Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Pet Vadisi Veteriner Kliniği Kağıthane civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Pet Vadisi Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Merkez, Merkez Mahallesi Ayazma Caddesi No:21 Nef 11 Sitesi, Ayazma Cd No:21 D: Blok Dükkân 7, 34450 Kâğıthane/İstanbul

Telefon : +902128302883

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Pet Vadisi Veteriner Polikliniği YOL TARİFİ

Pet Vadisi Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Ece Ayrılmaz – 1 ay Önce

Başta Oruç ve Uluç olmak üzere tüm ekip şahane..Kangal kırması köpeğimin kanseri atlatmasını sağladilar çok şükür köpeğim şuan çok sağlıklı sonrasındada kısırlaştırma operasyonunu basariyla gercekeştirdiler.Bizim sıpa şımarıklığıyla ve fazla enerjisiyle birazcık kendilerini zorlasada en başta köpeğime olan sevecen davranışlarıyla ve profesyonellikleriyle herşeyin üstesinden başarıyla geldiler.Tüm pet vadisi çalısanlarina sonsuz tesekkürler.

Ahmet Bal – 2 yıl Önce

Kağıthane Ayazma Dere caddesi üzerindeki Nef 11 binasının tam altında bulunan bir veteriner kliniği. Büyük ve geniş bir yer olarak gözüküyor. Ara sokaktan giriliyor. Genel olarak fiyatları hakkında bir bilgim yok. Hayırlı olsun dileklerimle..

Sıla Gürbüz – 6 ay Önce

Buranın çok sevgili hekimleri, çoğu kliniğin aksine evlatlara para olarak değil gerçekten can olarak bakıyor. İki köpeğim içinde ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Gece gündüz hem yavrumuza hem bize destek oldular. Sokak hayvanları için yine her türlü yardımımıza koştular. Sabri Hocam başta olmak üzere, iyi bir hekim olmanın yanı sıra iyi insanlar olduğunuz için kendi adıma sizlere çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız!

Büşra Ballık – 1 yıl Önce

Her şeyden önce güler yüzle ve ilgiyle karşılandığınız bir yer. Veteriner Hekim Oruç bey tecrübesi ve bilgisiyle can dostlarınız için gayet ilgili ve özenle çalışıyor. Can dostlarına gereksiz müdahale ve ilaç vermekten öncelikle kaçınan bir hekim. Gönül rahatlığıyla dostunuzu emanet edebileceğiniz bir klinik. Ayrıca klinik çok temiz. Oruç beye teşekkürler ..

Pınar Tombul – 1 yıl Önce

Cuma gecesi nefes alamayan kedime dış parazit ilacı içirip gönderen bu işletme yüzünden kedimi kaybettim. Neyi olduğuna bakmadan hap verip gonderdi. Ertesi gün kedimi kaybettim. Ustelik defalarca sormama rağmen bişey yok sancısı vardır diyerek geçiştirdi. Gerçek bir diplomasi olduğuna bile inanmıyorum artık. Üstelik herhangi bir uzmanlık alanı olmayan kardeşine bırakıp kliniğine giden bir adam. Kesinlikle gitmeyin ve bu adama emanet etmeyin .

işletme sahibinin yanıtı : Simdiye kadar hicbir yoruma cevap vermedim ama buna çok kızgınım ve yorum yapmam zorundayım.Bu hasta sahibi beni geçen gece 12,30 da aradi.Kedin garip nefes aliyor ne olabilir,açık iseniz getireceğim dedi ve akşam 8 de kapattığımi,çok tedirgin ise 7/24 bir kliniğe gitmesini,bu arada video atmasını istedim.Biraz temiz havaya çıkarmasını,düzelmez ise acil gitmesini söyledim.Saat 1 buçuğa kadar hastanın durumunu bekledim,biraz düzeldiğini söyledi ve bende sabah görmek istediğimi söyledim.hasta ertesi gün akşam geldi ve kedisinin parazit çıkardığını,hiç aşı olmadığını söyledi.Bu durumda aşı olamazdi ve parazit ilacı verdim ve ertesi gün tekrar cagirdim.Hatta başka sokakta baktığı kedilerde vardı,onların operasyonları hakkında konuştuk,aşı olmadan opr olmasalar daha iyi dedim,aşıdan korkuyroum,ölümlerinden çekiniyorum dedi.Bir sonra ki gün hastanın durumunun duzelmedigini söylediği,hareket etmek istemediğini söyledi,Bende parazit semptomları için beklenen şeyler olduğunu ama yine de benim klinikte olmadığımı,kardeşimin klnikte olduğunu onun biraz serum takviyesi yapmasını söyledim.Fakat hasta kliniğe gitmedi.Ertesi sabah bana hastayı kaybettiğini mesaj attı.durumdan dolayı çok uzuldugumu belirttim fakat beni engelledi. Şimdi.Bakin.Buradan her hayvan bakan hasta sahibine açık deklaremdir.Sorumlulugunuza aldığınız hayvanların 7-8 aylık olana kadar aşılarını yatırmıyorsanız,hiç parazit ilacı icirmedi iseniz bu sizin yaptığınız bir ihmaldir.Disarida bu kadar hastalık var iken,aldığınız hayvanları aşılatmamak ve ilâçlatmamak sonra da ölümlerini izlemek sizin sorumlulugunuzdur.Bizim elimizde sihirli değnek yok. Benim 5 sene canımı dişime takip okulu bitirmeme,4000 operasyon yapmama,10 binlerce hasta kurtarmama,sizin sorumsuzluğunuz yüzünden diplomasının bile olduğundan emin degilim gibi bir söz ettirmem.Once siz ödevlerinizi yerine getireceksiniz,hekimin dediklerini yapıp aşı,parazit koruması yaptıracaksınız,serime çağırdığında geleceksiniz,gece acil ise gideceksiniz,sonra hekim de hata fark eder iseniz,hakkınızı sonuna kadar arayacaksınız.Bunca senenin emeğini,siz ödevlerinizi yapmıyorsunuz diye heba edemezsiniz.Herkes kendi eteğinde ki taşları döksün ve önce görevlerini yapsın.Bu ilk ve son cevabımdır.Her hasta sahibinin insallah hicbir zaman bir hekime ihtiyacı olmaz ama veteriner hekimlerin de sizin hastanıza kendi dostları gibi bakacağını unutmayın.hele ki bu hekim ben isem,bundan şüpheniz bile olmasin,lütfen bunu bir kenara yazın…

By farude