Devlet Hastanelerinden Sonra Aile Hekimlerinin Bölge’de Sıkça Tercih Edilmeleri Yanı Sıra Halkın Daha Güvenilir Görmesi Ve Tercih edilmesi Aile Hekimleri Tarafından Pozitif Bir Enerji Katmalarına sebep Olmuştur.Üsküdar Mehmet Orhan Erdağ Aile Sağlık Merkezi Hakkında Sizler için Bir Çok araştırmalar Sonucu Sizlerin’de Hoş Göreceği Bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Lütfen Üsküdar Mehmet Orhan Erdağ Aile Sağlık Merkezi Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Paylaşırsanız Bizleri Çok Memnun Eder Ve Bir Çok Ziyaretçimize’de Rehper Olmuş Olursunuz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Mehmet Orhan Erdağ ASM

İlçe : ÜSKÜDAR

Çalışma Saatleri : 09:00 17:00

Telefon : 0216 505 99 30

Mobil Randevu al : 182

Adres : BULGURLU MAH.İZZETTİN BEY CAD.YURTSEVER SOK.İZZETTİN PARKI İÇERİSİ ÜSK

Üsküdar Mehmet Orhan Erdağ Aile Sağlık Merkezi Yol Tarifi

Üsküdar Mehmet Orhan Erdağ Aile Sağlık Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Fatma AYAZ – bir yıl önce
REZALET!!!
70 yaşında dayım 60 küsür yaşında yengem korona oldu evde tedavi verdiler bu süreçte aile hekimleri ne doğru düzgün aradı ne sordu bugün asm ne gittim her ikisinin de durumlarının kötüleştiğini bir sürü özel hastane aramamıza rağmen kabul edilmediğimizi, gün boyu ilçe sağlık vs ulaşamadığımızı ne yapabilecekleri bizi nereye yönlendirebilecekleri konusunda soru sorduğumda enver bey adlı kurum girişinde ki görevli kişi dr un kurum dışı hizmette olduğunu (4-4 buçuk sırasıydı gittiğimde)umursamaz bi şekilde yüzünü bile bana dönmeden bu saatte geldiğim için bişey yapılmayacağı gibi saçma sapan şeyler söyleyip,kendisinin değil ilgili dr un numarası veya yardımcı olabilecek birisine yönlendirmesi için rica ettiğimde bişey yapamayacağını belirtmesi gibi şu anda yazmadığım (Türkiye de insan hayatının ne kadar ucuz olduğuna örnek olabilecek nitelikte) bir yığın saçma diyaloğun ardından içeriden dr Kübra Hanım idi galiba (Allah ondan razı olsun) en azından beni dinleyerek,neden bu saatte geldin diye yargılamadan 112 yi arayabileceğimi( hoş oraya da sabahtan beri ulaşamamıştık) nazikçe belirtip kendilerinin yardımcı olabilme durumların bulunmadığını söylemesi o çaresizlik içinde beni biraz rahatlattı..
Bu beyefendi gibi
İşini dürüst yapmayıp, yoruluyoruz biz sağlıkçıyız geçirenlere yazıklar olsun…

Derya Yaman – 3 yıl önce
12:00 -13:00 arasından sonra başlanmasını beklerken 13:30 da hasta çağırmaya başlıyor hekim. Bir buçuk saat. Sorduğunda holdeki danışma doktorunuza sorun neden böyle başladığını diyerek doktor gelince kimse ona bişey soramıyor dedi şikayetlenircesine. Doktor geldiğindede yöneltilen aynı soruya sağlık bakanlığının izni var diye yine danışma cevap verdi. Kendisinin de memnun olmadığı durumu o da doktor gelince çekindi. hastaların işlemi olduğu için kimse doktorla ters düşmek istemiyor. Keza sabahları 8:00 gözüksede hastalar içeri dizilip dokuzda mesai başlıyor. Buradaki eksikliğin sistemlerdeki web sayfalarındaki çalışma saatlerinin doğruyu yansıtmadığını göstermektedir. Sağlık gibi önemli sektörde doğru zaman dilimleri paylaşılırsa bizlerde ona göre iş yerlerimizden izin alırız. Özel sektör sizlerin sağlık bakanlığı gibi değil biliniz. Sağlık bakanlığı tüm personeli görevdeymiş gibi izlenim yaratsada işin iç yüzü öyle değil.

Naz Mavi – 3 yıl önce
Bu sağlık ocağının doktorları çok keyfi çalışıyorlar. Geçen gittiğimde doktorun kapısı kilitliydi. Öğlen arası da değildi. Önce hasta var zannettim, 45 dakika o kapının kilidi açılmadı. Kapıda hastaların birikmesi de onları hiç rahatsız etmiyor. Sonunda kapıyı açtı. İçerden kahve kokuları geliyordu…. Herkesin işi oluyor, bazıları işten izin alıp geliyor, bazılarının işe gitme zamanı geliyor, vazgeçip çıkıp gidiyorlar… Doktora ne hastalar ne de çalışanlar hiçbir şey diyemiyorlar. Her gittiğimde yine benzer şeyleri yaşayacağım diye sinir harbi içinde gidip geliyorum.

Caner Güral – 3 yıl önce
Yazdıkları gibi saat 8:00’de işe başlamıyorlar

By farude