Adana seyhan İlçesinde Göz Tedavisi Alanın uzman Ekibi Ve Çalışmaları ile Bölge’de Baya Kendini Katıtlamış Olan Sağlık Kurumu Sevgi Göz Merkezi Hakkında Bizler’de Bu Konuma Daha Kolay Nasıl Ulaşım Sağlamanız Adına Sizleri Bilgilendirmek Ve Sizlere Kolaylık Sağlamak Adına Böyle Bir Çalışma İçerisinde Bulunmaktayız.Sevgi Göz Merkezi Doktorları,Sevgi Göz Merkezi Muayene Ücreti,Sevgi Göz Merkezi İş ilanları,Sevgi Göz Merkezi Sahibi Kim Gibi Bir Çok detaylı Bilgileri Aşşağıda Yazımızın Devamında Görmeniz Mümkündür.Lütfen Sevgi Göz Merkezi Hakkında Sizler’de Düşüncelerinizi Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz…

Adres: Reşatbey Mah, Vali Yolu Cd, 62028 Sk, No 2, 01120 Seyhan/Adana

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 08:30

1 hafta önce bu işletme tarafından güncellendi

Telefon: (0322) 222 02 22

Email: [email protected]

Sevgi Göz Merkezi Yol Tarifi

Sevgi Göz Merkezi Doktorları

Sevgi Göz Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Uğur Bakmaz – 3 ay önce
Bu kadar kötü ve insanlıktan uzak kurum görmedim. 6 aylık bebeğimizle muayene olmak için Sevgi Göz Hastanesine götürdük sadece daha önce yaşadıkları bir olunsuzluk yüzünden bize ayrıntılı hizmet dökümü veremeyeceklerini söyleyip 6 aylık bebeği geri çevirdiler.
Bu kadar nefret dolu olmamalı bir kurum, bir insan… Daha önce yaşadığın olayın hesabını 6 aylık bebekten soramazsın.
Muhasebe yetkilisiyle görüşmeme rağmen muayene etmediler.
Yazık çok yazık.
Ayrıntılı hizmet dökümünü vermeyecek olan sevgili muhasebe müdürü sana da hiçbir sözüm yok 6 aylık bebeği çevirdin ya insanlığından utan.

Duygu Açelya Adıyaman – 5 ay önce
Sayın Sevgi Göz Hastanesi İlk Açıldığınizda 20 Yıl önce Miyop Ameliyatı Oldum Dünya Para Verdim O Zamanlar Memnun Kalmıştım.Son Zamanlar da Tekrar Gormemde Sıkıntı Yaşadım Tekrar Hastanenize Geldim Muayene oldum. Doktor Katarak Var Ameliyat Olman Lazım Dedi Güvendim Geçtiğimiz 16 Kasım 2021 Tarihinde Ameliyat oldum.Hic Memnun Kalmadım Yakını Bulanık Görüyorum Ben Düzgün Görmek İçin Dünya Ücret Ödedim Masa Başı İşinde Çalışıyorum Şuan Doktorun İsmini Yazmıyorum Beni Adam Yerine Koysun Gözümle İlgilensin yaptığı ameliyattan Memnun Kalmadım. 10000 TL ücret almayı biliyorsunuz gerekli mağduriyetim giderilmesse sosyal medya da mağduriyetimi yazarım sağlık bakanlığı na yazarım sonra da Allah a havale ederim umarım tarafıma Bir an önce dönmeniz Dileklerimle.

İmam Demircan – 5 ay önce
10 yıldır dünyayı çirkin ve bulanık görüyordum Adana sevgi göz hastenesine baş vurdum ilk mayene ve tetkikler ücretsiz yaptılar ve ameliyat olacağımı soylediler ve bir gün sonra doktor Hatice canataroğlu tarafından ameliyat oldum,bu gün ameliyat olalı 3 gün oldu,10 yaşımdayken gibi görmeye başladım,yani örnek gösterim ameliyat olmadan once eski tüplü televizyonlar gibi ameliyat olduktan sonra yeni plazma televizyonlar yani HD,+4K gibi görmeye başladım herşeyi,yani kısacası,önceden Şahin Doğan arabalara,biner gibi, ameliyat olduktan sonra, Mercedes BMW ye biner gibi oldum, Allah Hatice canataroğlundan razı olsun, inşallah Allah Hatice hocaya 100 yıl daha Ömür bağşeder,,Not Hatice Hanım’ın Asistanı Ufuk beyefendi yede Şükranlarımı sunuyorum

Tuncay Yelli – bir yıl önce
Adana’da göz sağlığı üzerine tek geçtiğim göz merkezi.. Kuruluşundan itibaren bölgede ve Adana’da tercih edilen bir merkez. Reha hoca başkanlığında birbirinden değerli doktorlara tereddüt etmeden gidilebilir. Bu hastaneye gitmeden önce Yaklaşık iki yıl boyunca Gaziantep ve Adana’da 3 profesör 2 doçent ve 5-6 göz doktorunun bulamadığı ve bu dönemde 1 hafta ÇÜ balcalı hastanesi göz ABD dada yattım ama hastalığımı bulamadılar. Buradaki Dr. Murat Bozkır çok ilgilendi ve iki yıl boyunca kurt adam gibi kıpkırmızı olan gözlerimi iki ayda eski haline geri döndürdü.
Kısaca gönül rahatlığıyla tedavi olabileceğiniz bir merkez..
Resmi ve özel bir çok kuruluşla anlaşması mevcut. Ayrıca emeklilere ayrı bir indirim uygulanıyor.
Burada göz sağlığı ile ilgili tüm işlemler yapılıyor..

LetsGuide

Gülten Duran – 5 ay önce
Şaşılık ameliyatı için gitmiştim hastaneye Ameliyat öncesi süreçte Tüm çalışanlar çok ilgiliydi Hatice Hanım Ameliyatımı yaptı Fakat ameliyat olduktan sonra bana Hiçbir türlü bilgi verilmedi ilk defa ameliyat oluyordum Fakat ne yapmam gerektiğini Google’dan araştıra araştıra öğrendim ilk başlarda çok ilgili olanlar Şimdi ilgiyi kestiler Şu an ameliyatımın üzerinden 1 ay geçti ilk günden beri kaymam devam ediyor normal olduğunu ameliyatın başarılı geçtiğini söylediler Fakat pek emin olamadım Çünkü başında kayıyorsa sonradan düzeleceğini zannetmiyorum Kaç kere sordum Eğer ameliyatım başarılı geçmediyse Söyleyin diye Hayır başarılı geçti dendi bana Ayrıca Burası özel bir hastane Ameliyat ettikten sonra Hasta ile ilgilenmiyorlar sürekli arayıp bilgi istediğim için somurtarak konuşuyorlar bende sürekli aramak istemezdim lakin onlar bilgi vermeyecek de kim verecek devlet hastanesinden bir farkı yok aşırı pahalı ama ilgi 0

Fatih Full – 7 ay önce
Annemin göz rahatsızlığı nedeniyle sevgi göz merkezine başvurmuştuk kısa süre de göz rahatsızlığı hakkında bizi bilgilendirip tedaviye başladılar sevgi göz hastesinden annem ve ben çok memnun kaldık personelleri ve doktorları çok ilgiliydi .

Selim Eryürek – bir ay önce
Süper sistem süper hizmet. Söyleyecek çok söz var ama tek kelimeyle ifade edeyim HARİKASINIZ .

Kaan Ketre – bir yıl önce
Yazmak istemiyordum ancak aklıma geldikçe sinirleniyorum. Gözümün lazer ameliyatına uygun olduğunu ancak önce argon lazer olmam gerektiğini söylediler. Argon lazer operasyonundan sonra gittiğimde doktor bey zahmet edip benimle görüşmedi bile. Lazer olursam 1.25 numara kalacağını söylediler teknisyen arkadas aracılığıyla..

By farude