A.t.a Veteriner Kliniği Kadıköy civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. A.t.a Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Feneryolu, No:, Mustafa Mazhar Bey Sokağı 57 A, 34724 Kadıköy/İstanbul

Telefon : +902165675515

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

A.t.a Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

A.t.a Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Mustafa Erkmen – 1 ay Önce

Vedat Hoca hayvanlarla ilgili her konuda çok bilgili.Ben kedimin tedavisi için orada olduğum sureclerde hayvanlara nasil özenle baktığını ve tedavisini yaptığını gordum.Bacaklari korkunç derecede şişmiş,iltihaplar akan son raddeye gelmiş bir köpeğin bir hafta sonraki halini gördüğümde şaşkınlık iceeisinde kaldım.Acikcasi hiç umidim yoktu hayvanın halinden dolayi ama zaman geçtikçe iyilesen haline bizzat şahit oldum.Kedimden dolayı sık gitmek zorunda oldugum için çok vaka goruyorum ve hiç ummadigim hayvanlarin iyileşerek çıktığına şahit oluyorum.Vedat hoca başta biraz mesafeli bir insan ilk başta insan biraz cekiniyor ama çok kibar ,hayvansever ve çok bilgili,tanıdıkça da cekinilecek bir insan olmadığını goruyorsunuz.Butun ekip çok iyi.Fiyat olarak da çok insaflilar.Diger veterinerler gibi uçuk rakamlar istemiyorlar.İyi ki varsınız ve hep olun lutfen.Cok insanın duası var sizde🙏

Zhenis Berdibayeva – 1 ay Önce

Vetmen veterinerlerinin fip hastasi diye teshis koyup 3 gün içinde 5000 ye yakin para aldığı hasta kedim Boncuğu iki günde iyileştirdi üstelik Vedat beye ilk kedimin videosun gönderip fip hastasi kedime yardım edin dediğimde videoya bakıp bu fip hastası değil sadece zehirlenme yaşamış diye teşhis koyduğu zaman işte bu profesyonel veteriner deyip gözüm kapalı evlatlarimi emanet ettigim yer❤️😍 Ekip on numara. İlgi alaka her şeyiyle super .

Tülay Düztürk – 2 ay Önce

8 yaşında bir kedim ve sokakta bulduğum,4 aydır tedavisini başka veterinerlerin başaramadığı bir kedi vardı.Deniz Hanım’ın tavsiyesi üzerine gittim,umudum yoktu ama denemek istedim.Stomatit olan sokakta bulduğum ama şimdi sahiplendigim kedim iyilesti.Sekiz yaşında olan kedime de teşhis konuldu ilaçlarla yaşayacak,bu teşhisi de daha önceki veterinerler basaramamisti.Elle tutulur,gözle görülür hiçbir şey yapmadan dünyanın parasını isteyen bir veterinerden sonra A.T.A Veteriner’in, iki kedinin tedavisinin toplami için belirlediği rakam çok uygun geldi.İnsanlari,hayvanlara yardım etmekten ürküten rakamlar isteyen veterinerler keşke burayı örnek alsa ama nerede..Maalesef veterinerlik bir pazar haline gelmiş ve bu tarz veterinerler piyasada kendi belirledikleri rakamı düşürmemek için,kendilerinde olmayan bir cihaz konusunda örneğin bir ultrason cekilecekse en pahalı yerlere yönlendiriyorlar ki,kendi belirledikleri piyasa fiyatı düşmesin.Maalesef hayvanları rant kapısı yapan veterinerlerle dolu Istanbul. A.T.A Veteriner’e hem tedavilerindeki verim,hem de vicdanlı fiyat uygulamalarından dolayı çok teşekkür ederim.Ayrica Erhan Bey de çok ama çok merhametli,nahif ve nazik bir insan.Hersey için çok teşekkür ederim.Caresiz kaldığım için bunalimlardan bunalimlara girdigim hem kendi kedimde hem de sokaktan bulduğum kedide çok başarılı tedavi uyguladılar.Buraya gelmeseydim her ikisini de kaybederdim,bundan o kadar eminim ki.

By farude