İzmir Menemen İlçesinde Hizmet Vermekte Olan Sada Hastanesi Hakkında Bazı Bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp Sayfamızda Paylaşmaktayız.Türkiye’nin İzmir ilinde İzmirli Vatandaşlarımızın Sevgisi ile Başladı Hikayemiz.2004 Tarihinde Alsancak’ta Basladığımız İzmir ilinde 1. Olarak Adım Attığımız ilk Kadın Doğum Dal Merkezi Kordon Klinik,Halkımızın Sevgisi Ve Bizimle Beraber Olması ile İlk İmzamızı Atmış bulunmaktaydık.Lütfen Sada Hastanesi ile ilgili Görüşlerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz.

Adres: Esatpaşa, İzmir-Çanakkale Asfaltı Cd. Üzeri D:No:2 D:1, 35550 Menemen/İzmir

Hizmet verilen bölgeler: Menemen

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0232) 832 99 00

Sada Hastanesi Yol Tarifi

Sada Hastanesi Doktorları

Sada Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar

Sada Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

İbrahim Can Gençel – bir hafta önce YENİ
Aldıkları ücret için fiş kesmiyorlar, sgk’nın websitesinde ilave ücret oranı maksimum %200 olup alınabilecek maksimum muayene ücreti 71 TL olarak görülmesine rağmen 180 TL gibi bir ücret aldılar (fiş kesmeme nedenlerinin bu olduğunu düşünüyorum). Müşteri ilişkilerine gittiğimde ise oradaki bey istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz gibi bir tavırla yaklaştı.

Eray Töre – 2 hafta önce YENİ
2 gün önce 2 yaşındaki kızımı götürdüm akşam tamamlayıcı sigorta geçmiyor çocuk için gece giriş ücretimiz 250 tldir devamında yapılacak tetikler extra ücretli olacağını söylediler siz hastahanemisiniz taksimizin bune biçim iştir gündüz ayrı gece ayrı tarifeyle çalışıyorlar yok gece özel sigorta geçmez yok gece ücreti farklı maşallah hastahane değil taksi sanki.

İşletme sahibinin yanıtı 2 hafta önce
Merhabalar, Sada Hastanesi olarak yaşamış olduğunuz sorun sebebiyle üzgünüz. Sağlığınıza önem veriyor, görüş ve yorumlarınız ile gelişmeye devam ediyoruz. [email protected] veya 05422957039 numaralı Whatsapp hattımıza şikayet, görüş ve önerinizi iletmenizi bekliyoruz. İleteceğiniz iletişim bilgileri üzerinden en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir. Yorumlarınızı bekler sağlıklı günler dileriz.

Hasan B.K – bir hafta önce YENİ
Güle oynaya safra kesesi ameliyatına götürdüğümüz annanemizi doktor hatası yüzünden dün toprağa verdik.Eğer sevdiklerinizin birazcık değeri kıymeti varsa gidin başka hastaneye kasaplara canınızı emanet etmeyin bizim ciğerimizi yaktılar bu saatten sonra kimse rahat uyumasın

Pınar Gözeten – bir ay önce
Eğer doktorunuz Aydın Öztürk hastanenizde olmasaydı inanın GELMEZDİKKKK!!!!!. Şuan hastaneden yazıyorum. Annem ameliyat olacak. Kanser hastası olduğunu söyledik. Zaten yeterince zorlu bir süreç içerisindeki bir hasta hastanenizin asansör sisteminden dolayi mağdur durumda kaldı. Ayrıca ekg deki hemşireniz sabah saatleri olmasına rağmen sağ olsun beş karış suratla hasta kabulü yapıyor. 3 hafta önce Kent hastanesinde ameliyat oldu. Yatış yapılan hastaya nasıl davranildigini orada da gördük. Burda hasta geziyor benim bildiğim hasta odasına yatırılır oradan da ne işlem yapılacaksa odasında devam edilir. Burda damar yolunu bile oturduğumuz yerde yaptılar. Nasıl bir anlayışınız var gerçekten anlamış değilim. Bir an önce bu durumun düzeltilmesini istiyorum. Kendi adıma değil diğer hastalara bari bundan sonra böyle davranın

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhabalar, Sada Hastanesi olarak yaşamış olduğunuz sorun sebebiyle üzgünüz. Sağlığınıza önem veriyor, görüş ve yorumlarınız ile gelişmeye devam ediyoruz. [email protected] veya 05422957039 numaralı Whatsapp hattımıza şikayet, görüş ve önerinizi iletmenizi bekliyoruz. İleteceğiniz iletişim bilgileri üzerinden en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir. Yorumlarınızı bekler sağlıklı günler dileriz.

Emel Çörçem – bir ay önce
Şu asansor olayina acil cozum bulunması gerek. Asansor bozuksa teknik servis hemen gelmeli ne zaman gitsek bozuk. Hastane orasi! Ayrıca Ameliyat fiyatlandirmada Çağlar bey denen kişi, bence derhal o işi bırakmalısınız yada başka bir departman seçin. Sizin gibi birisi ile görüşen hasta ameliyattan vazgeçer neyseki doktorum son derece alakadardi. Doktorumu youtubedan videolarindan buldum sada da diye geldim. Sagolsun ilgilendi Ameliyat planladık. ama hayatımda bukadar suratsız bir ameliyat ücret bilgisi veren bir çalışan görmedim. Soru soruyoruz cevap vermekten aciz. Bi havalar bi hareketler ..Doktorumda ısrarcı olmasam eşim bırakıp çıkacaktı. üç yıldızın biri doktorum Aydın Öztürk , digeri guler yuzlu asistani , birdigeri de servis kati ve icerideki ameliyathane personeline gelsin. Inanılmaz memnun kaldım onlara çok teşekkür ederim. Geri kalani vasat …

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhabalar, Sada Hastanesi olarak yaşamış olduğunuz sorun sebebiyle üzgünüz. Sağlığınıza önem veriyor, görüş ve yorumlarınız ile gelişmeye devam ediyoruz. [email protected] veya 05422957039 numaralı Whatsapp hattımıza şikayet, görüş ve önerinizi iletmenizi bekliyoruz. İleteceğiniz iletişim bilgileri üzerinden en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir. Yorumlarınızı bekler sağlıklı günler dileriz.

Efsun Akyıldız – 2 ay önce
Normalde başka bir hastanede gebelik takibim yapılıyor olmasına rağmen 2 gün önce evime yakınlığı nedeniyle burayı tercih ettim. Problemler daha kapıdan girişte başlıyor. Içeri girdiğiniz adnan itibaren müthiş bir kalabalık ve havasızlık söz konusu. Kayıt alan bayanlar gayet isteksiz ve yılgın. Selamlaşma bilmiyorlar ve konuşurken yüzünüze dahi bakmıyorlar. Sanki bir suç işlediğimiz için ordayiz.. Buraya takılmayip kalabaligi yararak 2 kata çıktım. Doktorun yanına girmem tam olarak 65 dakika sürdü. Devlet hastanesinde işimiz bundan çok daha çabuk görülüyor. Beklediğimiz kat Çin pazarı gibi kalabalık ve insanları isyan ettirecek kadar havasizdi. Ben sansliydim bir koltuk buldum ama bir çok insan ayakta bekliyor ve yorgunluktan duvarlara dayanmislardi. Gördüğüm kadarıyla herhangi bir pencere vs de yoktu. Ödememi geri alabileceğim konusunda en ufak bir umudum olsaydı hemen geri çıkmak isterdim ama sanırım bu imkansızdı. Hiç değilse içeri girince doktor nispeten daha iyidi. En azından sorduğum birkaç soruya cevap alabildim. Bir hastanenin özellikle pandemi sürecinde bu derece tedbirsiz olabilmesi berbatti. Büyük konuşmak istemiyorum ama çok acil müdahale gerektirecek bir durumum olmadığı müddetçe bir daha asla kapisindan girmem. Bugüne kadar gördüğüm en kötü özel hastaneydi…

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Merhabalar Efsun Hanım, Sada Hastanesi olarak yaşamış olduğunuz sorun sebebiyle üzgünüz. Sağlığınıza önem veriyor, görüş ve yorumlarınız ile gelişmeye devam ediyoruz. [email protected] veya 05422957039 numaralı WhatsApp hattımıza şikayet, görüş ve önerinizi iletmenizi bekliyoruz. İleteceğiniz iletişim bilgileri üzerinden en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir. Yorumlarınızı bekler sağlıklı günler dileriz.

jale tanci – 2 ay önce
Sada hastanesinden aldığım bir telefon üzerine 1000 TL.ye check up yapıldığını bildirdiler.5 Kasım 2021 e randevu aldım.Ama öncesinde bir tansiyon sorunu yaşadığımdan randevumu 26 Ekim tarihine değiştirdim.Diğer muayenelerimde büyük bir sorun yaşamadım ama Kardiyoloji de.Nurullah Tüzün e muayeneye girdim.Tansiyon sorunumu bildirdim.Eko çekiminde KALBİMİN DELİK Olduğunu söyledi ki ben 65 yaşında bir kadınım ve heryıl Akut Kalp Damar Hastanesinde yıllık kontörlerimi yaptırıyorum.Ne yapmam gerektiğini sorduğumda (2 gün sonra gelmemi söyledi) ve telefon görüşmesine başladı.Hemşiresine tansiyonumun yüksek olduğunu Aile Hekimine gittiğimi Acile gittiğimi ne yapacağımı söylediğimde bana tansiyon çizelgesi verdi ölçüm yapmamı ve bir hafta sonra gelmemi söyledi.Tansiyon sorunum çözülmediği gibi birde Kalbimin delik olduğunu söyledi paramla rezil oldum.Birdaha SADA HASTANESİNE gitmek Allah düşürmesin.Hele Kardiyoloji de.Nurullah Tünün e.

Seda Kaya – 2 ay önce
Rezalet bı hastane çocuk doktoru ebru uzuna 20 gün arayla iki kez randevu alip randevu saatimiz gelmesine rağmen doktor hanım olmadığı için ikisink de bekleyip iptal ettik 1 aylık bebeğimle doktor hanım ve hemşiresi birçok hasta olmasına rağmen çıkıp gidiyorlar birsey söylemeden hastalarda bekliyor ki gelsin!! Doktorun odası hastanenin dışında covid aşısı vurulmak için gelenlerle birlikte bekliyorsunuz ufacık bir yer ve çok kalabalık aynı zamanda doktorun odasının bulunduğu yerin kapısı direk dışarıya açılıyor ve inanılmaz rüzgar var bu soğuk hava da küçücük bebekle hasta olmadan beklemek mümkün değil hic kimsenin kimseden haberi yok berbat gerçekten Birde doktor hanımın SGK anlaşması yok muayene ve reçeteleri özel olarak ödüyorsunuz

sada hastanesi dr
sada hastanesi doğum odaları
sada hastanesi doğum yapanlar
sada hastanesi e sonuç
sada hastanesi ebru uzun
sada hastanesi endokrin
sada hastanesi estetik
sada hastanesi endoskopi ücreti
sada hastanesi emrah akartuna
sada hastanesi en iyi kadın doğum doktorları
sada hastanesi emar
sada hastanesi e randevu
sada hastanesi fizik tedavi
sada hastanesi fügen erdem
sada hastanesi fizik tedavi doktorları
sada hastanesi fiyatları
sada hastanesi fizyoterapist
sada hastanesi fikret beyaz
sada hastanesi fotoğraflar
sada hastanesi fax
sada hastanesi göz doktorları
sada hastanesi göz doktorları yorumları
sada hastanesi genel cerrahi
sada hastanesi göz doktoru
sada hastanesi gastroenteroloji doktorları
sada hastanesi göz muayene ücreti
sada hastanesi göz doktoru tayfun
sada hastanesi jinekolog
sada hastanesi menemen randevu
sada hastanesi hekimleri
sada hastanesi hangi bölümler var
sada hastanesi hafta sonu açık mı
sada hastanesi hemoroid
sada hastanesi hemşireleri
sada hastanesi hangi otobüs gider
sada hastanesi hatice ermin
sada hastanesi heyet raporu
sada hastanesi ılgın öztürk
sada hastanesi iletişim
sada hastanesi iletişim telefonu
sada hastanesi randevu alma
sada hastanesi izmir
sada hastanesi izmir tel
sada hastanesi izban
sada hastanesi iş başvurusu
sada hastanesi iletişim numarası
sada hastanesi iş ilanları
sada hastanesi izmir menemen
hospital sada joinville
sada hastanesi kadın doğum
sada hastanesi kalp damar doktorları
sada hastanesi kbb
sada hastanesi kan sonucu
sada hastanesi kime ait
sada hastanesi konum
sada hastanesi kadın doğum özlem
sada hastanesi laboratuvar sonuçları
sada hastanesi lojmanları
sada hastanesi lazer epilasyon
sada hastanesi laboratuvar sonuç
sada hastanesi leke tedavisi
sada hastanesi liposuction
sada hastanesi logo
sada hastanesi doktor listesi
sada hastanesi mide ameliyatı
sada hastanesi mete bey
sada hastanesi maaşları
sada hastanesi muayene ücreti
sada hastanesi menemen izmir
sada hastanesi mide botoksu
sada hastanesi mavişehir
sada hastanesi nerede
sada hastanesi numarası
sada hastanesi nöroloji
sada hastanesi nefroloji
sada hastanesi nurullah tüzün
sada hastanesi nefroloji doktorları
sada hastanesi nasil gidilir
sada hastanesi no
sada hastanesi ortopedi
sada hastanesi ortopedi muayene ücreti
sada hastanesi online randevu
sada hastanesi ortopedi barış gültekin
sada hastanesi obezite cerrahisi
sada hastanesi ortopedi doktor yorumları
sada hastanesi onur er
sada hastanesi onur er yorumları
sada hastanesi özlem özbilen
sada hastanesi özel sağlık sigortası
sada hastanesi öğle arası
sada hastanesi özlem özbilen telefon numarası
sada hastanesi ömer yoldaş
sada hastanesi önder çolakoğlu
sada özel hastane
özel sada hastanesi doktorları
sada hastanesi psikiyatri
sada hastanesi psikolog
sada hastanesi perinatoloji
sada hastanesi pcr testi
sada hastanesi pedagog
sada hastanesi plastik cerrahi doktorları
sada hastanesi plastik cerrahi
sada hastanesi personel alımı
sada hastanesi romatoloji
sada hastanesi ruşen demir
sada hastanesi rahim filmi ücreti
sada hastanesi randevu ücreti
sada hastanesi romatoloji doktorları
sada hastanesi randevu sorgulama
sada hastanesi randevu iptal etme
sada hastanesi servis
sada hastanesi sahibi
sada hastanesi sezeryan doğum ücreti
sada hastanesi sünnet
sada hastanesi savaş gökçek
sada hastanesi saliha demir
sada hastanesi şeker ameliyatı
sada hastanesi şenay çitim
sada hastanesi şerifhan
sada hastanesi şubeleri
sada hastanesi telefon
sada hastanesi tahlil
sada hastanesi tel no
sada hastanesi türker karabuğa
sada hastanesi telefon numarası menemen
sada hastanesi tüp mide ameliyatı
sada hastanesi taylan yanar
sada hastanesi temizlik iş ilanları
sada hastanesi ulaşım
sada hastanesi üroloji
sada hastanesi ultrason fiyatları
sada hastanesi üroloji doktorları
sada hastanesi ultrason sonuçları
sada hastanesi ücretleri
sada hastanesi üroloji doktoru taylan
sada hastanesi üroloji zafer akar
sada hastanesi telefon numarası
sada hastanesi randevu al
sada hastanesi varis tedavisi
sada hastanesi vergi no
sada hastanesi şikayetvar
sada hastanesi yorumlar
sada hastanesi yol tarifi
sada hastanesi yoğun bakım doktorları
sada hastanesi yenidoğan yoğun bakım
sada hastanesi yanındaki eczane
sada hastanesi yanı eczane
sada hastanesi yoğun bakım
sada hastanesi yeni bina
özel sada hastanesi adres
sada hastanesi ne zaman açıldı
sada hastanesi menemen telefon
sada hastanesi muayene ücreti 2021
sada hastanesi doğum fiyatları 2020
sada hastanesi doğum fiyatları 2021
sada hastanesi 4 boyutlu ultrason fiyatı
sada hastanesi telefonu
sada hastanesi doğum
sada hastanesi’nin numarası
sada hastane

By farude