Tınaztepe Galen Hastanesi Randevu al

Byfarude

Mar 16, 2022 #galen hastanesi tınaztepe, #izmir tınaztepe galen hastanesi telefon numarası, #özel tınaztepe galen hastanesi adres, #özel tınaztepe galen hastanesi anlaşmalı kurumlar, #tınaztepe bayraklı galen hastanesi, #tınaztepe galen doktorları, #tınaztepe galen hastanesi adres, #tınaztepe galen hastanesi anlaşmalı kurumlar, #tınaztepe galen hastanesi bayraklı, #tınaztepe galen hastanesi bayraklı bayraklı/izmir, #tınaztepe galen hastanesi bayraklı doktorları, #tınaztepe galen hastanesi bayraklı fotoğraflar, #tınaztepe galen hastanesi bayraklı randevu, #tınaztepe galen hastanesi beyin cerrahi doktorları, #tınaztepe galen hastanesi bölümleri, #tınaztepe galen hastanesi bornova, #tınaztepe galen hastanesi buca, #tınaztepe galen hastanesi çalışan yorumları, #tınaztepe galen hastanesi çalışma saatleri, #tınaztepe galen hastanesi check-up fiyatları, #tınaztepe galen hastanesi cildiye doktorları, #tınaztepe galen hastanesi covid testi, #tınaztepe galen hastanesi dermatoloji, #tınaztepe galen hastanesi dermatoloji doktorları, #tınaztepe galen hastanesi doğum fiyatları 2021, #tınaztepe galen hastanesi doktorlar, #tınaztepe galen hastanesi doktorları, #tınaztepe galen hastanesi feyza arman, #tınaztepe galen hastanesi genel cerrahi doktorları, #tınaztepe galen hastanesi hemşire alımı, #tınaztepe galen hastanesi izmir, #tınaztepe galen hastanesi muayene ücretleri, #tınaztepe galen hastanesi ortopedi doktorları, #tınaztepe galen hastanesi psikiyatri doktorları, #tınaztepe galen hastanesi randevu, #tınaztepe galen hastanesi randevu alma, #tınaztepe galen hastanesi sgk anlaşması, #tınaztepe galen hastanesi sonuç, #tınaztepe galen hastanesi telefon numarası

Çalışkan, deneyimli ekibimizle uluslararası kalite standartlarını referans alarak çağdaş, etkili, verimli ve etik ilkelere uygun sağlık hizmeti sunmak.Halkımızı bilinçlendirme faaliyetleriyle toplumsal sorumluluğumuzu yerine getirerek, saygılı, güler yüzlü davranarak, hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyetini artırmak. Etkin bir Kalite yönetim sistemi uygulayarak sunduğumuz sağlık hizmetinin sürekli iyileştirilmesini sağlamaktır.Hasta /yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslar arası standartlarda kaliteli sağlık hizmeti sunan, öncü tercih edilen hastaneler grubu olmak.

Adres: Manavkuyu, 250. Sk. No: 23, 35001 Bayraklı/İzmir

Saatler: 24 saat açık

9 hafta önce bu işletme tarafından onaylandı

Telefon: (0232) 966 14 14

Tınaztepe Galen Hastanesi Yol Tarifi

Tınaztepe Galen Hastanesi Doktorları

Uzm. Dr. Tarana Naghıyeva – Dahiliye (İç Hastalıkları)

Uzm. Dr. Ecem Bulut Okut – Dermatoloji

Prof. Dr. Hale Turan Özden – Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Op. Dr. Mehmet Onur Öztürk – Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Uzm. Dr. Filiz Gengör – Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Uzm. Dr. Sahel Taravati – Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Prof. Dr. Cem Çekiç – Gastroenteroloji

Prof. Dr. Mustafa Yılmaz – Genel Cerrahi

Op. Dr. Mustafa Erol – Genel Cerrahi

Op. Dr. Seyhan Yalaz – Genel Cerrahi

Prof. Dr. Çağın Şentürk – Girişimsel Radyoloji

Doç. Dr. Volkan Çakır – Girişimsel Radyoloji

Op. Dr. Yeliz SARIARSLAN EROL – Göğüs Cerrahisi

Doç. Dr. Onur Fevzi Erer – Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Oben Oğuz BIYIKLI – Göğüs Hastalıkları

Prof. Dr. Süleyman Kaynak – Göz Hastalıkları

Op. Dr. Hakan Kocaoğlu – Göz Hastalıkları

Op. Dr. Oya Dönmez – Göz Hastalıkları

Op. Dr. Seçil Şencan – Göz Hastalıkları

Prof. Dr. Erdal Aktan – Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Ceren Gölbaşı – Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Feyza Arman Çaldır – Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Kaan Özcan – Kalp Damar Cerrahisi (KVC)

Prof. Dr. Ahmet Ozan Kınay – Kardiyoloji

Uzm. Dr. Gizem Türkel Tan – Kardiyoloji

Uzm. Dr. İnan Mutlu – Kardiyoloji

Op. Dr. Gürol Gültekin – Kulak Burun Boğaz

Op. Dr. Mustafa Koray Balcı – Kulak Burun Boğaz

Tınaztepe Galen Hastanesi Tıbbi Birimler

. Radyoloji
. Kadın Hastalıkları ve Doğum
. Psikoloji
. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
. Genel Cerrahi
. Psikiyatri
. Göz Hastalıkları
. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
. Gastroenteroloji
. Beyin ve Sinir Cerrahisi
. Beslenme ve Diyet
. Sağlık Raporu
. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
. Dahiliye (İç Hastalıklar)
. Kardiyoloji
. Üroloji
. Ortopedi ve Travmatoloji
. Nöroloji
. Ağız ve Diş Sağlığı (Ortodonti)
. Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları
. Dermatoloji
. Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Tınaztepe Galen Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Gunes Elpe – 3 ay önce
Öncelikle herkese sağlıklı günler dilerim.

Şunu belirtmeliyim ki burası için yazacagim ilk şey “özel bir hastanede olduğunuzu sonuna kadar hissediyor olmanızdır”

Kapıdan içeri girdiğiniz andan itibaren size yardımcı olmak için bekleyen personelleri fark ediyorsunuz. Ve biri en kısa sürede yanınıza gelip sizinle ilgileniyor. Her yer pırıl pırıl, tertemiz ve aydınlık. Ferah bir loby de hastaneye değil de otel’ e gelmişsiniz izlenimi veriyor.

Bütün personel güler yüzlü ve yardımsever. Hastane içinde bir noktaya tahlil, ekg, röntgen vs için giderken mutlaka yanınızda bir çalışan size eşlik ediyor. Özellikle yanlız gelen yaşlı hastalar için bu çok güzel.

Hastane içinde iki kafeterya var. Buradan çay, kahve, atıştırmalık gibi ihtiyaçlarınızı karşılayıp ayrıca ameliyat olan hastanızın durumunu da ekrandan takip edebiliyorsunuz.

Bütün alanlar sürekli olarak temizleniyor, wc’ ler pırıl pırıl. Hijyen açısından şüpheniz olmasın, yetkili personel fazlası ile özen gösteriyor.

Poliklinik önlerinde oturmak için yerler var, ayakta bekleme gibi bir durum yok. Ekrandan isminizi takip edip randevu saatiniz de muayenenizi oluyorsunuz.

Doktor kadrosu son derece özenle seçilmiş. Konusunda uzman, uzun yıllar hekimlik yapan doktorların yanı sıra genç jenerasyon hekimler de hastanede hizmet veriyor. En önemlisi de sizi dinliyor ve anlıyor olmaları. Sağlığınıza kavuşmanız için ellerinden geleni fazlası ile yapıyorlar.

Omuzumdan kaynaklanan bir rahatsızlık dan dolayı hastanede ameliyat oldum ve bir gece yatmam gerekti. Odalar son derece konforlu, evinizdeki rahatlığı buluyorsunuz. Otel odasından farkı yok, sizin ve refakatçiniz için herşey düşünülmüş. Kaldığım odada minibar buzdolabı, sıcak su için kettle, çay ve kahve, bunlar için fincan dahi düşünülmüştü. Ayrıca duş alabilmeniz için bornoz, havlu, diş fırçası seti, sabun, lif, kulak temizleme çubuğu gibi ince detaylar da cabası. Odalarda da hijyen konusunda içiniz rahat olsun, yattığınız carşaftan bastığınız yere kadar herşey tertemiz. Nöbetçi doktor ve kat hemşireleri başta olmak üzere, Hasta haklarından tutun da, Otelcilik Hizmetleri Sorumlusuna kadar herkes sürekli ilgilendi.

Hastanede kaldığım ve tedavi gördüğüm sürece yardımını esirgemeyen, güler yüzünü eksik etmeyen, en önemlisi beni sağlığıma kavuşturan;

Ortopedi ve Travmatoloji bölümünden Uzman Dr. Çağrı ÖZÇELİK’ e,

  1. Kat Hemşirelerinden;
    Sevda, Gülay ve Sümeyye Hanıma,

Otelcilik Hizmetleri Sorumlusu Güldane Hanıma,

Fizik Tedavi Bölümünden;
Uzman Dr. Filiz GENGÖR’ e, ve değerli ekibinden;

Fizyoterapistler; Berrin, Ulviye ve Gözde Hanıma,
Fizik Tedavi Teknikerleri; Beste, Şule, ve Selis Hanıma,
ve personel Gülsüm Hanıma,

ayrıca ismini unuttuğum, bilmediğim tüm çalışanlara teşekkürü borç bilirim.

Saygılarımla…

Türkiye Gezginler Alemi – 6 ay önce
Hastane henüz çok yeni ancak özellikle merdivenler bakımsız, wc ler kesinlikle bir özel hastaneye yakışmayacak donanıma sahip, örneğin pisuvarlarda koku giderici yok, lavabo bataryaları çok ilkel burası bir hastane ve sensörlü olması gerekliliği bir lüks değil mecburiyettir, kağıt havluluk sıradan katlı peçetelerin konulduğu elle alttan çektiğiniz çok çok komik bir dispenser, personel çok büyük oranla işini layıkıyla yapan insanlardan oluşuyor ancak randevu planlamaları çok aksıyor ve bu hastalar arasında huzursuzluk çıkaracak kadar sık yaşanıyor, hekim kadrosu genel anlamda işinin ehli ve başarılı ancak o noktaya gelene kadar yaşanan aksilikler en mühim olan hekim konusunu gölgede bırakıyor, lütfen yönetim benim bu yorumumun altınada klişe bir yazıyı yapıştırmasın bu bir şikayet değil iyi niyetli bir tavsiye, önemserler önemsemezler yönetimin tercihi ancak bu sadece şahsi bir görüş değil bilmelerini isterim.
“HASTANE YÖNETİMİ ÇOK HIZLI ŞEKİLDE REAKSİYON GÖSTERDİ VE ŞİKAYETE KONU OLANLARLA İLGİLİ GEREKENİN ACİKEN YAPILACAĞINI BİLDİRDİ İLGİLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.”

Melike altin – 2 hafta önceYENİ
20 Şubat pazar günü akşam yaklaşık saat 18.30-19.00 saatlerinde Bayraklı Galen hastanesi aciline başvurduk. Doktor bey serum tedavisi öngördü. Serumu takan hemşire serumu son hızda açtı. Kendimde sağlıkçıyım. Çok hızlı değil mi die sorduğumda normal olduğunu söyledi. Fakat 100lük serumun içinde bir sürü alerjen ilaç vardı. Asla o kadar hızlı gitmemesi gerekiyordu. Kendimi özel hastanede değilde devlet hastanesinde gibi hissettim bir an önce serumumun bitip gönderme durumu var gibi geldi. Serum çok hızlı gittiği için kolum morardı ve bulantı şikayetim arttı. Hemşire hanımın iletişimi dahi yoktu sanırım mesleğini sevmiyor.

Emine Dümen – bir ay önce
Normalde sıfır yıldız verecektim fakat acilde ki doktor beyin ilgisinden ötürü bu puanı veriyorum , Girişte danışmada bulunan Hanımefendiye acil poliklinik hizmetlerinde ücret alınmadığı halde bana hasta halimle evrak imzalatarak ücret almışlardır , acil hizmetler SSK kapsamında ücretsizdir!!! Çoğu ilde bu uygulama olurken , izmir de ilk kez acil polikliniğinde ücret alındığına şahit oldum … 10.02.2022 tarihinde tekrar yazıyorum , Özel Tınaztepe Galen Hastanesi telefondan bana ulaşmıştır, ücret almadıkları kısım trafik kazası kalp krizi falanmış , kırmızı alandan ücret almıyorlarmış , yeşil alandan ücret alınıyormuş , ilgi ve alakaları için teşekkür ederim , bu konuyu araştıracağım;)

Arif Nakilcioğlu – bir ay önce
Gastroenteroloji servisinde endoskopi ve kolonoskopi tetkiklerim yapıldı. Başta değerli hocam Prof.Dr Cem Çekiç, hemşireler Türkan Hanım , Merve Hanım ve hasta bakıcı Selma Hanım olmak üzere, tüm hastane personeli son derece ilgil , güler yüzlü ve samimi şekilde ilgilendiler. Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Hiç bir olumsuzluk ile karşılaşmadım.Hastaneden son derece memnun ayrıldım.

Irem Cam – bir ay önce
Yurtdisi ucusum icin bir gun onceden musteri hizmetlerini arayip antijen testi yapip yapmadiklarini sorarak, rahatca test zamanima kadar vakit gecirdim, ucusuma son 24 saat kala hastaneye gittigimde antijen testi yapmadiklarini soylediler, Izmir de cok biryer bilmiyorum ve bana gereksiz panik yaptirdilar, giristeki bayan antikor testi anlamislardir dedi. Ancak benim kimsenin beni dinlememis olmasi, yanlis bilgi vermesini tolere edecek zamanim ve durumum yoktu. Birsekilde baska bir ozel hastanede testimi sorunsuzca yaptirdim ancak bana yasattiginiz panik ve lakayt musteri hizmetleri icin sizlerinkiniyorum Tinaztepe Galen. Bundan sonra da gitmem de , tavsiye de etmem

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhaba , konu ile ilgili şikayetinizi hasta haklarına ilettik size ulaşabilmemiz için [email protected] mail adresimize bilgilerinizi atabilir misiniz, sağlıklı günler dileriz

tınaztepe galen hastanesi e randevu
tınaztepe galen hastanesi e sonuç
tınaztepe galen hastanesi egemen vardarlı
tınaztepe galen hastanesi endokrinoloji doktorları
tınaztepe galen hastanesi ekşi
tınaztepe galen hastanesi eshot
tınaztepe galen hastanesi eczane
tınaztepe galen hastanesi enfeksiyon doktorları
tınaztepe galen hastanesi fizik tedavi
tınaztepe galen hastanesi fatih sürenkök
tınaztepe galen hastanesi doğum fiyatları
tınaztepe galen hastanesi gastroenteroloji doktorları
tınaztepe galen hastanesi nasıl gidilir
bayraklı tınaztepe galen hastanesi telefon numarası
özel tınaztepe galen hastanesi nasıl gidilir
galen tınaztepe hastane
galen tınaztepe
tinaz galen hastanesi
tınaztepe galen hastanesi göz doktorları
tınaztepe galen hastanesi hasan öztürk
tınaztepe galen hastanesi hangi otobüs gider
tınaztepe galen hastanesi hangi dolmuş gider
tınaztepe galen hastanesi iletişim
özel tınaztepe galen hastanesi iletişim
tınaztepe galen hastanesi bayraklı iletişim
galen tınaztepe hastanesi izmir
tınaztepe galen bayraklı doktorları
izmir tınaztepe galen hastanesi doktorları
tınaztepe galen hastanesi iş ilanları
tınaztepe galen hastanesi telefon
tınaztepe bayraklı galen hastanesi iş başvurusu
izmir tınaztepe galen hastanesi
izmir tınaztepe galen
tınaztepe galen kadın doğum
tınaztepe galen kadın doğum doktorları
tınaztepe hastanesi jinekolog
tınaztepe galen bayraklı
tınaztepe galen hastanesi kardiyoloji doktorları
tınaztepe galen hastanesi kimin
tınaztepe galen hastanesi korona testi
tınaztepe galen hastanesi kadın doğum
tınaztepe galen hastanesi insan kaynakları
özel tınaztepe galen hastanesi kadın doğum
tınaztepe galen hastanesi tesis kodu
tınaztepe galen kbb
tınaztepe galen hastanesi laboratuvar sonuçları
tınaztepe galen hastanesi doktor listesi
izmir tınaztepe galen hastanesi laboratuvar sonuçları
galen hastanesi izmir
galen tınaztepe bornova
tınaztepe galen hastanesi mustafa erol
tınaztepe galen hastanesi manavkuyu
manavkuyu mahallesi özel tınaztepe galen hastanesi bayraklı/izmir
tınaztepe galen hastanesi nöroloji
tınaztepe galen hastanesi ne zaman açıldı
tınaztepe galen hastanesi nerede
tınaztepe bayraklı galen hastanesi ne zaman açılacak
özel tınaztepe galen hastanesi nerede
izmir tınaztepe galen hastanesi nerede
tınaztepe galen hastanesi onkoloji doktorları
tınaztepe galen hastanesi odaları
tınaztepe galen hastanesi online randevu
tınaztepe galen hastanesi sonuç öğrenme
özel tınaztepe bayraklı galen hastanesi
tınaztepe galen hastanesi özel mi
özel tınaztepe galen hastanesi
özel tınaztepe galen hastanesi bayraklı/izmir
özel tınaztepe galen hastanesi muayene ücreti 2019
özel tınaztepe galen hastanesi doktorları
tınaztepe galen hastanesi psikolog
tınaztepe galen hastanesi psikiyatri
tınaztepe galen bayraklı randevu
tınaztepe galen hastanesi sahibi
tınaztepe galen hastanesi şikayet
tınaztepe galen hastanesi iş başvurusu
tınaztepe galen izmir
tınaztepe galen hastanesi tahlil sonuçları
tınaztepe galen hastanesi tel
tınaztepe galen hastanesi yol tarifi
tınaztepe galen hastanesi ulaşım
tınaztepe galen hastanesi ücretleri
tınaztepe galen hastanesi check up fiyatları
tınaztepe galen hastanesi doğum ücretleri
tınaztepe galen hastanesi üroloji doktorları
tınaztepe galen hastanesi ücret
tınaztepe galen hastanesi yeni doğan ünitesi
tınaztepe galen hastanesi şikayetvar
tınaztepe galen hastanesi yorumlar
tınaztepe galen hastanesi yorumları
tınaztepe galen hastanesi doğum yapanlar
manavkuyu özel tınaztepe galen hastanesi 250. sokak bayraklı/izmir
galen tınaztepe hastanesi bayraklı

By farude