Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. ABC Veteriner Kliniği Küçükçekmece civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.ABC Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Cennet, Alparslan Cd. No:11-B, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

Telefon : +905386903959

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

ABC Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

ABC Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Yeşim Aktaş – 2 hafta Önce

Para kazanmaktan çok hayat kurtarmayı tercih eden bir veterinerle karşılaşmak beni mutlu etti temiz güler yüzlü personelde memnuniyetimi katladı her muayene sonrası ortamı temizleyip eldivenleri değiştiriyorlar ve son derece nazik yaklaşıyorlar 💖

Azra Saraç – 2 ay Önce

Her yönden güvenilir bir veteriner. Samimiyetleri ve ilgileri sayesinde senelerdir kendi kedim Turşumu getiriyorum ve sokak hayvanlarıyla da çok güzel bir ilgiyle yaklaşıp onları ücret almadan muayne ediyorlar. Çok teşekkürler.

işletme sahibinin yanıtı : Değerli yorumunuz için çok teşekkürler

Cüneyt Gülmez – 4 ay Önce

Muhabbet kuşlarım için arayıp başka bir görüş daha almak istedim.Telefonda konuştuğum bayan sağolsun çok ilgiliydi.Kuşlarım için endişeli olmama rağmen onunla konuştuktan sonra biraz olsun rahatladım. Teşekkür ederim. 🙂

işletme sahibinin yanıtı : Yorumunuz için çok teşekkürler

Serpil – 2 yıl Önce

Yeni açılmış bugun tesadüfen ziyaret ettik . İlgili bilgili ve tecrubeli bir hekim . Rahatsız olan kedilerim hakkında bilgi aldım kendisine teşekkür ederim . Klinik güzel çalışanlar ilgili kan tahlili röntgen acil müdahale için herşey mevcut . Güzel bir donanıma sahip . Özel diet mamalar ve ilaçlar var. Web sitesini ziyaret ettim çok güzel bilgiler paylaşılmış çok beğendim ve çok memnun oldum hayırlı olsun.

Cansu Özmen – 1 yıl Önce

9 aylık dişi kedimiz Ayperiyi kısırlaştırmak için kendilerine başvurduk, operasyon gayet iyi gecti ve öncesinde sonrasinda, her sürecinde çok yardımcı oldular.. sordugumuz tüm sorulara endiselerimize hep yanıt oldular. Çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederim.

işletme sahibinin yanıtı : Yorumunuz için çok teşekkür ederiz

Zeynepnur Altıntaş – 9 ay Önce

Özür dilerim yanlışlıkla dokundum.iki kedimiz var henüz kliniginize gelmedim saygılar

işletme sahibinin yanıtı : Hasta kayıtlarımızda ne yazıkki kaydınızı bulamadık . Neden bir yıldız verdiğinizi bize iletirseniz , sizlere ve minik dostlarımıza daha iyi hizmet vermek için gerekli tedbirleri alırız . saygılar.

By farude

Bir yanıt yazın