PET NATURE Veteriner Kliniği Kadıköy civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.PET NATURE Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Rasimpaşa, Halitağa Cad./elmalıçeşme Sok. 10/A, 34716 Kadıköy/İstanbul – Asya

Telefon : +902163309740

Hizmet Saatleri : 10.00 – 21.00

Pet Nature Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Yorumları – Şikayetleri

Arda Barda – 3 hafta Önce

Abartısız söylüyorum, Serkan Bey’i azıcık olsa tanıyanlar aynı şeyi söyleyecektir; doktor beyefendi görüp görebileceğiniz en iyi kalpli, en özenli, en efendi insanlardan biri. İstanbul’un açık ara en iyi hizmet veren kliniklerinden biri diyebiliriz rahatlıkla ama inanın ki Serkan Bey kebapçı da olsaydı yine İstanbul’un en iyi hizmet veren kebapçılarından biri derdik buraya. Allah uzun ömür versin kendisine.

Nisan Nissan – 7 ay Önce

Serkan hoca süper bir hekim ilgili alakalı iki tane kedimizi götürdük bugün 2 gün öncede arkadaşımızın köpeğini mesleğini çok severek yapıyor işine sadık her daim güler yüzlü ve insanlardan fazla para aşmak adına ne sizin canınızı sıkar nede pet dostlarımızın canının acımasına göz yumar herkes gözü kapalı serkan hoca ya minik dostlarını emanet edebilir kedilerimizin tırnaklarını kestiler ücret almadı içinizden gelirse sokak hayvanlarına bağış yaparsınız dedi yüce gönüllü adam yıllardır tanırım hep böyle gönlü yüce idi iyiki varmış iyiki tanımışız sağolsun varolsun

Barış Terkeşli – 3 yıl Önce

20.02.2018 günü kedimin kısırlaştırma operasyonunu yaptı ve gönderdi. 1 hafta sonra sabah yüksek ateş yüzünden Serkan beyi (sabah 10’da) 10, 15 defa ard arda aradığım halde açmadı. Kedim hareketsiz yatıyor ve operasyonunu yapan hekim ortada yok! Başka bir veterinere acilen götürmem gerekiyordu ve öyle yaptım. Enfeksiyon kaptığını söylediler. Oğlum perişan, ben perişan. Her gün iğneye gidiyoruz umarım hemen kendine gelir. Bazen, sokak hayvanına bakmakla da “hayvansever!” olunmuyor işte. İşi hayvanlarla (canla) olan bir insanın kişisel iş prensipleri bu kadar katı olmamalıdır. Siz marangoz değilsiniz veteriner hekimler, lütfen elinizi vicdanınıza koyun!!!

Onur Yıldırım – 1 yıl Önce

karaciğer güçlendirici diyerek kortizon yaptı;kendisine ulaşılamadığı için köpek 20 gün boyunca başka yerde tedavi gördü .kortizonun yan etkilerinden korkuyorlar ondan karaciğer güçlendirici diyorum dedi. ancak yan etkilerin tümü gerçek oldu kalpte aritmi kan değerlerinde aşırı düşüklük akciğerde enfeksiyon nefes alma problemleri. yoğunluktan dolayı evciliniz o anda tedavi görüyor yada yoğunluktan dolayı daha da rahatsızlanıyor . evet uygun fiyatlı .evet sokak hayvanlarını götürmek için ideal .ancak biraz kasapvari bir veteriner ,hayvan nazikse de aynı tedavi,sonuç 20 gün boyunca başka veterinerlerde toparlanmak için panikle çabalamak .

Aslı Uzunoğlu – 4 yıl Önce

Pazar günü hasta kedim için kapısında beklememe rağmen dükkanını açmayı reddedip, kafesinin içinden bakması için yalvarmama rağmen bir dakika bile bakmayan rezalet bir veteriner.Saat 9du ve tek bulabildiğim veteriner kendisiydi.Kedimin ölümüne sebep oldu.Hayvanları sahibinin yanında canım cicim diye sevmesi ise tamamen bir göz boyamadır.

Duygu Peker – 5 ay Önce

Senelerdir köpeklerimi Serkan bey e götürüyorum, kendisine gözüm kapalı güvenirim asla ticarethane tarzında bir veteriner olmamıştır. Ayrıca cevresindeki sokak hayvanlarının da bütün bakımlarıyla ilgilenir. Çok seviyoruz 👌

By farude