İstanbul Üsküdar ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Üsküdar Bulgurlu Aile Sağlık Merkezi Hakkında Sizlere Detaylı Bilgilendirmek amaçlı Bir Çok Ulaşım İletişim Telefon Numarası Gibi Bazı İlgili Ve Kapsamlı Bir Detay Adına Yapılmış Olan Bu Çalışmalarımızın Asıl Temel Sebebi Sizlerin daha Rahat Bir Çekilde Gidip Sorunlarınızı Kısa zaman’da Çözmektir.Üsküdar Bulgurlu Aile Sağlık Merkezi ile ilgili Düşünce Ve Görüşlerinizi Bizler için Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Paylaşırsanız Seviniriz.Üsküdar Bulgurlu Aile Sağlık Merkezi Bir Devlet Sağlık Birimi Olmaktadır.Şunu Unutmayalımki Randevual.Org Web Sayfamızda Sizler için Tamamen Kolaylık Olması Adına Paylaşımlarımızı yapmaktayız.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Birim Bulgurlu ASM

İlçe : ÜSKÜDAR

Telefon : 0551 129 96 24

Telefon ile Randevu al : 182

Faks : 0216 520 01 40

Adres : BULGURLU MAH. LİBADİYE CAD.BAĞLAR YOLU SOK.GÜRGPINAR SİTESİ 1 KISIM YANI NO:1

Üsküdar Bulgurlu Aile Sağlık Merkezi Yol Tarifi

Üsküdar Bulgurlu Aile Sağlık Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Eva Aydin – 3 hafta önce YENİ
Benim gittiğim zamanda doktoru bi işe yaramazdı. Fakat hemsireleri çok iyi. Çocuklu olunca önemli olanda buydu benim için. Hemşire hanim bebeğime hastahanede tahlil yapmam için bıraz israrci olmuşdu beyaz görundüğuğu için. Gerek duymamışdım çok iyi buyudugunden dolayı. Keşke dinleseymisim 4 yasinda çolyak hastası olduğunu ögrendik.

Sevnur Sen – bir yıl önce
Covit-19 oldum ve aile hekimim ne aradi,ne sordu ne ilgilendi,resmen evde 15 gün öksürmekten göğüs kafesim mafoldu, ne psikolojik destek,hal hatır bile sormadı, küçük yerlerde her gün hastalarını arayan aile hekimi, bizim ki 1 kere dahi aramadı, aile hekimi bu mu yani?ben bir faydasını görmedim. Olsa da olmasa da aynı.

mehmet uyarel – 3 yıl önce
Menfaatine olmayınca böyle oluyor hizmet demek ki. Halbuki bize göre muhtaca hizmet hakka hizmet tir.

Bülent Tosun – bir yıl önce
Telefonlara ulaşılamıyor

By farude