Vetkadıköy Veteriner Kliniği Kadıköy civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Vetkadıköy Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Caferağa, Halis Efendi Sk. 9/A, 34710 Kadıköy/İstanbul

Telefon : +902163303592

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

VETKADIKÖY Veteriner Sağlık Merkezi YOL TARİFİ

Vetkadıköy Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Murat Çıtak – 6 ay Önce

Bu rezalet yeri 1 hafta önce arayıp köpeğimi pire bastığını, ilaç alıp damlattığım halde arındıramadığımı, traş ettirmek istediğimi belirtip ücretlerini öğrendim. Bugüne randevu oluşturuldu geldik ve bir saat sonra beni arayıp alabileceğim söylendi köpeğin durumu bu. Bu traşlı haliymiş:D “Köpeğimin tüylerden astigmat veya katarakt olabileceği söylendiği için traşa getiriyorum ben, ne anlamı var bunu yaptırmamın o zaman “dedim, oradaki veteriner hekim olacak şahıs pervasızca “yapcak bi şey yok durmuyo” “bu kadar oluyo” “zaten pireli” gibi saçma sapan konuştu. Yetkiliyi çağırdıklarında durumu anlattım. Anestezi yapılarak yapılamıyor mu dedim 550 tl kan testi istediler. İstemediğimi söyleyince paramı iade edip yapamayız dediler. Bu resimde gördükleriniz TRAŞLI hali. Götürebilirseniz götürün bir de köpeğin kafasını yara yapmışlar. Yavrunuzu seviyorsanız asla teslim etmeyin, aşırı korkmuş yürürken bile duraksıyor.

işletme sahibinin yanıtı : Bir hafta önce polikliniğimizi aradığınızda köpeğinizi tıraş edebilmemiz için pirelerden arınmış olması gerektiğini aksi taktirde tıraş sırasında etrafa saçılan pirelerin poliklinikte bulunan diğer hayvanlara ve personele bulaşacağını özellikle belirtmiştik. 1 hafta sonra sizin pire damlası yaptırdığınızı beyan etmeniz üzerine, beyanınıza güvenerek köpeğiniz tıraşa alındı. Ancak üzerinde yine pire kaynamaktaydı. Normalde bu durumda tıraş gerçekleştirmememize rağmen randevulu geldiği için geri çevirmek istemedik. Damlayı nereden aldığınızı sorduğumuzda petshoptan aldığınızı belirttiniz. Tıraş sırasında huzursuzlaşıp agresifleşen köpeğinizin tıraşını elimizden geldiğince düzgün gerçekleştirdik. “Tıraşın tamamlanabilmesi için keşke anestezi yapılsaydı ” söyleminiz üzerine anestezinin basit bir prosedür olmadığı ve köpeğinizin sağlığı açısından gerekli olan kan testlerinin önemi size tarafımızdan anlatıldı. Kan testinin ücreti sorulduğunda bedelinin ne olduğu tarafınıza iletildi. Daha sonrasında tıraşa devam edemeyeceğimiz belli olduğu için %90ı tamamlanmış olmasına rağmen tıraş ücreti de tarafınıza iade edildi. Paylaştığınız fotoğraflarda köpeğinizin tıraşının izin vermediği için yapılamayan baş bölgesi hariç neredeyse tamamlandığı net olarak görülmektedir. Bahsettiğiniz cildindeki sorunlar da bu zamana kadar beraber yaşayıp önlem almadığınız pirelerin ısırıkları nedeniyle oluşan yaralardır. İlaç ruhsatlı, köpeklerde güvenliği kanıtlanmış pire damlaları olmadan pireler ölmemekte, petshoptan alınan her türlü sahte ilaç ile köpeklerin hayatları tehlikeye atılmakta, kan testleri ve tetkikler olmadan da hayati risk oluşturacağı için hiçbir canlı anesteziye alınmamaktadır. Bunları bilmek ve bilmiyorsa da öğrenmek köpek sahibinin sorumluluğundadır. Bir cana bakmak sadece kucağa alıp sevmek değil her türlü sağlık sorununa önem vermektir. Size sahte pire damlası satarak köpeğinizin sağlığını riske atan bir petshopa kanalize olmak yerine haksız olmanıza rağmen ücret iadesi aldığınız bir veteriner polikliniğine zaman harcıyor olmanız da bir art niyet göstergesidir.

Bengi Çakmak – 3 ay Önce

Kedilerimizi her zaman Vetkadıköy’e götürüyoruz. Hem hekimleri hem personeli ile işini severek ve çok iyi yapan güzel bir ekip oluşturuyorlar. Çevredeki tüm hayvanlara karşı da duyarlılar. En önemlisi, yalnızca iş etiğine değil yaşam etiğine de sahipler. Seviyoruz kendilerini, iyi ki varlar.

Emre Balcı – 1 yıl Önce

Tam bir dolandırıcı yeri, kedimin hamile olduğundan şüphelenip bir hekime göstermek istedim. Hekimin sadece el ile kedimin karnını ellemesi şeklinde bir muayene sonucunda hamile olma ihtimali olduğunu söyledi ve bunun karşılığında 150 tl ödedim. Siz siz olun Vetkadıköy’e gitmeden iki kez düşünün…

işletme sahibinin yanıtı : Emre bey sizin dolandırıcılık olarak adlandırdığınız ücret, yasal muayene ücretidir. Veteriner hekimler, diş hekimleri, tıp hekimleri yasal olarak muayene ücreti almaktadır. Esas aldığınız bir hizmetin karşılığını ödemek değil ödememek dolandırıcılık olarak tanımlanır. Dolandırıcılık tanımı ile uzaktan yakından ilişkisi olmayan hekimlerin aldığı “muayene ücreti” sadece ülkemiz için değil tüm ülkeler için de geçerlidir. Kedilerin gebelik muayenesi de adından belli olduğu gibi bir muayenedir. Ücretlerimiz hem Veteriner hekimler odası ücret tarifesinde hem de sorulduğu taktirde tarafımızdan açıkça belirtilmektedir. Dolayısıyla pahalı bulduğunuz bir hizmeti en baştan almaktan vazgeçebilirsiniz. Kullandığınız “Dolandırıcı” sözü için avukatımız yasal süreci başlatacaktır.

Alper Demiralp – 2 yıl Önce

5 gün önce sokakta baktığım yabani kedilerden bir tanesi yeni doğum yapmış ama üzeri ıslak çok kötü hasta bir şekilde eve geldi. Ben de zaten sokakta baktığım hasta kedileri alıp iyileştirip sokağa salıyorum. Yalnız bu kedi düzelmedi daha da kötüleşti durumu (O beş gün içinde yavruları bulamadık büyük ihtimalle ölmüşlerdir.) ve dün akşam nefes alamamaya başladı ben de acilen akşam 21.30’da VetKadıköy veteriner kliniğine götürdüm. Klinikte bulunan Veteriner Hekim tedavi masraflarının mesai saati sonrasında götürdüğüm için daha yüksek olacağını o yüksek fiyattan sokak hayvanları için %25 indirim yapacağını söyledi. Röntgen, Kontrol ve farazi bir ilaç daha söyledi %25 indirilmiş hali 285TL gibi bir rakam çıkardı. Ben de bunun sokak kedisi olduğunu ya anlık bir ilaç yapın ben yarın Kadıköy Belediyesi veterinerine götüreyim dedim ya da üzerimde o kadar para yok ödemeyi daha sonra yapsam olur mu dedim. Kaydımı aldılar önceden oraya gitmediğim için ve önceden kaydımın olmadığı için üzerimdede para olmadığı için kediyi tedavi ya da kontrol edemeyeceklerini söylediler. (Ben kedilerimi Serkan Bey’e götürüyorum.) Ben mecburen kediyi alıp çıktım ordan. Jenner veteriner Barış Bey’i aradım 5 dakika içinde çıkıyorum dedi. Sokak kedisi ölmek üzere diyince tamam getir bekliyorum dedi ve götürdüm orda hemen 2 – 3 tane iğne yaptı, kontrollerini yaptı ve yarın belediye veterinerine götürene kadar onu iyi tutar dedi ve gerçekten hayvan rahatladı sabahda Kadıköy Belediyesi Veterine hekimliğine gidip tedavisine başladık. Şimdi VETKADIKÖY’de ki veteriner hekim bu aşağıdaki videosunu eklediğim kediyi (3 saat önce çekmiştim videoyu ve vajinasından sürekli akıntı, parça geliyordu) 3 tane iğne yapmamak için kapıdan çevirerek, zaten gitmediğim VETKADIKÖY veteriner kliniğine bir daha kapısının önünden geçmemem gerektiğinide dünkü insanüstü davranışı dolayısı ile bana öğretmiştir.

Hakan Yıldırım – 2 yıl Önce

Kadıköyün en iyi veteriner kliniği. 2 tane kedim var. Bir tanesi 3. Kattan düşmüştü ancak 2 saat sonra bulabildim kedimi öldü sanarak vetkadıköyün aciline getirdim. Hemen ilk müdahaleyi yaptılar. 3 gün yoğun bakımda kaldı biz öleceğini düşünürken yaptıkları başarılı tedavi ile hayata döndürdüler. Diğer kedime ise geçen sene başka bir klinikte solunum darlığı nedeniyle fip teşhisi konulmuştu. Başka bir görüş almak için vetkadıköye getirdim. Aslında ilk tanışmamız da bu şekilde olmuştu. Yaptıkları tetkikler ile kesimin fip değil kalp hastası olduğu ortaya çıktı. Şimdi kalp ilaçları ile gayet rahat yaşıyor ve düzenli kontrollleri yapılıyor. Tüm Vet kadıköy ekibine sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız

Esad D. – 1 yıl Önce

Geçen gün proplan sterilsed diye mama aldim acik satiyorlardi ucgen sekildeydi guvenip aldik suan proplan sterilsed olmadigini ogrendim slindir bi mama imiş normalde hayvan sağlığı için çalışıp böyle bi kazık atmak pes dedirticek cinsten yazık

işletme sahibinin yanıtı : Esad bey kliniğimize aldığınız mama ile gelip şikayetinizi belirtip orjinal paket içeriği ile karşılaştırabilir düşüncenizin yanlış olduğunu görebilirdiniz. Eğer ikna olmazsanız ürünü iade edebilirdiniz. Veya en azından telefon edip sorabilirdiniz. Alışverişin doğasında alınan hizmetten doğan memnuniyetsizliği öncelikle ilgili kurumla gidermeyi denemek vardır. Ama siz bunun yerine sosyal medya ve internetin karalama ve linç aracı olarak nasıl kullanılabileceğinin güzel bir örneğini vermeyi tercih etmişsiniz. Hala bizle diyalog kurmayı deneyip orjinal olmadığını düşündüğünüz mamayı iade edebilirsiniz. Eğer bize ulaşırsanız memnuniyetle yardımcı oluruz. İyi günler dileriz.

By farude