Devlet Hastanelerinden Sonra Aile Hekimlerinin Bölge’de Sıkça Tercih Edilmeleri Yanı Sıra Halkın Daha Güvenilir Görmesi Ve Tercih edilmesi Aile Hekimleri Tarafından Pozitif Bir Enerji Katmalarına sebep Olmuştur.Üsküdar Nadire Ahmet Uzun Aile Sağlık Merkezi Hakkında Sizler için Bir Çok araştırmalar Sonucu Sizlerin’de Hoş Göreceği Bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Lütfen Üsküdar Nadire Ahmet Uzun Aile Sağlık Merkezi Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Paylaşırsanız Bizleri Çok Memnun Eder Ve Bir Çok Ziyaretçimize’de Rehper Olmuş Olursunuz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Birim : Nadire Ahmet Uzun ASM

İlçe : ÜSKÜDAR

Çalışma Saatleri : 09:00 17:00

Telefon : 0216 325 01 11

Mobil Randevu al : 182

Adres : ACIBADEM CAD. ERDEM SOKAK ERDEM PARKI İÇERİSİ

Üsküdar Nadire Ahmet Uzun Aile Sağlık Merkezi Yol Tarifi

Üsküdar Nadire Ahmet Uzun Aile Sağlık Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Duygu Kulaksızoğlu – 4 yıl önce
“MUAZZEZ ERBAKIŞ”
Kendisi NADİRE AHMET UZUN AİLE SAĞLIK MERKEZİNDE (Acıbadem-Üsküdar) bebek hemşiresidir. Biz sabahın 08:00’inde 1 yaşındaki kızımızı bu soğukta yatağından kaldırıp aşıları için sağlık ocağına götürüyoruz ama orada hem bankodaki arkadaşlardan hem de doktorumuzdan öğreniyoruz ki Muazzez Hanım’ın en erken gelme saati 09:15 – 09:30 arasıymış ve yine bugün kendileri 09:30 da teşrif ettiler. Bütün doktorlar, tüm personel 08:00’de işlerinin başındayken kendisinin bu rahatlığı, gevşekliği neye dayanıyor çok merak ediyorum doğrusu. Maalesef ki aynı kurumda çalışıp, bu rahatlığıyla hakkını yediği diğer tüm çalışma arkadaşları – doktorlar kendisinin bu tavrından rahatsız olup gerekli mercilere şikayette bulunmuşlar ancak kimse dikkate alıp Muazzez Hanım’ı uyarmadığı için yani her zamanki gibi hiçbir şey yapılmadığı için kendisi bu tavrı sürdürmeye devam ediyor. Ve birileri bu ve bu gibi özellikle kamu kuruluşlarında çalışan bu rahat personele hiç bir şey yapmadıkları sürece devam edecek de.
En acısı da ne biliyor musunuz. Ben bu kadın yüzünden çocuğumu o sağlık ocağında 1,5 saat beklettim, ben bu kadın yüzünden işe geç kaldım. Ama kendisine ağzımı açıp bir şey diyemedim çünkü ondan başka bir Allah’ın kulu aşı yapamadığı için, ben onunla tartışırsam o da kızımın canını acıtır diye hiçbir şey söyleyemeden çıktım oradan. Ama hala onun bu rahatlığını düşündükçe deliriyorum.
Karşısındakine saygısı olmayan bu insanlar yüzünden.

Susan Gençyılmaz – bir yıl önce
Sağlık ocağına ulaşamıyacaksak neden telefon hattı var anlamış değilim kesinlikle açmıyorlar burdaki amaç ne

Yılmaz Kolçak – bir yıl önce
bu sağlık ocağına telefonla ulaşamazsınız.hiç bir şekilde telefonları açmıyorlar.yaklaşık 1 saattir telefon ile arıyorum.bilginiz olsun.

By farude