Sevi Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Fatih Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Sevi Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilir veyahutta Kliniğin Telefon numarası ile iletişime geçerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : İskender Paşa Mah, Kıztaşı Cad, Açıklar Sok. No:28/B, 34091 Fatih/İstanbul

Telefon : 02125218248

Hizmet Saatleri : 10.00 – 19.00

Sevi Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Sevi Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Sait Kerim – 7 ay Önce

İstanbul Üniversitesi Hayvanları ve Hayvan Haklarını Koruma Kulübü olarak tedaviler için kedilerimizi buraya getiriyoruz. Hayvanseverler ve ücretlerde kolaylıkları var

Müşerref Yılmaz – 1 yıl Önce

Muhabbet kuşum sabah ishaldi , 2 saat sonra ishali düzelmesine rağmen ne olur ne olmaz diye götürdüm kuşun 10 metre ilerisinden göz ucuyla baktılar. bir yarım şırınga antibiyotik ve 25 TL lik vitamin için 60 lira ödedim. ( kış ayında 1 şırınga vitamin + 1 şırınga antibiyotik için 20 TL ödemiştim aynı yere ) söz konusu can olunca boşver diyorsun. Daha yeni üşütmüş zaten hiçbir şey olmaz dediler ve kuş gece ağzından salya çıkarmaya başladı . 1 gün öncesi her şey normal iken ertesi sabah muhabbet kuşum öldü. Soğuk insanlar , yakın diye gitmiştim daha da kapısından geçmem.

işletme sahibinin yanıtı : Muhabbet kuşlarında ishal başladığında aslında bunun çok öncesinde hasta oldukları,ishalin bir sonuç olduğunu söyleyebiliriz.Kolay belirti vermedikleri de olabilmektedir.Geçmiş olsun.

Volkan Dişli – 1 yıl Önce

Sevi Hanımın güler yüzü, vermiş olduğu sıcaklığı ve uygulamış olduğu tedavi başarısından dolayı çok teşekkür ederim.. İyi ki Varsınız

Fatih Kaplan – 1 yıl Önce

Güzel ve sevecen bir klinik. Ben kedimin traşını ve aşılarını burada yaptırmıştım. Sağolsun hayvanları sevenler tarafından kurulduğu belli

işletme sahibinin yanıtı : Teşekkür Ederiz.

Gamze Çakırca – 4 yıl Önce

Olay ücret isteyip, istememek değil. Eğer yardıma muhtaç bir can söz konusuyken böyle bir cümle kurulduysa. “o zaman bulduğunuz yere bırakın, durumu iyi olan biri bulur, o getirir.” yazıklar olsun!! Kapınızın önünden geçmem bir daha.

işletme sahibinin yanıtı : Başkalarının anlatımıyla, ”kulaktan dolma” bilgiler ile yazmayınız.Böyle bir polemik bizim kliniğimizde olmaz.

Kerem Nuri Binark – 3 yıl Önce

Ellerinden gelenin en iyisini olağanüstü bir azim ile yapmaya çalışıyorlar. Elhamdulillah kendilerinden çok memnunum.

By farude