Zeytinburnu Saç Ekimi Merkezi

Byfarude

May 24, 2022 #Beştelsiz Mahallesi Saç Ekimi Merkezi, #Çırpıcı Mahallesi Saç Ekimi Merkezi, #Gökalp Mahallesi Saç Ekimi Merkezi, #Kazlıçeşme Mahallesi Saç Ekimi Merkezi, #Maltepe Mahallesi Saç Ekimi Merkezi, #Merkezefendi Mahallesi Saç Ekimi Merkezi, #Nuripaşa Mahallesi Saç Ekimi Merkezi, #Seyitnizam Mahallesi Saç Ekimi Merkezi, #Sümer Mahallesi Saç Ekimi Merkezi, #Telsiz Mahallesi Saç Ekimi Merkezi, #Veliefendi Mahallesi Saç Ekimi Merkezi, #Yenidoğan Mahallesi Saç Ekimi Merkezi, #Yeşiltepe Mahallesi Saç Ekimi Merkezi, #zeytinburnu saç ekim merkezi fiyatları, #zeytinburnu saç ekim merkezi forum, #zeytinburnu saç ekim merkezi maliyeti, #zeytinburnu sac ekim merkezi onerileri, #zeytinburnu sac ekim merkezi onerisi, #zeytinburnu saç ekimi merkezi açık mı, #zeytinburnu saç ekimi merkezi açmak, #zeytinburnu saç ekimi merkezi adres, #zeytinburnu saç ekimi merkezi adresi, #zeytinburnu saç ekimi merkezi bayan, #zeytinburnu saç ekimi merkezi beyin cerrahi doktorları, #zeytinburnu saç ekimi merkezi bilgi, #zeytinburnu saç ekimi merkezi bölümü, #zeytinburnu saç ekimi merkezi facebook, #zeytinburnu saç ekimi merkezi fiyat, #zeytinburnu saç ekimi merkezi fiyatları, #zeytinburnu saç ekimi merkezi fotoğraflar, #zeytinburnu saç ekimi merkezi giriş ücreti, #zeytinburnu saç ekimi merkezi muayene ücreti, #zeytinburnu saç ekimi merkezi nasıl açılır, #zeytinburnu saç ekimi merkezi nasıl gidilir, #zeytinburnu saç ekimi merkezi neopital, #zeytinburnu saç ekimi merkezi nerede, #zeytinburnu saç ekimi merkezi neresi, #zeytinburnu saç ekimi merkezi numarası, #zeytinburnu saç ekimi merkezi online, #zeytinburnu saç ekimi merkezi online randevu, #zeytinburnu saç ekimi merkezi özel eğitim, #zeytinburnu saç ekimi merkezi özel mi, #zeytinburnu saç ekimi merkezi özgeçmiş

Günümüzde saç ekimi hem erkekler hem de kadınlar için en çok aranan estetik operasyonlardan biridir. Saç ekimi türkiye , saç dökülmesine dirençli boyun, kol, bacak ve göğüs bölgesinden saçların döküldüğü bölgelere özel teknikler kullanılarak ekilmesi işlemidir. Saç ekiminde ense bölgesindeki saçlara öncelik verilir.

Buradaki saçlar dht hormonuna duyarsız olduğu için bu dökülme çok daha zordur. Aynı şekilde saçı dökülen kadınlara da aynı yöntemlerle saç ekimi yapılmaktadır. Saç ekimi, saç dökülmesi ya da özgüven eksikliği ve sosyal yaşamlarını olumsuz etkilemesi nedeniyle nadiren de olsa kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Doktorlar tarafından steril ameliyathane ortamında yapılan tipik operasyonlardan biridir ve ekip çalışması gerektirir. Bu nedenle saç ekimi basit bir işlem değildir. Saç ekimi fiyatları işlemi yapacak hekimin deneyim ve bilgisine ve hastane şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Adres: Maltepe, Kale Avrupa Konutları, Eski Londra Asf Cd D:No: 32, 34010 Zeytinburnu/İstanbul

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 07:00

Telefon: 0543 575 89 56

Zeytinburnu Saç Ekim Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Hasan Yalçın – bir ay önce
Merhabalar!
2019 yılında Aslı TARCAN Clinic merkezinde saç ekimi yaptım, saç ekim esnasında benimle çok güzel bir şekilde ilgilendiler, ayrıca 3 gün boyunca özel bir otelde kaldım, 3 günün sonunda bandaj çıkarılarak saç temizleme işlemi yapıldı ve aynı gün işlemlerim bitti, şu anda aradan geçen zamana istinaden saçlarımdan çok memnunum, her hangi bir dökülme yaşamadım, rahat bir şekilde saçlarıma fön çekiyorum, yaklaşık 7/8 ay sonra ekilen saçlarımın hacmi büyüdü ve açık olan kısımlar kapanmaya başladı.
Bu süre zarfında benimle ilgilenen Türkan hanım, saç ekimi öncesi ve sonrası hiç bir sorumu cevapsız bırakmadı, özellikle TÜRKAN hanıma teşekkürlerimi iletiyorum. Kalın sağlıcakla ✋

Ferdi Keysan – bir ay önce
Merhaba, 24 Şubat 2022 Aslı Tarcan Clinic’de saç ekimiyle birlikte dişlerimi yaptırdım. Benimle Türkan hanım ilgilendi, eksiksiz çok yardımcı oldu. Ekimin 2. ayındayım ve çok memnunum. İlerde tekrar bir saç ekimine ihtiyaç duyarsam tekrar Aslı Tarcan’a gitmeye düşünüyorum.

Leyla Sarı – 3 ay önce
Kapıdan girdiğim anda kalite kokan bir klinik. Personellerin ilgisi, alakası, güleryüzü her şey mükemmel. Patronun hastalarla tek tek ilgilendiği takdire şayan 👏
Tüm hijyen koşulları sağlanmış ve her yer pırıl pırıl. İşlem sonuçları harika, hastalar hep çok mutlu.
Gözüm kapalı önerebileceğim bir yer.

Muhammed Burak ERTAŞ – bir ay önce
Bugün burada bir randevum vardı. Ayda en az 10 hasta getirebilecek projem için ve kendi projeleri hakkında görüşmek için. Bana zorla evrak doldurmak istediler. Şaka gibi. Oldukça profesyonelce olmayan bir davranış. Burayı tavsiye etmem. Profesyonel değiller. Çalışanlar saygısız.

I had an appointment here today. For the project that can bring at least 10 patients a month and to see his own project. Those who want to force me to fill out paperwork. Like a joke. Pretty unprofessional behavior. I wouldn’t recommend this place. They are not professional. Employees are disrespectful.

Simge Kalafat – 3 ay önce
Gerçekten çok ilgili bir klinik çalışanlar çok güler yüzlü ve Aslı hanım hastalarıyla tek tek ilgileniyor. Bu kadar kaliteli ve ilgili bir klinik bulmak çok zor iyi ki denk gelmişim bu kliniğe. Çoğu işlemimi burda yaptırdım çok da memnunum. Teşekkürler Aslı Tarcan Klinik ❤️❤️🙇🏼‍♀️

hakan özdemir – bir ay önce
İlk başta Türkan hanım la tanıştık saçlarım I muayaene edip işlemler yapıldı ve operasyon beklediğimden daha iyi geçti öncesi ve sonrasında gerçekten ilgi alaka mükemmeldi istediğim saçlara da kavuştum iyiki varsınız Aslı Tarcan ekibi ve tekrar teşekkürler Türkan hanım 🙏🙏🙏🙏

Ceyhun Yenidoğan – 3 ay önce
Bugun iş görüşmesine davet edildim 13:00 saatinde görüşmemiz olacaktı beni 1 saate yakın beklettikten sonra danışmadan bir kişi burada yürümeyin dışarı çıkın ya da oturun diye bana saygısızlık yaptı. Ben iş görüşmesi için 1 saate yakın beklemişken bana yapılan bu muamele kabul edilemez. Daha sonra beni insan kaynaklarınıza şikayet etmiş olacak ki insan kaynakları ile konuşmamız bir dakika bile sürmedi. Insan kaynaklarınız bir sorun yaşamışsınız biz sizinle çalışmayız diyerek bu saygısızlığı kendilerine hak görerek ne kadar profesyonel olduklarını bana göstermiş oldular. Bunu herkesin özellikle Aslı Hanımın bilmesini isterim. Böyle bir kişinin iş görüşmelerini profesyonellikten ve saygıdan bu kadar uzak bir biçimde gerçekleştirmesi ne kadar sağlıklı size bırakıyorum.

Onur Karabina – 3 ay önce
Tereddüt ile geldiğim ama her konuda çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Çok başarılı bir süreci geride bıraktım sayelerinde. Özellikle Türkan Hanım’a çok teşekkür ederim, kendisi süreci sürekli takip halindeydi ve her konuda yardımcı oldu.

Kadir Çağlar – bir ay önce
Öncelikle saç ekimi konusunda çok tereddütlerim vardı. Türkan Hanım ile telefonda iletişime geçtim ve kendisi o kadar pozitif yaklaştı ki tüm tereddütlerimi ortadan kaldırdı. Daha sonra seans için gün verdiler ve operasyona gittim. Operasyon boyunca Türkan Hanım yine hiç yalnız bırakmadı ve çok ilgilendi. Operasyonu yapan İbrahim ve Sena gerçekten öok başarılı bir iş çıkarttılar. Operasyon boyunca kendimi iyi hissetmem için hem işlerini yaptılar hem de sohbet ettiler. Tüm çalışanlara cok teşekkür ediyorum.

Tuğçe Özerdem – 4 ay önce
Kliniğe girdiğimiz andan itibaren tüm personel güler yüzlü ve çok yardımcı oluyorlar hizmetteki kalite anlatmakla bitmez iyiki Aslı Tarcan diyorum başarılı ve kaliteli sonuçlar istiyorsanız kesnlikle tavsiye ediyorum.

By farude