İzmir Bornova ilçesinde Hizmet Veren Sağlık Kurumu Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Devlet Hastanesi Olup Türkan Özilhan Devlet Hastanesine Bağlı Bir Poliklinik Olarak Hizmet Vermektedir.Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Hakkında Sizlerin Bilmesi Gereken Bazı Gerekli Detaylı Bilgileri Sizler için Sosyal Medya Aracılığı ile Bir Araya Toplayıp Yazımızın Devamında Sizlere Paylaşmaktayız.Lütfe Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Hakkında Görüşlerinizi Aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz.

Adres: Ergene, 456. Sk. No:4, 35040 Bornova/İzmir

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 17:00

Telefon: (0232) 374 57 18

Alo Randevu Alma : 182

Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Yol Tarifi

Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Semt Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

Berna Coşkun – bir ay önce
3 aydır fizik tedavi sırası bekliyorum, 4 defa arayıp ağrım var dememe rağmen hala çağıran yok az daha çağırmazlarsa şikayet edicem böyle bir sorumsuzluk olamaz

Emre Çakır – 4 ay önce
Kuduz asisi olmaya gittim yardimci olmadilar. Sigortam olmasina ragmen sistemlerinde bulamadilar ve toplum sagligini ilgilendiren bir hastalik olmasina ragmen ilgilenmediler.

Emel Namal – 3 ay önce
O kadar sıra alıp randevuyla ugraşmayın gerçekten vasat büyük hastaneye gidin demek için orada maaş aldıklarını düşünüyorum.

Mehmet Kucukyumuk – bir ay önce
Hastanenin çalışma saatlerini merak ediyorum.vergi dairesi veznesi gibi 16:00 da kapanıyor…

ibrahim ALKAN – 7 ay önce
Torpille alınmış personellerle dolu hastane. Kimsenin kimseden haberi yok. Başım ağrıyor diye gidip bacağınızı kesebilirler maazallah. Yolunuz düşmez inşallah. Geçmiş olsun.

Songül bahar – 2 ay önce
4 te ndn kapalı ya 5te kapanış

Yurda Nur – 2 ay önce
ne doktorları iyi ne de hastanenin kendisi

Kadriye Deştiman – 8 ay önce
Çok ilgisiz bir yer ordan oraya gönderiyorlar Hiç gitdilcek yer değil

Emine Alan – 4 yıl önce
Kadın doğum doktoru, son derece ilgisiz ve baştan savmaci yaklasimlariyla çok rahatsız edici bir beydi. tavsiye etmiyorum.

By farude