PetLove Veteriner Kliniği Kadıköy civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. PetLove Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Fikirtepe, Güven Sk. No:2, 34720 Kadıköy/İstanbul

Telefon : 05330280626

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Petlove Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Petlove Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Fatma Atalay – 3 ay Önce

Bize uzak olmasına rağmen köprü trafiğini göze alıp gittiğim sevgili veterinerim.Gerçekten işini sevgiyle yapan bilgisine hayran olacağınız köpeğimi gözü kapalı emanet ettiğim yer.Her türlü sorunu çözebilecek bir ekip .tam donanımlı röntgeni de ultrason da vs.birçok cihazı da var.

işletme sahibinin yanıtı : Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz Fatma hanım 🤗🙏🏻

Samet Ceyhun – 1 yıl Önce

Dİşi kedimiz cücünün kısırlaştırma operasyonunu yaptılar , çok memnun kaldık kendilerine teşekkür ederiz. Operasyonu kapalı olarak gerçekleştiriyorlar . Böylece iyileşme süreci gerçekten çok hızlı oluyor. Yakalık takmaya bile ihtiyaç olmadı. Evcil hayvanı olan hepimizin bildiği gibi içinize sinen bir veteriner bulmak kolay değil. Gayet bilgilendiriciler ve işlerini severek yaptıkları farkediliyor. kendilerini tavsiye ederiz. teşekkürler.

işletme sahibinin yanıtı : Güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler samet bey, Cücü’yü ve sizi mutlu edebildiysek ne mutlu bizlere. çok geçmiş olsun. kontrolde görüşmek üzere 🙂

Deniz Derman – 7 ay Önce

1.5 yıl önce şans eseri tanıştım Umut Bey ile. Kedimi sahiplenir sahiplenmez ilk götürdüğüm kişi oldu. Tüm aşı ve kısırlaştırma işlemlerini Umut Bey yaptı. 7/24 rahatlıkla ulaşabileceğiniz birisi kendisi. Aklınızdaki tüm soruları içtenlikle cevaplıyor. Para koparayım derdinde asla değil. Hatta her seferinde bence gerek yok boşuna para ödemeyin de diyerek yönlendirme de yapıyor. Birkaç defa üşenip evimin yakınındaki kliniklere götürdüğüm kedimde aşı da bile hüsranla karşılaşınca üşenmemem gerektiğini anladım. Sokaktan hasta halde götürdüğüm birçok kediyi de kurtardı Umut Bey. Klinik tertemiz, hijyen kuralları en üst seviyede. Yanındaki Emre Bey, Ramazan Bey, gececi olan sanırım(isme emin değilim) Mehmet Bey hepsine ayrı ayrı teşekkür etmek gerekir. Kısacası gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz çocuğunuzu da sokak kedilerini de.

işletme sahibinin yanıtı : Deniz hanım güzel düşünceleriniz ve yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Sağolun 🙏🏻😊

Canan Okman – 6 ay Önce

Oğlumun bir türlü iyileştirilemeyen kedisini iyileştirdiğinde yolumuz kesişti, artık evdeki kedilerimizin yanısıra sitemizdeki tüm sokak kedilerini ona götürüyoruz, sahipli hayvanlardan ayırmadan ilgileniyor, hayvanlara sadece para olarak bakmıyor, gerçekten seviyor, vicdanlı, kendisine ve ekibine teşekkür ederiz.

işletme sahibinin yanıtı : Canan hanım sokak kedilerine ne kadar hassas olduğunuzu biliyoruz ve takdir ediyoruz. iyi ki varsınız. sağolun.

Mehmet Atban – 1 yıl Önce

Dün yaptığım yorumun altına tehdit gibi avukatımızla görüşürsünüz diye yazdığınız için öncelikle teşekkürler. Yolda bulduğum kediyi google maps üzerinden bakıp en yakında olduğu için götürdüğüm veterinerdir. Kediye şöyle bir bakıp 900-1000 arası test masrafı çıkardılar. Kediyi eline alıp bakmaya bile gerek duymadılar, arkasındaki yaraları ve sinek kurtlarını görmediler.

işletme sahibinin yanıtı : Kediyi ölüme terk eden sizsiniz Mehmet bey, biz işimizi yapıyoruz ve sonunda da takdir edersiniz ki belli bir ilaç ve tedavi masrafı çıkacak, sonuçta bu ilaçlar ve testler tarafımızdan üretilmiyor. Tedavi için en azından sizden ilaç ücreti talep edilmiş sokak hayvanı olduğu için de hekimlik ücreti kalış vs istenmemiş. Şimdi siz şu sorunun cevabını bize verebilir misiniz? Ücret ödemeden özel hastanede bırakın tedavi olmayı muayene olabiliyor musunuz? Günah keçisi arıyorsanız o biz değiliz maalesef. O durumda ki bir sokak canının tedavisi istenen tedavisi sırasında kullanılacak ilaçların ücretidir. Tekrar ediyorum. Bu ilaçlar kliniğimize ücret mukabilinde giriyor. Bedava almıyoruz. Ayrıca bu bir tehdit değildir. Markamız patentli bir markadır. Haksız yere marka ismini karalama yaptığınız için avukatımız gerekeni yapacaktır.

Severin Mihaylov – 1 yıl Önce

Kedimin problemini bulamadı. 1 hafta yoğun bakımda yatırıp her veteriner gibi cebini düşünen bir esnaf.

işletme sahibinin yanıtı : Doğru kliniğe yorum yaptığınızdan emin misiniz efendim, 1 hafta yoğun bakımda kalan hastamız uzun süredir olmadı. Yorum yaptığınız isimle ilgili kliniğimize giriş yok. Yorum yaparken bir işletmeyi karalamak olmasın amaç. Kliniğe adım atmamışsınız, kim olduğunuzu bilmeyiz bu yorum hoş değil. Sağlıklı günler dileriz efendim.

By farude