Amasya taşova İlçesinde Sağlık Sektörünün En iyi Devlet Kurumu Olarak hizmet Veren Taşova Devlet Hastanesi Hakkında Bir Çok Detaylı İletişim,Randevu,Kan Tahlili,Tahlil sonuçları Gibi Sağlık Hizmet Bilgilerine En Kolay Ulaşabileceğiniz Şekilde Aşşağıda Yazımızın Devamında bulunan Randvual butonuna Tıklayarak ulaşabilmeniz Mümkündür.Çünkü Yapmış Olduğumuz Bu Paylaşım’ın Tek Asıl Amacı Sizlerin En Kolay Bir Şekilde Nasıl Randevu Alıp Sağlık Hizmetlerinizi Görebilmeniz Adına Yapıldığını Bildirmek isteriz.

Randevual.org Taşova Devlet Hastanesi Resmi Web sayfası değildir.Sadece Sağlık Hizmetlerinizi Kolaylıkla yapabilmeniz Adına Sizlerin işini Kolaylaştırmak isteyen Bir Kuruluşuz.Lütfen Taşova Devlet Hastanesi Hakkında Düşüncelerinizi,Fikirlerinizi ve Görüşlerinizi Aşşağıda Bulunan yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz…

Adres : Sanayii Mahallesi, Hastane Cad. No:43 05800 Taşova/Amasya

Çalışma Saatleri : 24:00

Telefon : (358) 312 21 21

Telefon: (358) 312 24 20

Telefon: (358) 312 24 24

Telefon: (358) 312 24 30

Faks: (0358) 312 37 51 – 52

Mobil randevu alma : 182

Email: Taş[email protected]

Taşova Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Taşova Devlet Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Aşçı Çırağı – 2 ay önce
Normalde hastanelerde 65 yaş üstüne öncelik tanınır diye biliyorum ama burada Taşova Hastanesi’nde geçerli değil sanırım

Ergin özgen – 10 ay önce
Girişte hasta yönlendirme yapan görevli acile gitmesi gereken kişiyi aile hekimine veya polikliniğe yönlendiriyor. otopark sıkıntısı yaşanıyor. geçenlerde ölümlü trafik kazası oldu, acile geldim beni polikliniğe yönlendirdiler. durumum acillik ayakta duramıyorum ve ben poliklinik önünde sıra bekliyorum.. biraz daha ilgi alaka bekliyor Taşova..

Kadir Soyal – bir yıl önce
İstanbuldan gelen Taşovalılar yüzünden her bayram döneminde yoğunlaşan buna rağmen çalışanların özveriyle devam ettiği hastanemiz.
Daha dün acilde bir sağlık çalışanına vatandaş ” Boraboyda üşüttüm bir serum taksanıza ” dedi.
Çalışanlar cidden çok sabırli.
Gelmeyin kardeşim şu memlekete.

Cenk Akyol – bir yıl önce
Küçük bir hastane olmasına rağmen özveriyle çalışan birçok insan var.
Hem kadın doğum uzmanlığı hem de başhekimliği bir arada götürerek eşimin gebeliğinin sorunsuz şekilde geçmesini sağlayan Edip bey e teşekkürlerimizle.

Büşra – bir yıl önce
Acile girdik, kayıt yaptırmadılar. Tansiyon hastası yaşlı yakınımız ile ilgilenmeyip üstüne 17 e 11 cıkan tansiyonu ile dalga gectiler.

nurhan [email protected] – bir yıl önce
Uzun zamandir bu kadar güler yüzlü içten sağlık personeli ile karşılaşmamıştım. Dahiliye servisinde nöbet tutan Meryem hemşire harikasınız…

Emine Şahin – 8 ay önce
O kadar kalabalik olmuyor doktorlarimizda sagolsun iyi bir sekilde ilgilenip bakmaya calışıyorlar. Allah hepsinin yardimcısı olsunn.

Rabia – bir yıl önce
Tansiyon yüksekliğinden hastaneye gittik fakat kayıt dahi almadılar resmen insanların rahatsızlıklarını takmayan sağlık personeli gördüm kendi imkanlarımızla iyilestiricez tek isteğim tasovada hasta olmamak!!!

seven biri – bir yıl önce
Tamam mesleklerine saygım sonsuz hepsi güzel çalışıyor ama neden kırık kemiğe hiçbir şey yok deyip gönderiyorlar benim ailemden iki kişiye bir şey yok deyip merhem verip gönderdiler ama birinde çatlak diğerinde ise üç kırık çıktı.
Kadın dahiliye doktoru, Özlem hanım çok iyi belkide hastanede en iyi doktor Özlem hanımdır

Mustafa Taşkadim – bir yıl önce
Koskoca hastenede 1 tane aile hekimi var atesli istiğfar ediyordm ve 30 dk sıra bekledim 30 tane tuvalet yapacaginiza 2 3 tane aile hakimi odasi yapin

Doğan Köse – bir yıl önce
Pandemi servisinde yatan babamın şifa ile evine gönderilmesini sağlayan doktorlarımız ve hemşirelerimizden Allah razı olsun.

Recep Akay – bir yıl önce
Yazıklar olsun, gece saat 11, cocugum ateşler içinde yanıyor. Hastane telefonuna cevap veren bir Allah’ın kulu yok…

 

By farude