Hera Veteriner Kliniği Kadıköy civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Hera Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Caferağa, AKAR NO:47, General Asım Gündüz Cd. D:KAT:1 D:3, 34000 Kadıköy/İstanbul

Telefon : +902163456316

Hizmet Saatleri : 09.30 – 19.30

Hera Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Hera Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Furkan Sezgin – 1 hafta Önce

Klinik konusunda bir şey diyemem, kendilerine bir kaç bir şey danışmak için (Hayvanım yok, veterinerlik işleyişi hakkında bilgi almak istemiştim.) geldim fakat Şükran hanım “yetkili burada yok” diyerek yüzüme bile bakmadı, sonradan öğrendim ki kendisi yetkiliymiş (Sahibi). Herkesin kötü bir zamanı olabilir saygı duyarım, anlayışla karşılarım fakat yalan söylemesi hiç hoşuma gitmedi. Onun dışında çalışanlar oldukça ilgililer onlar da yetkileri dahilinde olmadıkları için bir şey yapamadılar haklılar bir şey diyemem. Fakat bir hayvanım olsaydı buraya getirir miydim? Bu davranışlarından dolayı pek sanmıyorum.

Irmak Öztürk – 2 ay Önce

Şükran hanım kedimiz bulutun ilk doktoru , çok ilgili . Hiç bir veteriner hekimden duymayacağınız alternatiflerle size yaklaşıyor. İlgili , sevecen, işinde titiz ve en önemlisi ne zaman iletişim kurmaya çalışsanız muhakkak ulaşıyorsunuz. Klinik tertemiz, ferah , bekleyebileceğiniz bir alanı var. de ulaşım açısından Kadıköy ve civarı için çok uygun üstelik veterinere gittikten sonra hemen çıkışta pastane ve çaycı var oturup şeyler içebilirsiniz . ❤️

Doğuhan Uzun – 1 yıl Önce

Evde bir kedi ve bir köpeğimizle birlikte yaşıyoruz. İkisinin de bakımını ve muayenelerini Şükran Hanım yapıyor. Kendisi de ekibi de sıcakkanlı ve oldukça ilgililer. Fiyatlar biraz yüksek diyebiliriz sanırım ama içiniz rahat ediyor. Tavsiye edilir.

Selda Kaya – 1 ay Önce

Şükran hanım oldukça güleryüzlü ve alakalı biri. Can dostunuzu gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

By farude