Turuncu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede,Turuncu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Nasıl Gidilir,Turuncu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Nasıl Randevu Alınır,Turuncu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi,Turuncu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri,Turuncu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi,Turuncu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları,Turuncu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Muayene Ücreti,Turuncu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Diş Çekme Ücretleri,Turuncu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Yorumlar,Turuncu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Şikayetleri,Turuncu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında Detaylı Bilgiler Aşşağıda Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: Fabrikalar, 3002. Sk. No:34, 07090 Kepez/Antalya

Hizmet verilen bölgeler: Antalya ve yakındaki bölgeler

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 00:00

8 hafta önce bu işletme tarafından onaylandı

Telefon: 0506 096 01 00

Turuncu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi

Turuncu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Turuncu Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

Alexandra Aksakova – bir ay önce
Dişlerimin hijyenik temizliği için gelmeme rağmen ilk kez ağız panoramik röntgenini çektiler. Diğer kliniklerde, bazen işlerini bitirmeden, mümkün olan en kısa sürede müşteriye veda etmeye çalışırlar. Burası yüzde 100 iş yapıyor ve tüm personel çok cana yakın ve güler yüzlü. Hizmetlerin maliyeti diğer tanıtılan yerlerden çok daha düşük, bu yüzden şiddetle tavsiye ediyorum.

Büşra Er – 2 ay önce
Çok titiz ve ilgili çalışanların olduğu bir yer. İnanılmaz usta deneyimli doktorlar var, kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle Selim doktorumun elinin hafifliği ve nazik davranışları ayrıca diş hekiminden korkumu yenmeme sebep oldu. Başta Selim Bey olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim.

Ekin Ersoy – bir ay önce
Kanal tedavisi sonrası tedavi ile ilgili birtakım sıkıntılarım oldu ama sağ olsun genel müdür Merve hanım bana ulaştı ve yardımcı oldu. Kanal tedavim başarılı geçmişti ama ağrılarım çoktu. Bana ikinci bir randevu ayarlayıp ilgilendiler oluşan sıkıntılarımla. Personeller de çok ilgili. Teşekkür ediyorum.

Ece Deniz – 3 ay önce
2.5 yıllık ortodonti tedavisi sonunda başta Mustafa Bey ve Turuncu Diş ekibi sayesinde mükemmel dişlere sahip oldum. Her biri güler yüzlü ve yardım odaklı ekibe teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Nurcan Tuncay – 3 hafta önce YENİ
MerhabaDün gece 11 de,dişimi 2 tane çektirdim..Özdilek şubesi.Turuncu Diş Polikliniği gittim.Doktor Burak Bey çekti.Tavsiye ediyorum. hiç korkmayın güler yüzlü ilgililer ilk defa gittim.Çok agrlm vardl.Ben evde 3 gün agrl çektim ilaçlarla geçmedi.İhmal etmeyip Dişçimize gidip baklm yaptlrallm.Aclslz hiç hissetmedim.İğne ilaçla uyuşturup çekiyor Doktor Burak Bey.Tekrar gideceğim çok memnun kaldım.Çok Teşekkür ediyorum.Tüm çalışanlar ilgiliydi.Ayrı ayrı başarılar dilerim.Saygılarımla.Antalya.

gizem aksakal – bir hafta önce YENİ
Yaşamış olduğum bir sıkıntıyla ilgili çözüm bulmak için dakikalarca zaman ayırdılar. Problemin giderilmesi konusunda tamamen sonuç odaklı yaklaşarak gerçekten beni çok mutlu ettiler. Bu şekilde bir ilgiyle karşılanmak hem beni mutlu etti hem de şaşırttı doğrusu. Özellikle Merve hanım başta olmak üzere tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Hiçbir klinikte yaşanan bir sorunun bu denli çabayla giderilmesiyle karşılaşmamıştım.

CARPE DİEM – 4 ay önce
Uzun araştırma sonucunda bulduğumuz temiz,hijyenik klinik olması yanısıra doktorumuz Burak bey ve yardımcısı güler yüzlü hanımefendi Kader hanımın ilgisi bizi gerçekten doğru yerde olduğumuzu hissettirdi.Bundan böyle aile ve çevremizi Turuncu ağız ve diş kliniği ekibine gönül rahatlığıyla emanet edebiliriz diye düşünüyoruz. Teşekkürler, iyi çalışmalar. 🙏😁

Tolga Koç – bir ay önce
Ailecek diş tedavimizi yaptırdığımız bir yer çok iyi ve ilgililer özellikle dr. Selim e çok teşekkür ediyoruz her konuda yardımcı oluyor her detayı tek tek anlatıyor.
Herkesede tavsiye ediyorum.

Gamer City – 3 hafta önce YENİ
Ailecek tedavimizde tercih ettiğimiz yer. Temiz güvenilir bir klinik. Fiyat araştırması yaparak buldum birçok diş kliniğine göre tedavi fiyatları da uygun 👍🏻 Mustafa beye selamlar

Cemile Yagiz – 2 ay önce
Ortodonti tedavi sürecimde göstermiş olduğu ilgi ve samimiyet için Mustafa hocama teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca asistanı Hüseyin Beye samimi güler yüzlü ve hastalara olan ilgisine çok teşekkür ederim.

By farude