Devlet Hastanelerinden Sonra Aile Hekimlerinin Bölge’de Sıkça Tercih Edilmeleri Yanı Sıra Halkın Daha Güvenilir Görmesi Ve Tercih edilmesi Aile Hekimleri Tarafından Pozitif Bir Enerji Katmalarına sebep Olmuştur.Üsküdar Havuzbaşı Aile Sağlık Merkezi Hakkında Sizler için Bir Çok araştırmalar Sonucu Sizlerin’de Hoş Göreceği Bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Lütfen Üsküdar Havuzbaşı Aile Sağlık Merkezi Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Paylaşırsanız Bizleri Çok Memnun Eder Ve Bir Çok Ziyaretçimize’de Rehper Olmuş Olursunuz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Havuzbaşı ASM

İlçe : ÜSKÜDAR

Telefon : 0216 332 18 12

Çalışma saatleri : 09:00 – 17:00

Mobil Randevu al : 182

Adres : GÜZELTEPE MAH. PRF. DR BEYNUN AKYAVAŞ CAD NO:94

Üsküdar Havuzbaşı Aile Sağlık Merkezi Yol Tarifi

Üsküdar Havuzbaşı Aile Sağlık Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Zekeriya Güneş – bir yıl önce
Havuzbaşı Aile Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Sağlık ocaklarında mesai, sabah saat 08:00’de başlayıp ve akşam 17:00’de sona ermektedir. 12:00 ile 13:00 arasında 1 saat öğle arası verilmektedir.

Sağlık ocakları, Cumartesi ve Pazar günleri haricinde haftanın 5 günü 08:00 ve 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Hurşit İlbeyi – 3 yıl önce
Havuzbaşı adının değişmesi gerekli. Çünkü kafa karıştırıyor. Prof Dr Beynun Akyavaş Caddesi üzerinde bulunan sağlık merkezi Güzeltepe Mahallesine mi, yoksa Çengelköy Mahallesine mi bağlı belli değil. Resmiyette T.C Sağlık Bakanlığı’na bağlı, Havuzbaşı Aile Sağlığı Merkezi veya Havuzbaşı Aile Hekimliği olarak biliniyor. Ama internette Güzeltepe Aile Hekimliği veya Çengelköy Aile Hekimliği olarak arandığı zaman başka adresteki sağlık merkezleri çıkıyor. Telefon numarası da yoktu. Ben saatlerce arayıp buldum ve ekledim.
Sağlık Bakanlığı yetkilileri, kolay erişim için Aile Sağlığı Merkezlerinin telefonunu ve adresini internet arama motorlarına kaydetmeli.
Bu sağlık merkezlerinin kurumsal adı netleştirilmeli. Buralar sağlık mertezi mi, aile hekimliği mi? Eskiden sağlık ocağı olan kurumların ismini değiştirip güya yeni bir hizmet yapılmış gibi sunuluyor. Ama isim karışıklığına yol açıyor.
Üstelik sağlık hizmetleri ve ilaçlar eskiden sosyal devlet güvencesiyle ücretsizken; 2003’ten beri AKP hükümetleri döneminde muayene ücreti, reçete katkı payı, ilaç katkı payı ücretleri alınıyor. Ben hiçbir geliri olmayan engelli biri olarak Sağlık Bakanlığı’na hakkımı helal etmiyorum.

halise arslan – 3 yıl önce
Süleyman diye bir doktor var daha karşısındaki insanla nasıl konuşması gerektiğini bilmiyor. Bana kullandığı tabir işini hallet ‘çek git’ tam olarak bu cümleyi kullandı. Kendisine misafir hasta olarak haklarımdan yararlanacağımı ifademe etmeme rağmen ‘çok biliyosun sen’ gibi bir söylemi vardı kesinlikle şikayet edeceğim. Diğer iki doktorun izne ayrılmasına ben karar vermişim gibi sabah sabah suçlayıcı bir muameleyle karşılaşmak durumunda değilim.

Harun KAFADAR – 4 yıl önce
Çengelkoyün en iyi ve güler yuzlü ekibi burada. Dr. Rahmi bey ve ekibini tebrik ederim.

Yavuz Beyefendi – bir yıl önce
Hatice hemsireye cok tesekkur ediyorum, isini severek yapan iyi bir hemsire.

Senay Yasar – 2 yıl önce
Telefon numarasimi degisti acaba her aradigimda telefon düşmüyor

Yasir Çetinkaya – 3 yıl önce
İçerdeki çalışanlar çok ilgili ve cana yakın .Teşekkürler…

By farude