. Başka veterinerler kalisi virüsü hayvan yaşamaz ölür dedi. Bir arkadaşım sayesinde kendisini buldum. Sadece 5 günde yavru pisicik kilo aldı kan değerleri en yükseğe çıktı. Yaraları kapandı kabuk bağladı ve canlandı. Bir deri bir kemikti aç sussuz bir haldeydi. Mine hanım yemeklerini kendi yapıp verdi. 5 gün boyunca her akşam gidip kontrol ettim. Kumu suyu daima temizdi. Özenle işini sevip yaptığı için gerçekten kendisine teşekkür ederiz. Ölür dedikleri hayvan şimdi boncuk gibi oyunlar oynuyor. Emeğinize sağlık hakkınız ödenmez.

By farude