istanbul Ataşehir ilçesinde Hizmet eden Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Hakkında Detaylı Bilgiler Sizler için Yazımızın Devamında Paylaşıyoruz.Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Randevu alma,Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Kadın Doğum,Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi İş Başvurusu,Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Tahlil Sonuçları,Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Anlaşmalı Kurumlar,Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Doktorları,Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle….

Adres: Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Cd. No:36, 34750 Ataşehir/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 655 44 44

ATAŞEHİR ACIBADEM TIP MERKEZİ DOKTORLARI

ACIBADEM ATAŞEHİR TIP MERKEZİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Gokmen Aksuzek – bir ay önce
Yüksek ateş şikayetiyle 15 Temmuz gecesi 01:00’de acil servise başvuru yaptım. Enfeksiyondan şüphelendiğimi üstüne basa basa söylememe rağmen ısrarla Covid bulgusu aramaya çalıştılar. Yapılan kan ve idrar tahlili sonrası enfeksiyonum olmadığını PCR yapmak istediklerini söylediklerinde, 03:30’da reçetemi alarak acil servisten ayrıldım. Garip olan ise enfeksiyonum olmadığını söyleyen acil doktoru reçeteme idrar enfeksiyonlarında kullanılan Cipro isimli ilacı yazmıştı. Ertesi gün ateşim 38’e dayandığında bu defa Ataşehir Medicana acil servisine başvuru yaptım. 1 gün önce Acıbadem Ataşehir’de yapılan kan tahlil sonuçlarına bakınca CPR değerinin olması gerekenden 11 kat fazla olduğunu ve bakretiyel bir enfeksiyon yaşadığımı paylaştılar. Buradan sormak istiyorum; idrar yolu enfeksiyonum olmamasına rağmen neden bana Cipro reçete ettiniz? Kan tahlilim bangır bangor bakteriyel enfksiyon diye bağırmasına rağmen neden Arveles ve antibiyotik destekli bir serum tedavisi başlamadınız? Bulgularım Covidi desteklememesine rağmen neden ısrarla PCR testi uygulamak istediniz? Tamamlayıcı sigortam olmasına rağmen neden 170 TL fark aldınız ve fatura vermediniz?

Neyse ki; Medicana Ataşehir Hastanesinin iş bilen acil uzmanı sayesinde doğru teşhis ve tedavi ile yüksek ateş şikayetim son buldu. Verilen devam tedavisi ile halsizlik vb şikayetlerim de son bulacak. Fakat bir daha asla Acıbadem Ataşehir Hastanesinin hiç bir sağlık birimine ne kendimi ne de yakınlarımı emanet etmem.

Diğer bir notta açtığı damar yolundan serum veremeyen erkek hemşirenin iki kolumdan açtığı damar yollarına gelsin. Nerden baksan elinde kalan sinir bozucu bir deneyimdi.

UĞUR ÖZDEMİR – 4 hafta önce
Öğlen 2 de çıkacak denilen kan tahlilime bilgisayardan baktığımda akşam 18 de çıkacağı yazıyordu. Akşam 6 ya kadar bekledim çıkan sonuç falan yok. Ayağımla tekrar gidip sorduğumda eh cihazımız bozuk da yarın çıkacak sonucunuz pişkinliğiyle karşılaştım. Madem cihazınız bozuk önceden haber verin de ben de dünyanın parasını verip tahlillerimi sizde yaptırmayayım değil mi? Madem cihaz bozuk lütfedip bilgilendirsenize devlet hastanesi mi burası herşeye ben koşacaksam ne farkı kaldı? Verdiğiniz sonuca da güvenmiyorum zaten o kadar bekleyip dolaşan kandan ne hayır gelir? Tahlilleri isteyen doktor bey de zahmet edip bakmadı bile sekreterden telefonla arasın demiş sağolsun. Tek yıldız bile fazla

ali erkan yilmaz – bir ay önce
Eşimin safra kesesi ameliyati sonrasında bizimle ilgilenen 2. Katta görevli hemşire Eda hanım a ne kadar teşekkür etsek azdır.Samimiyeti güler yüzü, ilgi alakası bizi fazlasıyla memnun etti.
Böyle iyi kurumları iyi yapan kesinlikle çalışanlarıdir.
Teşekkürler Eda hanım 🙏

Fa Du – bir ay önce
Arkadaşım ile geldim PCR test yaptırmak için geldik normalda 250 tl fiyatı , yabancı olduğunu öğrenince 880 tl istediler okadar fark olabilir mi!!!!? mantıksız

ufuk üşümez – 2 ay önce
1 Temmuz perşembe günü ortopedi bölümünde muayene oldum 1 gün öncede telefonla randevu aldım.Telefonda soruyorum axa sigorta geçiyormu diye evet diyorlar.Muayene günü de işlemler biteceği zaman hayır bu sigortanız bizde geçerli değil deyip benden 665 TL muayene ücreti alıyorsunuz.Şikayet edince de arkadaşımız sizi yanlış yönlendirmiş aslında haklısınız özür dileriz diyorsunuz.SİZ NASIL SAHTEKAR BİR KURULUŞSUNUZ.SİZ NASIL BÖYLE HERŞEYE SADECE PARA OLARAK BAKIYORSUNUZ.BENİ YANLIŞ YÖNLENDİRİP BU ZAMANDA 665 TL PARA ALIYORSUNUZ.Yahu hiç mi vicdan yok sizde hiç mi utanmak yok sizde hiç mi insana saygı yok sizde sonuna kadar hakkımı arayacağım.

Murat Onas – 2 ay önce
Güler yüzlü ve çok sıcak, samimi bir ortamı var saç ekimi için gittim gerçekten de ilgi ve alakalarindan dolayı teşekkür ederim… Emeği geçen tüm doktor arkadaşlardan tşk ederim…kesinlikle tavsiye ederim.

Ersin Erol – 2 ay önce
Çok dikkatli olmalısınız.! Doçent farkı diye bir kavram var, muayene öncesi bu söylenmedi muayene sonunda ekstra ücret talep edildi… Çok yakışıksız ve haksız bir talep bu.

Madem böyle bir ücret var öncesinde açıkça ifade etmelisiniz. Hatta sözlü olmaz, yazılı olarak hastadan bunun onayını almalısınız. Belki söylemediniz, belki duymadım, belki de anlamadım 👎

By farude

Bir yanıt yazın