D’Park Veteriner Kliniği Kadıköy civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.D’Park Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Osmanağa, Süleyman Paşa Sk. No:78, 34714 Kadıköy/İstanbul

Telefon : 02163369079

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

D’park Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

D’Park Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Çelik Yılankıran – 3 yıl Önce

Kısırlaştırma ameliyatı sonrası kedim hala halsiz ve ateşliydi. Kedimi onlara götürdüğümde insan gibi karşılandık. Kediyle hızlı ve çabuk bir şekilde ilgilendi veteriner. Kedimin tedavisi için nasıl ilerleyebileceğimize dair birkaç yöntem önerdikten sonra, çok ucuz bir iğne yapıldı. Bunun yanında kedi bakımıyla ilgili birkaç bilgi de verildi (kısır kedilerde böbrek taşı oluşabildiği için kuru mama ağırlıklı beslenme gibi). Kedim şu anda çok iyi. Teşekkürler D’Park!

Buse Çelik – 3 yıl Önce

Kedimin sağ gözü kanlanmıştı sebebini bilmediğim bi şekilde sabah farkettim evim zaten çok yakındı hızlı hızlı inanılmaz bir ilgi gördüm hem kedimin rutin muayenesini yaptı hem gözüne baktı hem damlasını yaptı hiç bir üçret talep etmeden o kadar iyisiniz ki İnan’ın bundan sonra evladımın doktoru duygu hanım sizsiniz saolun varolun💕

By farude