Şile’nin tarihi ve kültürel dokusunu koruyarak Şile’nin Dünyaca tanınan sanat ve turizm merkezi haline gelmesi, çağdaş ve yaşanabilir özgün bir kente dönüşmesi Belediyemizin vizyonudur.Şile Belediyesi bir kamu kurumu olarak, ilçe sakinlerinin yerel ve ortak ihtiyaçlarını, bilgi teknolojilerine dayalı, yenilikçi, katılımcı ve çağdaş bir anlayış ile karşılamayı, ilçenin tarihi ve kültürel mirasını koruyarak geliştirmeyi kendisine misyon olarak belirlemiştir.

Adres: Hacı Kasım Mahallesi, Üsküdar Cd., 34980 Şile/İstanbul

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Sal 08:00

Telefon: 444 7 453

E-Posta: [email protected]

Fax : 0216 711 35 85 – 0216 712 09 75

Şile Belediyesi Yol Tarifi

Şile Belediyesi Hizmet Bilgileri

Şile Belediyesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Barbaros Baykut – 5 ay önce
Ağva koylarındaki çöp kirliliği. 2 adam tutsanız 1 ayda sahillerdeki çöpleri temizler. Çok üzüldüm, çok yazık. Ayrıca belediyenin koylarda düzgün bir temizlik hizmeti yok. Çöp kutus yok ya da az. Belediye başkanına umarım birşeyler yapar ve bu yorumun altına temizlenmiş sahillerimize ait fotoğrafları ekler.

Peyami Bayram – 8 ay önce
İstanbul’un sayfiyesi güzel ilçe Şile’nin sade, gösterişsiz ve doğal ortamına uyumlu belediye binası. Umarım hep böyle kalır.

Tuğba Kara – 7 ay önce
Şile de down sendromlu özel çocuklarımızla birlikte çok güzel bir hafta geçirdik. Şile Belediyesine ve kaldığımız otelde bizleri ziyarete gelen çocuklarımızla tek tek ilgilenip çok güzel hediyeler getiren hem çocuklarımızı hem bizleri çok mutlu eden ayrıca Seyehat için araç tahsis eden Belediye başkanı sayın İlhan Ocaklı Bey e çok çok teşekkür ederim.

Yapay Zeka – bir yıl önce
Sahilkoy Sahilleri koyduklari barikatlarla kapatan .bir isletme bile kurmadan halkin denizini pazarlayan sile belediyesini kiniyorum utanmada yok adam yolu komple kapatmis 500 mtrden. kestigi kagida vergi bile verip vermedigi belli degil.yazik

Erdogan – bir yıl önce
Şile’ de yaşıyorum. Sahil kesimlerinde 10 TL otopark ücreti var belediyeye ait bankolardan tahsil ediliyor fakat Eylül’ ün başında serbest uygulamaya geçilmesi gerekirken Ekime 10 gün kalmış ve hala 10 TL ödemek zorunda kalıyoruz. Sanırım belediye başkanı Ege’ de tatilde şuan çünkü insanlar 2-3 haftadır denize giremiyor burada, Karadeniz’de sezon çoktan bitti, biri haber eder umarım, bizde çoluk çocukla sahile gezmek için indiğimizde sahilde yol üzerine bıraktığımız aracımız için otopark ücreti ödemeyiz..

Defix Art – 9 ay önce
Şile’de ücretsiz girilecek tek bir yer kalmamış.Heryerde Şile li belediye işçileri birer sandalye atmış haraç kesiyor.Otopark ücretleri fahiş.Halkın olanı halka kiralayamazsınız.Halkın sokaklarını gasp edemezsiniz.

vnc reklam – 10 ay önce
Belediyemizle bircok konuda gurur duyuyoruz. Keske geregi kadar sinek ilaclama yapilsa, sivri sineklerden coluk cocuk gına geldi. Ozellikle çayırlar mahallesi cok muzdaribiz…

Demir Dönmez – bir yıl önce
40 yaşındayım çocukluğumdan beri sileye denize giderim , sofular koyunden geçip sahile giderken bütün girişlere çoluk çocuklar tefeci gibi masaları koymuşlar 30-40 TL giriş ücreti istiyorlar yanımda eşim çocuğum olmasa jandarmayı çağırıp tartisicaktim , belediye jandarma hicmi bunu görmüyor sahiller insanlara aittir kimse ücret talep edemez , anlarım sahile tesis yaparsın o tesis için giriş ücreti alırsın almazsın gideni bağlar ama sahile geçiş için ücret almak bu tefeciliktir,hirsizliktir buradan yazıyorum İBB ye yazicam Cimer e yazicam bakalım sonuç ne olacak??? Geçen hafta marmaristeydim en ünlü plajlarda bile bir volum halk plajı olarak ayrılmış ve ucretsiz yazık şile belediyesi

Ihsan Yılmaz – bir yıl önce
Şile agvaa ve kucuk köylerde ki sahilleri teker teker gedim hepsinde en aşağı 25 lira en çok 50 lira para isteniyor . Araç girerse ayrı kalırsan da ayrı isteniyor . Siz kimin plajini kime parayla kiraliyorsunuz anlamadım . Eşim olmasa bir kaç arkadaşım olsaydı olay çıkacağından eminim ! Hırsızlık soygunculuktur yaptığınız sizin ! Hizmet yok anlayış ve Halka saygı yok . Şikayetlerimizi gerekli kurum kuruluşlara ileticez !!!

şile chp belediye başkan adayı 2019
şile belediye başkanı can tabakoğlu
şile belediyesi duyurular
şile belediyesi dahili numaralar
şile belediyesi dinlenme tesisleri
şile belediyesi deniz
şile belediyesi dilekçe örneği
şile belediye dinlenme tesisi
şile belediye dinlenme tesisi durağı
şile belediye dükkanları
şile belediyesi emlak vergisi
şile belediyesi e imar
şile belediyesi emlak vergisi borç sorgulama
şile belediyesi emlak servisi
şile belediyesi evlendirme dairesi
şile belediyesi emlak rayiç bedelleri
şile belediyesi e imar sorgulama
şile belediyesi emlak beyannamesi
e imar şile belediyesi
şile e belediye
şile belediyesi e imar durumu
şile belediyesi e ödeme
şile belediyesi e
sile belediyesi e posta
e auto verkaufszahlen
şile belediyesi fen işleri müdürlüğü
şile belediyesi facebook
şile belediyesi fen işleri
şile belediyesi faaliyet raporu
şile belediyesi fen işleri müdürlüğü telefonu
şile belediyesi fotoğraf yarışması
şile belediyesi fax
şile belediyesi şile bezi festivali
şile belediyesi geri dönüşüm
şile belediyesi gov tr
şile belediye plajı giriş ücreti
şile belediyesi meclis gündemi
şile belediyesi hangi parti 2020
şile belediyesi hangi partiye ait
şile belediyesi haberleri
şile belediyesi hayvan barınağı
şile belediyesi hangi partinin
şile belediyesi hangi parti 2019
şile belediyesi harita
şile belediyesi is ilanları
şile belediyesi imar müdürlüğü
şile belediyesi imar ve şehircilik müdürlüğü
şile belediyesi iskorpit restaurant
şile belediyesi insan kaynakları
şile belediyesi imar müdürlüğü telefon

By farude