İstanbul Üsküdar ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Üsküdar Bahçelievler Aile Sağlık Merkezi Hakkında Sizlere Detaylı Bilgilendirmek amaçlı Bir Çok Ulaşım İletişim Telefon Numarası Gibi Bazı İlgili Ve Kapsamlı Bir Detay Adına Yapılmış Olan Bu Çalışmalarımızın Asıl Temel Sebebi Sizlerin daha Rahat Bir Çekilde Gidip Sorunlarınızı Kısa zaman’da Çözmektir.Üsküdar Bahçelievler Aile Sağlık Merkezi ile ilgili Düşünce Ve Görüşlerinizi Bizler için Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Paylaşırsanız Seviniriz.Üsküdar Bahçelievler Aile Sağlık Merkezi Bir Devlet Sağlık Birimi Olmaktadır.Şunu Unutmayalımki Randevual.Org Web Sayfamızda Sizler için Tamamen Kolaylık Olması Adına Paylaşımlarımızı yapmaktayız.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres : KÜÇÜKSU MAH. TUFAN SOK.ORTA SOK. NO.6

Telefon : 0216 332 97 92

Telefon ile Randevu al : 182

Faks : 0216 332 32 76

Birim Bahçelievler ASM

İlçe ÜSKÜDAR

Üsküdar Bahçelievler Aile Sağlık Merkezi Yol Tarifi

Üsküdar Bahçelievler Aile Sağlık Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Fehmi AKUN – bir yıl önce
Doktorlarımıza çok teşekkür ediyoruz, çok ilgililer, sağ olsunlar.
Ancak belediyemizin de çevre temizliğini sık sık gerçekleştirmesi gerekiyor, maalesef gelen hastalar tarafından yerlere pek çok şey bırakılıyor. Belediye lütfen bunu dikkate alsın. Ayrıca sıcak havada bekleyen hastalar için bir kaç çardak daha yapılmasını öneriyorum.

Las Pinas – 4 yıl önce
Hizmet Binası ile konumunun rahatlı ile önün de bulunan otopark ile genel olarak rahat muayene sistemi ile Halka hizmet adına iyi bir yer..

By farude