İstanbul Kadıköy ilçesinde Hizmet eden Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Bir Özel Hastanedir.Burası ile ilgili Bir Çok Bilgiyi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlere Paylaşıyoruz.Şİmdiden Acil Şifalar Dileriz.Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Randevu Alma,Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Muayene Ücreti,Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Doğum Fiyatları,Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doktorları,Acıbadem Kozyatağı Hastanesi iş Başvurusu,Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Tahlil Sonuçları,Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Saç Ekimi Gibi Bir Çok Ulaşılması Gereken Bilgileri Sizler için Yazımızın Devamın’da Görebilirsiniz

Adres: 19 Mayıs, Kozyatağı Kavşağı No:24, 34734 Kadıköy/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 571 44 44

E-pasta: [email protected]

Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Yol Haritası

Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Doktorları

Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Habip Keleş – 2 gün önce YENİ
Harika bir hastahane. Prof. Doç. Dr. Metin Ertem hocama çok teşekkür ederim. Hastahane personeli kibar, nazik ve ilgiliydiler. Temizlik üst seviyede olan bir hastahane. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Fiytlar biraz yüksek.

tbdcl88 – bir hafta önce YENİ
İnsan hayatının emanet edilemeyecegi ,asla güvenilmemesi gereken , tek amaci özel sigortanizi son limitine kadar tüketmek olan , asla ve asla dogru düzgün tanı konulamayan,acil serviste beklerken ağaç olduğunuz , ilgili doktorun bir türlü teşrif etmek bilmediği , covid hastası birine tomografi çekmeden sadece ultrasonla ve kan tahlili ile yarim yamalak yanlis teshis koyarak hastaliginin ilerlemesine ve vakit kaybina sebebiyet veren ilgili hekimin diplomasini ve egitim surecini ciddi anlamda sorgulamasi gereken sadece kar amacli dükkan………..

Empire – 3 hafta önce YENİ
Ön kapıdan girişte ve arkadaki acil girişinde hiçbir şekilde ateş ölçümü yapılmıyor. Genelde çalışanlar maskelerini takıyor özellikle müşteriler icerdeykenAma Acıbademin kalitesi eski kalitesinde değil.

ertan ülker – 5 gün önce YENİ
Muhteşem bir hastahane,7 yıldızlı otel gibi herşey var,çalışan ekip işini bilen tecrübeli insanlar,biraz pahalı ama aldığı ücreti fazlasıyla yerine getiriyor,tertemiz hastahane yeni eşyalar,herşey güzeldi,teşekkür ederim kozyatağı acıbademe,hastanenin hemen yanındaki parkta muhteşemdi.

Hatice Ayırkan – bir hafta önce YENİ
5 yıldızı ilgili ve güleryüzlü personellerine armağan ediyorum. SGK’m olduğu halde bana özel sigorta yaptırmayı düşündürten Hastane. gereksiz pahalı ama sağlıkçı indirimleri mevcut ( elbet tatmin olmayacaksınızdır)

Sakir Bugra Aksu – bir ay önce
A’dan Z’ye herkes çok ilgili ve profesyonel, tüm çalışanlara çok teşekkür ederim.

metin demirağ – 4 ay önce
Değerli Komşumuz Sayın Nimet Bilgiç hanımefendi’nin geçirmiş olduğu rahatsızlığın tedavisinde büyük özveri gösteren Sayın Prof.Dr. Şafak Kızıltaş ve ekibine, ayrıca Kat Sorumlusu Hemşire Zeynep Zemp’in ekibinde görev yapan değerli hemşirelere göstermiş oldukları özverili çalişmaya ve sevecen tutumlarindan dolayı teşekkür ederiz.
İyi ki varsınız.
Nimet BİLGİÇ

İşletme sahibinin yanıtı 4 ay önce
Merhaba,
Bildiriminiz tarafımıza ulaşmıştır, ilgili birime iletilecektir.
Görüşleriniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

can çalışkan – 2 ay önce
Dr. Süper temiz sıcak ilgi herkes işini biliyor…

Sevtap Bozkurt – 5 ay önce
Bütün hemşirelere ve Dr. Ali beye özverili çalışmalarından ve ilgilerinden dolayı çok çok çok teşekkür ederim. Annemi hayata döndürüleceksiniz, yaşlı demediler. Allah’a emanet olsunlar.🙏🙏🙏

İşletme sahibinin yanıtı5 ay önce
Merhaba,
Acıbadem Sağlık Grubu olarak her türlü görüşünüzün, hastalarımıza sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürdürme konusunda çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz.
Memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

ZekiyeC – bir ay önce
Giris guvenlik karsilama ve ‘Acil servis ekibine 👏👏👏👏

Ragle Oto Cam Filmi Ve Araç Kaplama – 5 ay önce
Yaptıkları hiç birşey yok tamamen para tuzağı tamam anladık özel Hastane ama bu kadarda olmaz.

İşletme sahibinin yanıtı 5 ay önce
Merhaba, bildiriminizle ilgili sürecin incelenebilmesi için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Great Kaiser – 6 ay önce
Temiz, kaliteli hizmet veren ve hastalarla yakından ilgilenilen hastane. Kozyatağı’nın en çok tercih edilen özel hastanelerinden biri. Doktor randevunuzdan sonra hemen yanındaki Kriton Curi Parkı’nda keyifli bir gezinti yapıp temiz hava da alabilirsiniz.

Anıl Özdemir – 3 ay önce
Ülke standartlarının üzerinde sağlık hizmeti sunucusu.
Tavsiye ediyorum.

By farude

Bir yanıt yazın