Vetcode Veteriner Kliniği Kadıköy civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Vetcode Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Rasimpaşa Mah. Nuhbey sk. İkizler Apt. No:2/A/1, 34716 Kadıköy/İstanbul

Telefon : +902167842011

Hizmet Saatleri : 10.00 – 20.00

Vetcode Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Vetcode Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Toprak Elif Ergin – 6 ay Önce

Artık aile kliniğimiz olan VetVode ile yeni sahiplendiğim yavru köpeğimin 1.5 aylıkken hastalanması vesilesiyle tanıştım. Anne köpeğimiz 8 yavru doğurmuştu; oğlum Midas ve diğer 4 kardeşinde son aşaması kanlı ishal olan parvovirüs hastalığı çıktı. Bu ağır hastalık sürecinde bütün bebeklerimizin üzerine titrediler ; hem panik halindeki bizleri sakinleştirmek ve bilgilendirmek hem de hem bebeklerimizi iyileştirmek ve yaşatmak için üst düzey bir ilgi ve efor sarfederek 5 bebeğimizin de hastalığı atlatmasını sağladılar. Şimdi 5 bebeğimiz de 4 aylık oldu canavar gibi sağlıklılar. Yakın zamanda da 1.5 yaşındaki kızım Rena’nın kısırlaştırma operasyonunu gerçekleştirdiler. Başarılı bir ameliyat ve sonrası iyi bir takip ve iyleşme süreci geçirdik. Senelerdir kedi ve köpek besliyorum ama pimpirikli bir anne olarak şimdiye kadar hiç gözüm kapalı çocuklarımı emanet edebileceğim bir veterinerim olmamıştı. Sonunda bu kadar ilgili, donanımlı ve bilgili bir veteriner kliniğimiz olduğu için çok şanslıyız. Aziz bey ve İdris bey başta olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederiz.

işletme sahibinin yanıtı : Bizlerde size güzel yorumunuz için teşekkür ederiz 🙏

Avjin Acet – 4 ay Önce

Kanlı ishal olan köpeğim, Aziz Bey’in müdahalesi ile tekrar eski sağlığına kavuştu. Çok samimi insanlar. Gerçekten çok memnun kaldım. Her şey için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle uğrayacağınız tek adres Vetcode olmalı.

Minaoya Türkmen – 1 ay Önce

İşini ciddi yapan bir hekim olarak Aziz bey e teşekkürlerimi sunuyorum ve güvenerek evcil dostlarınızı emanet edebilirsiniz 🙏

Dilan Kapıcı – 8 ay Önce

İdris Göktuğ hocam çok ilgili bir veteriner, sevgi ile kedimize aşılarını yaptı, muayene etti. Kendisi son derece güven verici bir hekim. Ücretlerde son derece makul. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.

Fatoş Yiğit – 9 ay Önce

Minik dostlarınızı önemsiyorsanız bu kliniği tavsiye ediyorum. Oğlum Kuzey (kedi) ile kendi çocukları gibi ilgilendiler, hastalığı ve tedaviyi detaylı anlatıp yol haritası çizdiler. Kuzey’in klinikte kaldığı süreç içerisinde ne zaman arasam sabırla ve samimiyetle bilgilendirme yaptılar. Tüm ekibe mesleğinize olan saygınız ve patili dostlarımıza olan ilginiz için teşekkür ederim. Göktuğ Hocam bu süreçte bizimle çok ilgilendi, mesleki donanımı ve tanı koymadaki başarısından dolayı kendisini kutluyorum.

By farude