Türkiye Cumhuriyeti Devlet’inin Vatandaşlarına Düzenlemiş Olduğu Mahalle Ve Semtlerde Hizmet Vermekte Olan Aile Hekimi Kurumları Hakkında Sizleri Bilgilendirmek Adına Bir Çok Bilgi Ve Detayları Yazımızın Devamında Sizlere Sunacağız.Üsküdar 19 Nolu Aile Sağlık Merkezi Hakkında Randevu alma,Yol Tarifi,Telefon Numarası,Adresi,İletişim Bilgileri,Hekimler,Muayene,Sıra alma Gibi Bir Çok Sizlere Lazım Olacağı Bilgileri Yazımızın Devamında Görmeniz Mümkündür.Lütfen Üsküdar 19 Nolu Aile Sağlık Merkezi Hakkında Görüşlerinizi Sizlerde Bizlerle Yazımızın Devamında Bulunan Yorumlar kısmında Paylaşırsanız seviniriz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz.

Üsküdar 19 Nolu Aile Sağlık Merkezi

İlçe : ÜSKÜDAR

Telefon : 0216 553 05 93

Faks : 0216 553 05 93

Adres : SELAMİ ALİ MAH. CUMHURİYET CAD GÜNER SK. NO:66 ÜSKÜDAR

Üsküdar 19 Nolu Aile Sağlık Merkezi Yol Tarifi

Üsküdar 19 Nolu Aile Sağlık Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

A. Turan – 3 ay önce
Çok nezih ve dingin bir ortamı var. Ne zaman gelirseniz gelin neredeyse hiç sıra beklemeden hekiminizle sakin sakin görüşüp çıkıyorsunuz.

bagim hatipoglu – 3 yıl önce
Mesai kesinlikle yazdıkları gibi 08.00da baslamıyor.
Kayıtlı hastalardan bile kimlik ibraz etmeleri isteniyor, TC numarası ile islem yapmıyorlar ki kayıtlı hastanın zaten her türlü bilgisi mevcut onlarda. 15 – 49 yaş ve ergen takibi yapılmıyor zira bize yapılmadı. Gittiğimizde hiçbir zaman aynı doktora denk gelemedik. Bugün yok vs yerine şuraya girin deniliyor. Bu durum resmi kapıda yazan görevler harici zamanlarda oluyor bunu da belirteyim.

ilkay Tercan – 7 ay önce
Hastahane kalitesinde Aile hekimliği…özellikle Ümit hocaya çok teşekkürler

MEHMET ALİ YENİACUN – 2 yıl önce
Genel olarak çok iyi hizmet aldığım birçok hastaneden daha detaylı tetkik ve muayene olduğum sağlık ocağı çevremdeki kişilerinde memnun olduğunu biliyorum özellikle uzman dr recep bey den çok memnunum

ferit şahin – 3 yıl önce
Aile hekimliği ilk adım sağlık hizmeti veriliyor.

Atila Onur – 9 ay önce
Doktor Ahmet Doğan’a teşekkürler.

By farude