Antalya Kepez İlçesinde Hizmet Veren Sema Yazar Semt Polikliniği Bölge’de Devlet Hastanesine Bağlı Bir Semt Polikliniği Olarak Hizmet vermektedir.Bir Çok Bölümler’de Hizmet Veren Sema Yazar Semt Polikliniği Hakkında Bir Çok Sizleri Aydınlatacak Bilgiler Aşşağıda Yazımızın Devamında Sizlerle.Bu paylaşımımızın Asıl nedeni Sizleri Bilgilendirmek Ve Nasıl Randevu alabileceğiniz Konusunda Sizleri Aydınlatmaktır.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Sema Yazar Semt Polikliniği Nerede,Sema Yazar Semt Polikliniği Nasıl Gidilir,Sema Yazar Semt Polikliniği Telefon Numarası,Sema Yazar Semt Polikliniği Adresi,Sema Yazar Semt Polikliniği iletişim bilgileri,Sema Yazar Semt Polikliniği Yol Tarifi,Sema Yazar Semt Polikliniği Yorumlar,Sema Yazar Semt Polikliniği Şikayetler,Sema Yazar Semt Polikliniği Doktorları,Sema Yazar Semt Polikliniği Kan Tahlili,Sema Yazar Semt Polikliniği Tahlil Sonuçları,Sema Yazar Semt Polikliniği Covid testi Gibi Bir Çok Hizmeti Yapmaktadır.

Adres: Teomanpaşa Mh., 2205. Sok., 07320 Kepez/Antalya

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 09:00

Telefon: (0242) 339 06 06

Mobil Randevu Al : 182

Email: Semayazarsemtplklnğ[email protected]

Sema Yazar Semt Polikliniği Yol Tarifi

Sema Yazar Semt Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

Mücahit Güller – bir hafta önce YENİ
İlgi alaka sıfır, doktorlar ortalama saat 16.00 da çıkıyor . Doktorlar randevu saatinde sözde başka hastanedeymis Çalışanların bir kısmı sanki okuma yazma bile bilmiyor gibi davranıyorlar. İmkanınız varsa başka hastanelere bakın. Vasat bir yer ..

zafer toktaş – bir ay önce
Bu gün iş yerinde bayıldım. Is yerinin doktoru aşırı sıvı kaybı dedi. Işten sonra acile git derdini doktorlara anlat seninle ilgilenirler dedi. beni dinlenmeye aldılar mesaimi tamamladım . Çalıştığım otelin servisi beni sema yazara bıraktı. Yarım saat sıra bekledikten sonra. Genç gözlüklü kadın doktora sıkıntımı anlattım. Ne serum ne iğne ne ilaç hiç birşey yapmadı ne tansiyonumu ölçtü ne ateşimi. Bana dediki büyük hastahaneye git. Taşıtım yok ayakta duracak halim yok. Atatürk beni türk hekimlerine emanet edin dediğinde sanırım kastettiği hekimler bunlar olamaz yazık. Bazı doktorlar hiç birsey yapmadan mesaisini tamamlama derdinde.

Bircan Bircan – 3 ay önce
İlk kez muane olmak için gittim Sevilay Tunçer iç hastalıkları doktoru ben konuşmaya başlamadan beni azarladı çok terbiyesiz bir hanım tahlil sonuçları sonrası kendisinin yanına gittigimde aynı üslup ile hareket ederse kendisini ve hastaneyi gerekli kurumlara şikayet edecegim.

kutay agir – 3 yıl önce
24 saattir ateşi yüksek olan arkadaşımı bu hastaneye getirdim. Tüm ailem doktor olduğu için ve mesleki olarak temel ilkyardım ve bakım eğitimim olduğundan ilk 24 saat boyunca ben uğraştım sonunda ateşini düşüremeyip hastaneye götürmek zorunda kaldım.

Hastane çalışanları (hasta kabul) sağolsunlar yardımcı oldular. Arkadaşım yabancı olduğu için 50 tl ücret alındı. Acilde 20 kişi sıra bekledik, hiç sorun değil. Herşey buraya kadar normal.

Ardından sıramız geldi. İçeri girdik, doktor yüzümüze bile bakmadı, doktor olduğuna dair bir ibare dahi yoktu. Dünden beri ateşini düşüremiyor olduğumu, tüm ailemin doktor olduğunu ve temel sağlık eğitimlerimin olduğunu söyledim, “hı hı tamam” diyip o sırada kulaktan ateşi ölçtü, yalandan ve o karanlıkta diline abeslang dayayıp çekti (sözde bu sırada boğazına bakması gerekiyor) ve Faranjit 2 yaz diyip gönderdi. Toplam ilgilenme süresi 10 saniye bile sürmedi. Ona da ilgilenme denirse. Tüm ailesi doktor olan birisi olarak yaptığınızın hiçbir mesleki ve insani onura sığmadığını belirtmek isterim. Yazdığınız ilaçlar ise hastanın öksürük problemi olmamasına rağmen 16 tl lik öksürük şurubu, bir adet 4 tl lik ateş düşürücü (işe yarayan tek şey bu) ve 15 tl lik zaten evde de var olan soğuk algınlığı hapı yazdınız. Ne adam gibi muayene ettiniz nede düzgün bir ilaç yazdınız.

Günde kaç tane hasta baktığınızı ve vaktinizin yetmediğini biliyorum. Ancak bu mesleğinizi bu şekilde salla pati şekilde yapabileceğinizi ve insanlara 95 tl lik masraf olurken en azından biraz olsun hakkınızın geçip geçmediğini düşündürmelidir.

Bu olayın tartışılması ve insanlara bu şekilde davranılmaması adına düzeltici hareketlerin alınmasını rica ediyorum.

Saygılarımla.

Nejdet Görgen – 9 ay önce
Acildeki hocam geçen sene çok ilgili ve alakalıydı. Gelen envai çeşit insandan olsa gerek hocamın motivasyonu çok düşük. Üzüldüm. Tekrar gider miyim bilmiyorum

Ömer Yiğit – 3 yıl önce
21.05.2019 tarihinde acile gittim 12:15 de almama rağmen bir buçuk saat doktorun yemek yemesini bekledim. Neyse bu gelmiş. kırgınlık ateş ve öksürük vardı boğazıma bakıp birşeyin yok dedi bir de alaycı bir konuşma ile arkadaki sekreter mi kim bilmiyorum benle dalga geçer gibi sorular soruyor ona da sanki kendi mesleği değilmiş gibi sadece orada oturmak gibi bir işi olduğunu sanıyor bu doktor kendini yanii böyle bir alaycı tavır ile vatandaşa konuşma şekli olamaz.. EN BAŞTAN Böyle yorumları görseydim gitmezdim hiç.

Murat Gencer – 4 yıl önce
Acil servis bölümü okadar kötü ki size anlatamam sakın ama sakın gitmeyin.
18.08.2018 cumaresi sabahi kizimi acil servise götürdüm kusma isal ve ateşi vardı.
Ben gittiğimde kimse yoktu sirami aldım bekliyorum benden sonra 2 hasta daha geldi doktor bizi göruyor ama hic orali degil güvenlikci ile araç alim satım sohbeti yapıyor diğer çalışanlar ile çay kahve kahvaltı muhabbeti yapıyorlar.sesli gürültülü konuşmalar kahkahalar havada uçuşuyor acil servisin içinden gelen müziğe bişey demiyorum zaten.2.nöbet degisimine gelen doktorun hal hareketleri davranışları okadar itici ve okadar kotuki niye geldiniz der gibi.

Metehan Varol – 2 yıl önce
9 ağustos günü gece yarısı iğne yaptırdım, iğneyi yapan hemşirenin adını bilmiyorum ama bulacağım, dozer operatörü olsa böyle sert iğne yapamaz. Utanmasa şırınganın hepsini sokacak, iğneyi yaptığı günden beri topallıyorum, iğne yapmak için çok sert kavrayınca istemsiz şekilde bacağım kasıldı ama buna rağmen durmadı, bağlı bi hayvana iğne yapar gibi bacağım kasıldıkça dahada zorladı, bela okumak istemiyorum ama umarım bana yaşattığın acıyı yaşarsın, 2 gün oldu ağrıda azalma yok, dahada ağrı geçmezse o hemşireyle savcılıkta görüşürüz,

Selcuk Tuncer – 2 yıl önce
Hasta kabul ve laboratuvar çalışanlarında işitme problemi var sanirim , insanlarla olan iletişimlerininde yeterli oldugunu düşünmüyorum.Kendilerinde hasta olarak tek beklentimiz güler yüz ve yeterli ilgi sagolsunlar tenezzül edip kafalarini kaldirip cevap bile vermiyorlar.

By farude