Doğa Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Büyükçekmece Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Doğa Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Sinanoba mah. Mustafa Kemal Bulvarı No: 53/M, 34535 Büyükçekmece/İstanbul

Telefon : 02128641665

Hizmet Saatleri : 09.30 – 21.00

Veteva Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Veteva Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Gizem Özdemir – 2 ay Önce

2.5 aylık kedimizin gençlik hastalığını erken teşhis ile sayelerinde atlattık. Bölgede ki en iyi veteriner kliniği asla paragöz değiller. Daima kendi canları gibi çalışıyorlar.Eyüp hoca ve Aslı hoca ikisi de işininin hakkını veriyor.

Ezgi Ece Olkun – 2 ay Önce

Eyüp beyi tanıdığım için çok şanslıyım ileride eminim adını tüm Türkiye duyacaktır . İlk defa kitaptan okudukları ile yetinmeyip yorum yapan araştıran güvenilir ve hayvanlara gerçekten değer veren bir doktorumuz oldu keşke İstanbul’un daha merkezi bir yerinde olsaydı klinikleri 🙂 Eyüp beye de Aslı hanıma da sonsuz başarılar ve teşekkürler gözünüz kapalı güvenebileceğiniz tek yer

Gülden Evcil – 4 ay Önce

2 aylık köpeğimiz eve geldiğinde bir süre sonra yürüyemez ve yemek yiyemez duruma geldiğinde tanıştık kendileriyle. Doğru teşhis ve tedavi ile şimdi mutlu ve sağlıklıyız. İyiki varsınız. Çok kaliteli, güler yüzlü ve işlerini çok seven bir ekip. Gözünüz kapalı, güvenebilirsiniz.

Abdulvahap Can – 8 ay Önce

Herşey için çooook teşekkürler. Hepiniz mükemmelsiniz kızım ölmek üzereydi başka veterinerin yanlış teşhis koyması yüzünden Eyüp bey hemen müdahale edip kızımızı kurtardı 🙂 Sevgi, saygı, profesyonellik herşey çok iyi kesinlikle yavrularınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Sedat Özmen – 2 gün Önce

Ödem şikayeti ile götürdüğüm kedim yemek yememiş , bir hafta sonra aldığımda bir deri bir kemikti..Karnında yaralar oluşmuş tüyler dökülmüştü..Bana 2 sıkımlık silverdin verdiler sürersin diye..3 tane ayrı melhem alarak antibiyotikli ve çinkolu dahil, ancak 10 günde iyileşti..10 gün şırınga ile besledim..yemek yemeyi unutmuş..3 gündür daha yeni yemeğe başladı..Başka veterinere götürdüm mecburen..Kedinizi emanet ederken bir düşünün derim..Birde bana şunu dediler..Kendinizde ödem kalmadı ne güzel zayıflattığı diye..Di üretik ilaçlar zayıflatsaydı , dünyada obez insan kalmazdı.. Oğlum resmen aç kalmış..🤔

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba, kliniğimize elime aldığımda canı yanıyor şikayeti ile getirdiğiniz kedinizin ilk muayenesinde tüm vücudunun ödem topladığı anlaşılmış ve size de gösterilmiştir. Yapılan tetkiklerde ise kalp kasında büyüme olduğu teşhis edilmiş ve ödemin bu sebeple geliştiği anlaşılmıştır. Karnındanda serbest sıvı boşaltılmıştır. Ayrıca kedinizin idrarını yapamadığı ve sadece şişen keseden dışarı sızdırdığı görülüp size düzenli idrar yaptırılırsa kalp ve böbreklerinin rahatlayacağı izah edilmiştir. Sizde kedinizin yıllardır bu şekilde olduğunu ve idrar yaptırılması gerekliliğiyle ilgili bilginizin olmadığını ilettiniz. Kullanılan ilaçlar ve ödem söktürücüler ile vücuttaki tüm ödem atılmış ve kedinin normal vücut kondüsyonu ortaya çıkmıştır. Kliniğimizde tedavi gören hiçbir hasta yemek yemediği zaman kendi haline bırakılmaz ve besleme yapılır. Sızan idrarın karın altında yara oluşturması malesef bir sonuçtur. Düzenli idrar yaptırıldığında oluşmayacaktır. Hastanızı belirtilen tarihte kontrole getirmemeniz tabiki tercih edebileceğiniz bir durumdur. Kediniz geldiğinde ödem olduğunu anlamasak ve semptomatik olarak ağrı kesici tedavi yapsaydık belkide kedinizin hayatını kaybetmesine sebep olurdu ama bizim için doğru bir yöntem olmazdı. Eğer tedavisine devam edilirse kediniz belki uzun bir zaman içerisinde kilo alır ama ödem olarak değil yağ ve kas kütlesi olarak sağlıklı bir şekilde alır. Sağlıklı günler dileriz.

Efe Toygar – 6 ay Önce

Kuşum ishal oldu ve kuşlar için ilaç satmadıklarını söylediler kesinlikle gelmemeniz gereken bir yer

By farude